Kočík Chicco multiway. Aké máte skúsenosti?

sofik
18. máj 2008

Poradťe aké máte skúsenosti s týmto kočíkom, pretože si plánujem kúpiť a potrebujem vedieť aký je. Dakujem

eweny
26. apr 2009

Tak po nekonecnych citaniach o tomto kociku som sa aj ja rozhodla a objednala ho..uz sa tesim az dorazi 🙂 som velmi zvedava na farbu, objednala som topazio, hoci nazivo som ho nevidela, ale myslim, ze sa mne aj malemu bude pacit..

dufam, ze ho to Punta Grande vopchame, lebo nema velky kufor a ak nie, koliecka idu lahko dat dole, aspon co mi jedna pani v predajni ukazovala..tak to bolo raz-dva..no uz len nech dorazi 🙂

kolca
26. apr 2009

ahojky,
kikamaruska my máme taky fabii combi a vejde se nám narovno. Jak jsou na stranách ty vykrojené konce v karoserii (nebo jak to nazvat 😅 ) tak je tam na dýlku akorát. A za ním máme ještě místo na tašky.

eweny
27. apr 2009

baby, aku tasku ste si kupili na ten kocik?

lienka1
27. apr 2009

Eweny my mame tasku klasicku od Huggies, sa mi zdalo moc drahe kupovat original tasky na kocik 😅 .

astrane
27. apr 2009

My máme od emitexu..mám na velkej ikočár i golfáč jednu a tu samou.je černá,takže to jde... 🙂

eweny
27. apr 2009

ved to, ze aj mne sa zda byt dost drahe kupovat original tasku..lenze ta co mam na kociku je dost velka na golfac..snad nieco vymyslim..

jaaaaaj, nech uz kocik dorazi, neviem sa dockat..

lienka1
28. apr 2009

skus ozriet na nete nejake bazare, kde baby predavaju tasky na kociky, urcite tam nieco zozenies lacnejsie. Inac ja si chcem este dokupit take sietku na kocik , ked vybehnem len na prechadzku von okolo domu, aby som nemusela brat tasku, ale aby som si mala kde dat potrebne drobnosti, ta tusim stoji okolo 200,- Sk.

janzi
28. apr 2009

holky chodite niektora a multiway na korcule?? da sa s nim korculovat? nezakopavate do neho a nieje velmi nizky?? mam 169 cm a obavam sa ze ked si dam este korcule tak mi buden nizky.... Korcule mema a neviem ci si ich mam vobec kupovat, pretoze ak by sa mi nedalo chodit s malou tak by som ani nechodila...

kikimaruska
28. apr 2009

kolca: no vidíš, 😕 , hned zítra to vyzkouším 😉 . Jinak my tašku máme černou z DM, byla i plná kosmetiky a celkem stála asi 450 kč...mám ji na všechny kočárky.

janzi: přítel s nim byl bruslit o víkendu a moc si to chválil...já tomu tedy moc nevěřim, nemá brzdu...ale na upravené stezce to problém snad není, viděla sem dost bruslařů s golfáčema...a to měli na nich třeba i vaničku a slunečník 😀

kpetra
29. apr 2009

Ahoj
janzi - já jsem s multiwayem taky bruslila a v pohodě. Dokonce se mi s ním jelo líp než bez něj. 🙂 Mám 165 cm a vysoký je dost. Jezdila jsem po rovině, tak mi ruční brzda vůbec nechyběla.

gimulka
11. máj 2009

holky tak už mám kočárek doma, chci tam přidělat madlo ale nějak mi to nejde, připadá mi že je nějaké úzké..poradíte jak na to

eweny
11. máj 2009

baby, tak uz od stvrtku vlastnime multiway..je krasny 🙂 a zatial som spokojna..

janzi
11. máj 2009

gimulka madlo sa podda, davaj ho tam sipkami nahor a urcite ho tam dostanes

gimulka
12. máj 2009

janzi díky už ho tam mám..mě nešel rozevřít ten úchyt...

