Kočík Chicco multiway. Aké máte skúsenosti?

sofik
18. máj 2008

Poradťe aké máte skúsenosti s týmto kočíkom, pretože si plánujem kúpiť a potrebujem vedieť aký je. Dakujem

vrtule83
11. nov 2008

janina já myslím že jí stačit bude, je to náš jediný kočár a věřím že s ním vystačíme ještě dlouho. A pokud s ním přes zimu budeš jezdit jen ve městě kde se sníh protahuje, tak nevidím problém.

tvarohacek
11. nov 2008

janina, já bych zvolila raději sporťák, je pohodlnější jak pro dítě tak i pro tebe a v zimě tuplem. Já mám velkej kombinovanej, kam malej na zimu opět půjde a na jaro dáme golfky. 😉

bramburka
15. nov 2008

holky a jde polohovat az do uplneho sedu? a jakym zpusobem se vzadu polohuje? diky

tvarohacek
15. nov 2008

jde do úplného sedu, polohování je jednoduché takovým zcvaknutím pod boudičkou kočárku..

bramburka
15. nov 2008

děkuji a mozu se jeste zeptat, na netu jsem nasla i verzi Complete, rozdil jsem videla v tom, ze je moznost letni/zimni boudička, videla jste to nekterá? Je to opravdu k něčemu?

Jinak jsem se asi rozhodla, že je koupime...

tvarohacek
15. nov 2008

s tím jsem se nesetkala tak nevím, ale podle mě je jen jedna boudička u všech kočárků stejná, o té možnosti letní/zimní boudičky se zmiňují na všech e-shopech co jsem četla, ale v praxi jde o jednu boudičku s tím, že ji můžeš odvětrávat.

perada
15. nov 2008

jj ta boudička je na zip...v léťe se to to rozepce a větrá to nebo se boudička dá sundat úplně

My jsme pořídili verzi TOP je se zimním fusakem a stojí to stejně jako normální..takže nekupte to 😀

bramburka
15. nov 2008

jo to jsem taky koukala, ale proslo mi, ze je to zase bez madla?

perada
15. nov 2008

jojo, madlo se dokupuje..může a i nemusí být. madlo stálo 500,- kupovala jsem to na chiccoshop..kupodivu to tam bylo nejlevnější a doprava zdarma 🙂

bramburka
15. nov 2008

tak na to koukam a primo u nas je eshop baby a tam je maji za 3290 i s madlem, bez fusaku, nebo za tu cenu s fusakem bez madla. Asi radsi koupim s madlem, protoze fusak jeden mam, myslim, ze by do toho sel, resp. mam 2, ale jeden pouzivam na sportak. Tak dekuji za rady, jeste na nej pujdu juknout, asi ale az ve stredu. Tak pak napisu. Nekde tedy psali, ze polohovami je 110-150 st., coz znamena ze uplne do sedu to nejde, ale myslim, ze to staci, protoze mala kdyz chce, tak se predkloni a nemusi byt oprena.

sofik
autor
16. nov 2008

bramburka polohuje sa skoro do lahu a ten fusak sa ti neoplatí lepšie je to madlo. 🙂

bramburka
17. nov 2008

diky

bramburka
18. nov 2008

http://www.eshopbaby.cz/katalog/multiway-golfov... tu je to nejlevnější a mají i kamennou prodejnu.

janina1977
18. nov 2008

zdravím holky, ja som objednala z ajashopu, tak netrpezlivo čakám, že zajtra dôjde, pre nás super cena aj s poštovným, tak som zvedavá ...

janina1977
1. dec 2008

čaute baby,
povedzte mi, prečo sa mi tak šmýka emitex-fusak v tomto kočíku? aj som ho pripevnila zozadu, aký používate v tomto kočíku, mám kúpiť iný ...

tvarohacek
1. dec 2008

Mně se roční dítě s fusakem Emitex s nástavbovým dílem do tohoto kočárku nevejde. Nejde mi zapnout nánožník. Máme takový starší tenčí fusak tak doufám, že nám poslouží na celou zimu. Jinak nepoužívám pětibodové pásy, ale pouze poutám kolem nožiček, ručičky má volné. S tím "šmýkáním" nevím, současný fusak uchytit vzadu nejde a sedí docela dobře. 😉

vrtule83
1. dec 2008

janina mě tam ten fusak cestoval taky, mám 2 řešení co jsem udělala já. Ze spodní strany jsem u děr na spodní boční pásy našila po páru tkalounu, protáhla to skrs díry na pásy v potahu kočáru a přivázala ke konstrukci. A teď když je malá větší a nepotřebuji mít fusak stažený u hlavy, tak jsem hodně stáhla gumičky u hlavy a přehodila přes opěrku do zádu a dotáhla. Drží to perfektně, jen když malá usne musím to vyndat zpět, jelikož nejde ta opěrka zad položit.
tvarohacek já už přes fusak emitex nánožník nedávám, vždyť je z dobré látky a neprofoukne. Jen jsem musela koupit větší pláštěnku, originál opravdu přes fusak nepřetáhnu. Mě se tam malá v roce a půl vejde 😉

klouzavka
15. dec 2008

Ahoj, taky uvažuji o koupi Chicco multiway, ale teď neustále řeším, zda se zimním nánožníkem, nebo ne. Jinak máme doma zimní fusak combi Emitex. Máte zkušenost, zda se emitex v pohodě vejde do nánožníku ( bez fusaku)? Díky moc za názory.

