Kočík Chicco multiway. Aké máte skúsenosti?

sofik
18. máj 2008

Poradťe aké máte skúsenosti s týmto kočíkom, pretože si plánujem kúpiť a potrebujem vedieť aký je. Dakujem

kpetra
5. aug 2010

Ahoj
Já jsem potah vždycky čistila novou houbičkou na nádobí a čistou vodou. A šlo to v pohodě. 🙂 Když byl víc špinavý, tak jsem ho dala celý do vany a vyčistila tam pod sprchou. Potom utřela konstrukci dosucha.

misi78
6. aug 2010

Ahoj chtela jsem se zaptat, mate dva kocarky? Sportak a Chicca? Nebo mate jen golfky? Jak to delate v zime? Zvazuju jestli prodat sportak a nechat si jen golfky.

manika77
6. aug 2010

@misi78 ja som mala v zime multiway a nebol problem mam fusak kaiser..a v pohode to tam voslo aj s malym 😉

misi78
6. aug 2010

@manika77 dekuju ja mam emitex ten je taky teplouckej, jsme ve meste tak snad nebudou takove zaplavy snehu jako loni. Tak sportacek asi pujde.

danae
6. aug 2010

Já myslím, že ten potah jde odšroubovat a sundat. Myslím, že pokud máš větši pračku, která má "ruční" program, tak to můžeš prát v pračce. Já tak peru potahy ze všech kočárků a zatím ok 😉 Chicco jsem ještě neprala.

to.beruska
7. aug 2010

my mame dva kociky a patri tam aj multiway.My sme spokojny.vrelo odporucam 😉

marta.k
8. aug 2010

aha,tak to je dost blby. my mame kocarek vecne "zacunenej" a neumim si predstavit, ze bych ho jen osmudlala hadrikem... tak uz fakt nevim jaky golfac!!! 😠

misi78
11. aug 2010

Tak jsme vcera koupili multiway barvu virtual. A jsem teda zatim strasne spokojena. Libila se mi i wimbledon ale bavila jsem se s jednou pani, ze pry se to desne spini, no mela ten kocik pekne spinavej :D Libila se mi cervena ale ma ji hrozne moc lidi tak nakonec pomerancova virtual.

alti
12. aug 2010

Ahojky,
u nás kočárek prošel zatěžkávající zkouškou na dovolené. Máme wimbledon a naprostá spokojenost!!! Přežil cestování letadlem, denní procházky po pláži i výlety a v naprosté pohodě. 😉
Malému se tam moc líbilo a dokonce tam i spal (u nás je to vyjímečné není kočárkový tip). Jen jsem se musela smát, protože jsme na Rhodosu potkávali spoustu těchto kočárků (multiway) v různých barevných komb., které u nás ani nejsou vidět. Je dost oblíbený a myslím, že zaslouženě. Je to opravdu pohodlný a dost široký golfáč. Jediný co trochu vadí jsou ty robustní zdvojený kola, nadruhou stranu je kočárek dost stabilní a lehce ovladatelný, takže u nás super!!!

Co se týká čištěný nebyl žádný problém. Potah je z látky, která se dobře čistí a špína na ní se nezažírá do vláken. 🙂
Stačila teplá voda, trocha šamponu a byl jako nový. S čistěním nemám problém líp se udržuje než potah oddělávat a prát. Je to jednoduché a rychlé. 😉 😉 😅

petrach
12. aug 2010

ahoj..dnes nám došel golfáč multiway...barvu máme Astral..už jsme byli dát kolečko kolem chalupy 😀 malí se tvářil spokojene,krásne z nej vydí i přes madlo..v jiných kočarcích tím že je hodne malí byt nechtel..tak jsem zvedavá..

dzina
24. aug 2010

ahojte, mozete mi do IP prosim vas napisat, tie co mate chicco multiway 2010,ci sa da dat kocik az do uplneho lahu alebo nie, lebo vsade citam inak,.....dalej sa chcem opytat, ci sa da ten zatepleny nanoznik,resp.ten flis odnat a pouzit nanoznik aj v lete,resp.na jar a jesen,a najdolezitejsia otazka,.ak date kocik do lahu, aka je celkova dlzka lozka ak podvihnete aj nozicky, pretoze tiez citam rozne dlzky na strankach a neviem teda , cim sa mam riadit a este jedna otazka co ma teraz napadla , to okienko v strieske,sa da aj otvorit ?nesvieti cez ten priestor slnko na dieta, dakujem velmi pekne za skore odpovede.

e_kociky
25. aug 2010

@dzina ide až do úplného ľahu (takmer) v pohode sa tam malé vyspi 😉
nánožník je oteplený ale nie je flisový čiže nie je úplne tenký ale zas nie je ako fusak

petrach
6. sep 2010

ahojky ..chci se zeptat vás co jste jezdili s golfáčkem v zime..jak se s ním jede ve snehu,jestli nejste moc nadřené..a potom..vejde se tam díte s fusakem,kombinezou pod to madlo před ním??? díky za info

petrach
6. sep 2010

@dzina okynko uzavřít nejde,ale na malého nesvítí..je hnedé,takže cloní..do lehu jde a delku musím pomeřit 😉

dzina
6. sep 2010

@petrach dakujem za info,chcem sa este opytat, tom videu na 15.strane ta pani odopina ten nanoznik okolo kocika na zips a je tam aj s tou vlozkou pod chrbat, ked som bola na predajni tak tam mali len klasicky nanoznik co sa navlecie nie s tym zateplenym flisom ako na tom videu,ako to teda je?na tom videu je nejaka starsia kolekcia?alebo to na predajni mali starsiu kolekciu?som z toho vytocena,lebo som chcela uz objednat tento kocik,ale ma zmiatlo to video s realitou, dakujem za odpoved aj dodatocne rozmery.