dankadina
12. máj 2009

multiway je super my máme discovery a máme k nemu originál chicco tasku vo farbe discovery. Ta nám ostala z trojkombinácie chicco trio enjoy

zrzulka
12. máj 2009

Tiez sa pripajam k spokojnym majitelkam Multiway. je to super golfac. Sice na tereny nic moc ale na prechadzky ci nakupy perfektny kocik🙂)))

jandaj
12. máj 2009

ahoj holky. Taky mám doma multiway, jsem s ním strašně spokojená, je fakt super. Jen by mě zajímalo, kam a jak se přidělává ten držák na láhve, co jsem k němu dostala 😒 Nějak jsem na to ještě nepřišla. Jestli s tím máte některá zkušenosti, prosím poraďtě 😉

delikates
13. máj 2009

ahojky my máme multiway asi měsíc a maximální spokojenost.Jandaj:ten držák se zacvakne na tu tyčku zboku jak jsou přední kolečka-je na to potřeba trochu síly mě ten držák tam dával manža. 🙂

eweny
13. máj 2009

ja som tam ten drziak uz mala, ale to asi za to, ze sme ho kupovali v predajni

jandaj
14. máj 2009

holky díky za rady, zkusím to ještě jednou. Mě přišlo, že se tam ten držák nemůže absolutně nikam dát ani nikam pasovat. Ale když říkátě, že je potřeba více síly tak to zkusím, snad to nepraskne. Fakt mi to očko přijde strašně malinký 😒

macanet
28. máj 2009

Dneska nám přijde chicco multiway, včera jsme ho vyzkoušeli na kostkách, v obchodě, na chodíku atd.... prostě super. Pak jsem zkusila položit zádovou opěrku a fakt jednou rukou, super. Adélka byla spokojená, nechtěla vylízt z kočárku 😀 Vybrali jsme barvu Chelsea na živo moc hezká 😉 Doufám, že budeme spokojený, dnes bude zkušební jízda městem i terénem 🙂

matru
7. jún 2009

holky, potřebuju poradit, jaký slunečník na tento kočárek, v pátek odjíždíme na dovču, takže tam bude nutný.Děkuju

lucinecka
7. jún 2009

Matru, já si pořídila sluneční clonu: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20551556&tab=0 Nebo stačí když boudičku přes odpor zatlačíš dopředu a pak s ní jde krásně hýbat a překlápět ji dle potřeby do předu a mimču nesvítí do očí 😉 Se slunečníkem nemám zkušenost.

filomena
8. jún 2009

ahoj dievcata,
videla som Multiway v Draciku v Auparku za 119,- alebo 116,- EUR, nepamatam presne ale vyborna cena 🙂

alami
9. jún 2009

matru, ja mám chicco C4, ak sa nemýlim, je to takmer to isté - ak odopneš zadnú časť zo striešky, tak tou prednou môžeš voľne pohybovať a teda nakloniť dopredu - presne nastaviť proti slniečku - a nepotrebuješ ani slnečník 😉

deina
9. jún 2009

Nestalo sa vam, ze vam tie penove rukovate zliezli? 😕 Mne to povolilo na jednej a teraz sa mi zda, ze aj druha ide dole a naspat to vytiahnut neviem... asi len vyreklamovat...

kolca
9. jún 2009

Deina mě se to udělalo taky na jedné, a kámošce na obou. ☹ Občas to potáhnem nahoru a zas to chvíli drží.

vrtule83
10. jún 2009

Matru já měla od babypointu, super, druhou sezonu už strhl šroub na uchycení a je nepoužitelný

bubosek
11. júl 2009

Paráda holky utvrdily jste v mém rozhodnutí pořídit si Chicco multiway, líbil se mi na 1 pohled a to i cenově, je fakt, že vypadá pevně, má větší kola. takže i v zimě když nebude moc sněhu a velká zima projdou, paráda díky, jelikož mit to vychází zrovna na zimu, myslíte, že je lepší to koupit s tím fusakem? Eventuelně jestli bude malý velký zmrzlík jde do toho fusaku vrazit ještě jeden solo? Možná zbytečně šílím, ale stejně by mě to zajímalo.

astrane
11. júl 2009

deina-mě ty pěnový rukojeti zatím drží,kočár mám přes rok...pokud je chceš vytáhnout,zkus je jakoby otáčet a tahnout nahoru-třeba to půjde... 😉