maruskak
17. dec 2008

Ahojte, ja by som Chicco multiway nevymenila za nic 🙂 Je vyborny, az na nakupny kosik, ale inak je skvely, lahky, jednoducho sa sklada. Máme madlo, nadobku na napoj aj zimny nánožník, používam "klasicky" fusak z ovčieho rúna, maleho v nom nepriputam a v pohode je v takom "sedo-lahu" ale hlavne, že je mu teplucko 😀 ešte nechodí, takže musí byť v teplom. Už aj mne sa kočiar rozvrzgal, prešiel dosť náročným horským terénom 🙂 Som zvedava, ako pôjdem s kočiarom po väčšom snehu(ovšem keď napadne 😀 ) no dufam, že to zvládnem.Ja vrelo túto značku odporúčam 🙂

janina1977
17. dec 2008

maruskak,
úplne s tebou súhlasím, až na ten nákupný košík, emitex vojde v pohode aj s nánožníkom, zatiaľ je pre mňa tento kočík najlepší aký som doteraz mala, už by som ho nevymenila ako tie predtým

sofik
autor
18. dec 2008

Ahojte. Ja mam tiež nánožník ale nepoužívam ho lebo dávam malej do kočíka fusak a vojde sa tam v pohode aj malou a to má 20 mesiacov. 🙂

mikulkaz
12. jan 2009

Ráda bych přispěla chválou na tenhle kočárek. Bydlíme na vesnici, a když zaaretuji kolečka, projedeme i kamenité cesty. Někdo tu psal o problémech s fusakem Emitex. Taky nám v kočárku hodně klouzal, vyřešila jsem to jako vrtule83 - utažením gumičky u hlavy a zastrčením za opěrku + musíme mít nožičky ve vodorovné poloze, jak je sklopím dolů, fusak sjíždí. Malého pak ale vůbec kšírama nepřipevňuji, není to nutné. Jinak se nám na emitex s prodlužovacím dílem nánožník vejde (používám ho opravdu vždy, protože fusak máme světlounký), ale jak jsem psala, nožičky musí být ve vodorovné poloze a spodní suché zipy nezapínám k tyčkám. Takhle se mi tam krásně vejde 16 měsíční syn se svými 12 kg, 82cm a samozřejmě nabalen do zimní kombinézy.

klouzavka
15. jan 2009

Ahoj, dnes jsem slyšela názory, že když se jde s golfáčem, tak se prý musejí dělat malé kroky, jinak, že ho člověk nakopává. Co Vy na to?

janina1977
15. jan 2009

klouzavka - ja mám dva golfáče, jeden od dema a to naozaj musím robiť malé kroky, ale pri multiway to ide v pohode, ako u iných kočíkov, asi preto, že je vyšší od ostatných golfáčov, takže ho chválim ako "mikulkaz"

vrtule83
15. jan 2009

také nenakopávám

kikimaruska
16. jan 2009

Ahojky, pokud byste měl někdo zájem, budu prodávat nový Chicco Multiway manhattan...záruka do února 2010...nebyl nikdy používaný a nikdy jetý. Nakonec jsme koupili místo něj kočár s ruční brzdou, jelikož jsme se přestěhovali a já kočár brzdím rukama nohama a v tomhle marastu a ledu jsem brzdila i zadkem... (máme tu prudký dlouhý kopec), takže proto,,,, v plné výbavě- nánožník, podhlavníček, pláštěnka, držák na lahev, madlo. Cenu zauvažuji, určitě ale zlevním, přestože je neužitý, Tak kdybyste chtěli, ísněte si o informace. Možno i poštou,,,mám orig.krabici v které došel 😉

deina
16. jan 2009

Ja nakopavam. 😖 Musim sa trosku spomalit, ked nechcem nakopavat - a to vysoka nie som.

mimap
19. jan 2009

holky, co máte multiway - je to vhodný i pro vyšší rodiče?

susy
22. jan 2009

Ahojte namate tu nahodou niekto Chicco Trio Tour 4 ? Zaujima ma hlavne,ci sa da opierka na sportovej časti dat do uplneho lahu.Dik