Kočík Chicco multiway. Aké máte skúsenosti?

sofik
18. máj 2008

Poradťe aké máte skúsenosti s týmto kočíkom, pretože si plánujem kúpiť a potrebujem vedieť aký je. Dakujem

to.beruska
27. mar 2010

Ajojte!tak ja tiez rozmyslam nad multiwayom.len som nasla prave ze kolekcia 2009 a 2010.farba sa mi paci ta topazio.ale na jednej stranke som nasla aj taky sivy s pasikmi no ten bol super

to.beruska
27. mar 2010

http://cgi.ebay.co.uk/New-Chicco-Multiway-Pushc....
a nasla som aj tento ale neviem aky je medzi nimi rozdiel ale tiez super farba

delikates
27. mar 2010

to.beruska:ten je moc pěkný 😉

delikates
27. mar 2010

my máme tento

to.beruska
27. mar 2010

no mne sa tiez velmi paci.len ho nemozem tu najst na ziadnej stranke na svk,Ja som ani nevedela ze je aj kolekcia 2010.ale ten sa mi strasne paci

to.beruska
27. mar 2010

http://kociky.heureka.sk/chicco-multiway/
a este sa mi aj tato siva farba paci

majkafer
27. mar 2010

ahojte. tak už aj my sme ho kúpili. aj keď som chcela nejaký iný kočík, tak tento je asi najvhodnejší, je priestranný, vysoká opierka, je lahký a celkom lacný. Až na tie kolesá...no uvidíme, snáď vydrží. Kúpili sme červený, taký univerzálny a s tých čo mali v obchode najkrajší 🙂

manika77
27. mar 2010

to.beruska ja mam ten sivy s pasikmi 🙂

to.beruska
29. mar 2010

ano a kde ste ho kupovali.lebo tych je strasne malo

holesov
30. mar 2010

ahojte mám chicco multiway kolekce 2010,koupily sme ho tedka v lednu roku 2010,takže je nový,použitý asik 5x,a to jen na spinkání takže použitý velice málo,cena byla 3340kč,vše má záruku,nánožník,madlo,pláštěnku držák na láhev,je super,mi se jen unáhlily a koupily druhý,a tedka bohužel nevyužijem,máme ještě jeden... tak nyní golfky chicco multiway prodávám za cenu kterou vám napíši po emailu,muj email je - borenovaci@seznam.cz není poničený,je super,,,fotku pošlu vhodná jak pro holku tak kluka,,,maminky neváhejte 😉

svataterezicka
30. mar 2010

Mám otázku - kam dáváte to madlo? Mě to přijde že ho mám dost nízko.. nemůžu najít žádnou fotku s tím madlem, všude je ten golfáč bez madla vyfocenej....

delikates
30. mar 2010

svataterezicka:jestli ho nedáváš naopak zkus ho otočit na druhou stranu-taky se mi stalo ,že jsem ho nasadila špatně a máš pravdu bylo moc nízko.

chalotka
30. mar 2010

svataterezicka,na jedné straně kočárku (s předního pohledu na levé straně) je takový černý čudlík přidělaný šroubkem. Tak já to madlo mám tak centimetr dolů od toho čudlíku a vyhovuje nám to. Jak to mají v obchodě jsem si bohužel nevšimla. 🙂

svataterezicka
30. mar 2010

Chalotka díky už jsem na to přišla jsem to měla naopak 🙂 Proto to bylo tak dole 🙂))

manika77
30. mar 2010

to.beruska ja som ho kupovala v nitre v predeti

evinaz
31. mar 2010

Ahojte kocky. Ja viem, ze toto nie je predajne forum, ale chcem sa opytat, ci tu medzi vami nie je niekto, co by chicco multiway predal. Zhanam ho vo farbe discovery (ciernozelena kombinacia), no je priam nezohnatelny.
Pomoze niekto????
Dakujeeeem 🙂

medvik
31. mar 2010

ahojky, viděly jste některá barvu Wallstreet v reálu?

ivamera
12. apr 2010

Ahojte, aj ja rozmýšľam nad multiwayom. a v hre mám ešte peg perego sí completo. Vedela by ste niektorá porovnáť tieto dva golfáče ak máte skúsenosti s oboma? dakujem. a má niekto farbu topazio aj pre dievčatko? Ešte sa mi páči aj fuego, ale k nej by viacej pristala asi tá modručká.

