Kočík Chicco multiway. Aké máte skúsenosti?

sofik
18. máj 2008

Poradťe aké máte skúsenosti s týmto kočíkom, pretože si plánujem kúpiť a potrebujem vedieť aký je. Dakujem

kikimaruska
19. feb 2009

Holky já se taky dočetla, že kola jsou odpružená, měla sem ho doma a nějak to odpružení jsem nemohla teda najít 😅 😕 😨 😖 ....prostě tam nebylo... A bytelné jsou, to se mi líbilo, ale na délku už to bylo se skladností horší, do naší Fabie Combi se vešly jen našikmo a tím pádem zas zabrali celý kufr....byt nejsou široké...takže jsme hledali skladnější (kratší).

astrane
19. feb 2009

Vážně?Já je vozím ve fordu fiesta a to má určitě menší kufr než fabie combi..Ale je fakt,že musím sundat ten kryt na kufru a dávat je tam trochu šikmo a na šířku auta (mám krátkej kufr🙂)

astrane
19. feb 2009

Jo odpružený se mi taky nezdají,ale játo u golfek ani nehledala anečekala 😉

schwarzovka
19. feb 2009

no já tam teda taky žádný odpružení necítím... 😀 ...nebo teda spíš malej to odpružení necítí 😀 😀

ina.b
19. feb 2009

Také máme tyto golfky. Jsem spokojená 🙂 Mají i větší kola, tak zvládnou nějakou tu nerovnost, i když drncá jako každá jiná golfka, odpružení jsem tam taky žádné nenašla. Ale jinak fakt spokojenost. Jinak ty přední kola jsou jedním stisknutím lehce sundat, takže i když je možná trošku delší, tak i do miniauta jde složit hezky.

kolca
20. feb 2009

ahojky,
tak já jsem také čerstvou majitelkou Chicco Multiway. Prozatím spokojenost. Do Fabie v Combíku se nám vejdou v pohodě a nemusí se dávat na šikmo. Pokládáme je jakoby na bok (kočárku - ne kufru) a vejdou se akorát.
Odpružený teda nejsou 😀 ale svůj účel k dr. a po městě splní v pohodě, jo a malýmu se tam při tom drncání dobře usíná 😀

flori
20. feb 2009

ahojte
my mame Chicco Multiway uz nejaky tyzden,ja som chcela len farbu cervenu-fuego,je naozaj krasna
odpruzenie naozaj necitit,kocik je lahky,skladatelny,dobre ovladatelny,u nas v aute v pohode,takze zatial som spokojna

katulienka1
21. feb 2009

dakujem za odpovede a názory 😵 😵 😵 😵

ale furt ste mi nenapísali či tá discovery je čierna??idem to objednávať cez net,tak si chcem byť istá a naživo som honikde nevidela 😒

astrane
21. feb 2009

myslíš tu černo-zelenou kombinaci?TAk ta je černá a vypadá pěkně,viděla jsem ji v obchodě i venku jezdit 🙂

katulienka1
21. feb 2009

ano,myslím práve tu kombináciu.aj mne sa páči,tak teraz fakt neviem ktorý 😅
červený???čierny???

kalerat
23. feb 2009

Tak my už taky máme kočárek multiway, zatím jsem s ním byla venku párkrát a jsem spokojená, tak doufám, že to tak zůstane.

sofik
autor
24. feb 2009

my máme farbu fuego - červenú a je fakt pekný, som s ním zatiaľ spokojná 🙂

klouzavka
24. feb 2009

Ahoj, taky máme barvu fuego, líbilo se nám i provedení discovery, ale říkali jsme si, že v létě by přes černou baru pálilo dost sluníčko. Manžel pak i upřednostňoval barvu wimbledon, ale já jsem s fuego vyhrála, prostě červená je super!
Zatím jsme ještě nevyjeli, ponnevadž tu je sníh.
Holk, bude si pořizovat k golfkám tašku, jako je u hlubokého kočárku, nebo u sporťáku. No nevím, kam ty všechny věci dát.

ina.b
24. feb 2009

Mě přišla taknějak nepraktická ta taška z velého kočárku, měla jsem pocit, že mi to překáží při chůzi a taky když jsem dala malou na ležato, tak to bylo takový neforemný. Nakonec jsem to vyřešila tak, že jsem si pořídila kosmetickou taštičku v podobné barvě (má velikost zhruba šířka 25 x výška 18 x hloubka 15 cm), tak se mi tam suprově vejdou 3-4 papírové pleny, 1-2 látkové, flaštička s čajem, odsávačka a sušenky (nebo jiná svačinka). Tuhle taštičku mám dole v síťce (košíčku) pod kočárkem spolu s pláštěnkou.

pipisek
24. feb 2009

taky mám tenhle kočárek a hledala jsem tašku, která nebude moc velká...našla jsem jen moc drahé a stejně byly velké...pak jsem narazila na MMB na tuhle a už jí mám 🙂
naprosto dostačuje na plenu, ubrousky, lahev s pitím a krabičku s nějakou mňamkou...víc není třeba...paní mi už šila vložku do sporťáku...je rychlá 😀
doporučuju !!!