petrach
9. sep 2010

@dzina tak jsem nameřila 85cm..celé i s nožkama..a nánožník máme ten cos vydela v reálu,na sucháče..to video na to jsem taky koukala,to bude spíš neco nového

brisalek
9. sep 2010

ten nanoznik -fusak co je na videu jsem asi objevila u liteWay. Holt u nas zase neco neprodavaji co vyrobce nabizi i pro Multiway

bufina
10. sep 2010

Ahojte, taky uvažuju o tom že ho pořídím. Na internetu se mně líbila barva wimbledon, ale včera sem ho viděla naživo a nic moc teda..... Ještě je pěkná Fuego, červeno šedá, ale myslíte že se to hodí pro chlapečka?

petrach
10. sep 2010

@bufina proč by né? já chtela červený,ale nemeli ho skladem,tak máme modrý..

bufina
10. sep 2010

@petrach No protože každej furt že červená je pro holčičky... Mám na malýho dvě červený mikiny, vyloženě klučičí a to každej Jéé, to je hezká holčička. Bych ty lidi střílela. Ale ten váš je taky hezkej. Sem chtěla Wimbledon, ale ve skutečnosti je o dost tmavší, než na fotkách, takže když sem ho viděla osobně, tak se mně už moc nelíbil.

manika77
10. sep 2010

@bufina ja som mala uplne prvy kocik trojkolku cervenu ale taku fest cervenu a mam syna..podla mna to je hlupost ze cervena je pre baby 😉

bufina
10. sep 2010

@manika77 No tak ho asi pořídím a bude 😀

bufina
10. sep 2010
k.ate
10. sep 2010

@bufina červená nen íjen pro holčičky a my máme hezkou "holčičku" i když je celej v modrým, to nemůžeš tak řešit... Jinak u mě to bylo naopak 😀 Mně se Wimbledon na netu vůbec nelíbil a v reálu se mi zdál v pohodě (na netu mi to přišlo takový hodně vyblitý 😀 )

A k úplnýmu lehu, ten náš do něj nejde, má to pořád tak 5 - 10° úhel sklonu, ale co jsem koukala, dělá to tak většina výrobců.... 🙂

bufina
10. sep 2010

@k.ate No vidíš a mně se zase ta vyblitá líbila moc 😀

petrach
10. sep 2010

@bufina já dávám malému i červenou bundu a čepku..je desná bledule a ta barva mu sedí..klidne do nej bež,at se lidi dívají 😉 stejne je to jen závyst 😉
me se ten náš zdá dost tmavý,ale jsem ráda že ho mám..jezdíme s ním denne..

bufina
10. sep 2010

@petrach Já ho takhle na denní ježdění ani nechcu, jen když pojedeme třeba na nákup, nebo k manželovým rodičům na víkend. Máme jinak Tako jumper, su s ním spokojená moc, ale do auta je trochu neskladnej. Nákupy zatím řešíme autosedačkou na podvozku, ale z té taky už pomalu vyrůstá, tak se bude nějakej ten golfáč hodit.

deyana
12. sep 2010

Holky, reklamovaly jste některá ty sjíždějící molitany na rukojeti? Díky

salonka77
4. okt 2010

Ahojte maminy vlastniace tento golfáč. Mám s ním momentálne menší problém ☹ strašne vŕzga kovový rám, čo je po bokoch, je to strašné, keď malého uspávam, tak to sa nedá počúvať!!!! Je to nový kočík, používaný na jar a leto tohto roku a vôbec nie je kupovaný z bazáru alebo po niekoľkých deťoch. Kolieska sú ok, tie nevŕzgajú, len kovový rám a to sa nedá namazať, lebo kočík je zanitovaný, nič sa nedá odšrobovať. Mám pocit, že keby som ho dala reklamovať, tak ma vysmejú, že veď ten kočík je v absolútnom poriadku a pošlú ma do hája.... Doteraz som na tento multiway nemohla povedať krivé slovo, bola som s nim nadmieru spokojná, veď som sem aj prispievala s dobrým ohlasom. Ale tieto posledné dni, vŕzga a vŕzga. Stretli ste sa s týmto problémom? Ďakujem.

lailaveve
4. okt 2010

ahoj maminy,viem že tu píšete skôr tie čo už multiway majú,ale ak by sem náhodou zatúlala nejaká mamina čo si ho chce kúpiť,tak ponúkam tento super kočík vo farbe TOPAZIO,je ako nový,použitý párkrát(aj to v nákupnom centre), je mi ho ľúto predať,lebo sa mi neskutočne páči a o farbe ani nehovorím,čo som sa ho nazháňala 😅 , kým som ho zohnala,lenže môj malý čert mi v kočíku už nechce sedieť ani za ten svet a tak mi je zbytočné ho doma skladovať..tak ak by ste mali niekto záujem prikladám fotky a kočík môžem poslať aj poštou,nie je problém 😉 ...ešte len dodám,že pršiplášť,nánožník,madlo a držiak na fľašu sme nepoužili vôbec..veď aj načo v obchoďáku🙂))