chalotka
12. apr 2010

Ahojky ivamera: Já mám multíka v barvě topazio a mám holčičku. Je to krásná barvička, aspo%n mě se moc líbí. 🙂 K mojí malé mi taky více sedí ta modrá než červená. S výběrem jsem spokojená. 🙂

brusinka.pusinka
12. apr 2010

Jé holky teprve teď jsem přišl a na to že to je vlastně stejný typ jako ten náš CT04 jen jiné provedení stříšky a podhlavníčku a barviček. Musím říct že my jsme s našim strašně moc spokojené máme ho jako výletní kočárek a můžu říct že jsem ráda že je takový bytelný a přitom není moc těžký 😀 😀 😀 akorát máme žlutý což je krásná barva ale museli jsme naimpregnovat boudičku kvůli muškám , tak bych volila šedý nebo modrý nebo červený, ty oranžové a zelenkavé barvičky hodně přitahují havěť létajícííííí 😉

kackalaz
12. apr 2010

Holky tak já mám sí a kamarádka multiway, a už by si jej prý nikdy nekoupila.
Já jsem byla se síčkem moc spokojená, je lehoulinké, krásně se ovládá, prostorné pro dítě, bohužel jej musím z fin. důvod prodat. Je na bazaru, kdyby měl někdo zájem. Taky mám citronovolimetkovou ale muška tedy nešla ani jedna. Asi je to tou impregnací, to mě nikdy nenapadlo. 🙂 🙂

leonik
13. apr 2010

brusinka.pusinka my máme křiklavej nánožník a taky jsem dost často odháněla včely 😝 ale naštěstí se s nánožníkem nejezdí tak často 😅

katrin79
14. apr 2010

chcem sa spytat, ci sa da vyuzit tento kocik celorocne, alebo je skor len taky vychadzkovy na leto? ja by som ho chcela kupit, lebo doteraz sme pouzivali cortinu sportak a ten je strasne veliky, hlavne na presuny autom, stale skladat, rozkladat, mala mi kocik aj tak moc neoblubuje, nespi v nom, vyuzivame ho akurat na prechadzku, ide mi o to, ci sa da pouzivat aj v zime, kedze ma nanoznik+fusak do neho by som dala...ale aj tak v zime bude mat rok a pol a ked uz teraz sa jej tam moc nepaci, viem si predstavit ako "velmi" v nom bude chciet byt, ked uz bude chodit....

a este dotaz, aku tasku pouzivate k tomuto kociku? treba nejaku speci? alebo je jedno aku kupim?

meri
14. apr 2010

Ahojky, tak já zatím jezdím týden, tak nevím posoudit, ale když bylo teď hodně sněhu a nestihli ho odhrabat, tak jsem měla problém i s nafoukovacíma kolama.
Jinak doporučuju Uni vak od emitexu. 🙂

brusinka.pusinka
14. apr 2010

Katrinko moje švagrovka s ním jezdila od synovcových 8 měsíců co se sám uměl posadit a jezdila s ním do 3 let i v zimě, Proto jsem si ho pořídila, Mám sporťák z trojkobinace a tento jako kočár výletní a třeba když jedu někam kde je málo místa , Dá se krásně složit 😉 Jinak tašku jsem si pořídila v DM drogerii a jsem s ní moc spokojená 😀

katrin79
14. apr 2010

brusinka-diky moc za info, ja chcem totiz povodnu trojkombinaciu predat, lebo to nemam kde skladovat, tak preto sa pytam, ci s tymto kocikom vystacim, ale myslim, ze bude v pohode

ivamera
14. apr 2010

chalotka, i ja si myslím, že tá farba je krásna, taká tyrkysová sa mi zdá. 🙂

salonka77
15. apr 2010

Ahojte, aj ja si myslim, ze tyrkysova je perfektna, zo vsetkych mi najviac padla do oka... Cervena sa mi zdala taka uplne obycajna, oranzova nic moc, zelena moc kriklava a ta siva s pasikmi mi pripadalo ako pyzamo 😀 Mame chlapca, takze vyber bol jasnyyy, topazio tyrkysova. Myslim si, ze je vhodna pre chlapca a aj pre dievcatko. 😉 Super lahky kocik, jednoducho skladatelny, prakticky a navyse aj dobre vyzera, pohodlny pre dieta, dobre sa s nim manipuluje. A nie je extra predrazeny... 😉 Jedine co mi trosku vadi, ze ked dam dieta do leziacej polohy, tak takmer nic sa neda dat do kosika, ale co uz... pomaly si zvykam...

katrin79
18. apr 2010

ja sa prave neviem rozhodnut, aku farbu kocika vybrat...velka dilema 😎