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10614682&tab=4

pipisek
24. feb 2009

mám barvu fuego, tak jsem si vzala tašku černou...nevím, jestli bych se s červenou trefila..dneska mi taška došla, už jí mám na kočárku přidělanou a vypadá to super a když bude malá ležet, tak myslím, že nebude ani překážet.....

kalerat
24. feb 2009

pipi jj ta paní má super věci, budeme si od ní s kamoškou objednávat taky nějaké věcičky. 🙂

ina.b
24. feb 2009

Také jsem si objednala v létě vložku do golfáče - barvu podle svého výběru (takže růžovou), alespoň má malá měkčí a příjemnější posezení při jízdě 🙂

dankadina
17. mar 2009

ja som mala trojkombináciu chicco trio enjoy discovery a teraz máme chicco multiway a spokojnosť maximálna. Máme ho vo farbe discovery. V Ba v altoyse stojí 178 Eur my sme ho kúpili sa 152 Eur v komplet výbave (madlo pláštenka, nánožník, opierka hlavy.www.enikybeniky.sk

klouzavka
23. mar 2009

Ahoj, mám prosbu, zítra mám jed s kámoškou pryč a zajímalo by mě, zda se tyto golfové hole vejdou do kufu fabie. Díky za info!

kolca
23. mar 2009

Klouzavka nám se do Fabie Combi vejdou v pohodě, do krátké Felicie sundaváme přední kola (je to rychlovka), jestli je to krátká Fabie, kufr je myslím jen o trochu menší než u Felicie, tak by to snad nemusel být problém.

kpetra
23. mar 2009

Ahoj
klouzavka - my jsme je dali do kufru Saxa.Řekla bych,že je to srovnatelný s fábií.Přinejhorším stačí sundat kolečka.Jak píše kolca, je to rychlovka. 🙂

klouzavka
23. mar 2009

Děkuji za info. Kámoška to porovnává dle svých golfek Inglesina Zippy.
Na netu jsem obou kočárků koukala na rozměry, když sundám kolečka, tak je to skoro stejné jako Inglesina Zippy.

janina1977
23. mar 2009

ahoj klouzavka, do mojej fabie len tak-tak, prekážajú trocha dlhé rukoväte, je to fuška ich tam napratať, dávam ich trochu došikma kolieskami, ale vyjdú

astrane
24. mar 2009

Já ho cpu do kufru Fordu Fiesta-taky našikmo,musím v kufru oddělat tu horní desku a vejdou se taktak a jen v jedné pozici a s otočeným jedním předním kolem směrem do auta-jinak ten kufr prostě nezavřu......

pepies
24. mar 2009

ahojte, ja sa chystám zajtra do Poľska, už dávno mám vyhliadnutý Chicco Multiway, v All Toys stojí momentálne 140 EUR a v Poľsku vyjde do 100 EUR, tak som zvedava, či kúpime ......... 😉 dám potom vedieť.... 😉 😉
ak ho nezoženiem v Poľsku, mám vyhliadnutú kolekciu 2009 v Brne za 3540 Kč, aj to sa oplatí ....
papa

janina1977
24. mar 2009

zabudla som ... tiež hornú dosku musím dať dole, inak kufor nezatvorím

katulienka1
24. mar 2009

čaute baby,
dneska mi došiel Multiway,objednávala som ho z ebay.at,ale došiel bez madla,oni ku kočíku madlo totižvôbec nedávajú,tak sa vás chcem opýtať,či ho niektorá nemáte nazvyš,vlastne nepotrebné.ďakujem.

inak je krásny,mám fuego a tá červená bije do očí 😵 😵 😵

vrtule83
24. mar 2009

katulenka mi madlo tedy užijeme, tedy když má teď fusak tak ne, ale když je tepleji si to bez něj neumím představit, malá se ho drží a zabraňuje jí aby se z něj nakláněla. Mám také fuego a je úžasný. Jinak madlo se dá u nás normálně dokoupit samostatně.

lucinecka
24. mar 2009

Pepies, já kupovala multiway odtud, je snad nejlevnější co jsem na netu našla: http://www.kocarek.cz/kocarky-Chicco-KOČÁRKY C...

Katulienko, madlo se myslím někde dokoupit dá, zkus prohledat net. Jinak kámoška ho nevyužívá, zkusím se jí poptat jestli si ho bude chtít schovat nebo ho třeba ráda střelí. Zítra se s ní uvidím a dám pak vědět 😉

Jinak my madlo máme a určitě využijeme 🙂