Kočík Chicco multiway. Aké máte skúsenosti?

sofik
18. máj 2008

Poradťe aké máte skúsenosti s týmto kočíkom, pretože si plánujem kúpiť a potrebujem vedieť aký je. Dakujem

lucajdak
20. mar 2010

Ahojte, taky jsme ho dneska koupili a zrovna zkusili, a mám z něj zatím velkou radost, malemu se tam moc líbí 🙂 Zatím sám nesedí takže ho máme v lehu, ale tak aby viděl a bylo to bájo, takže u mě 1 s hvězdičkou.Taky mě překvapilo, že je to už od narození 😲

leonik
20. mar 2010

chalotka: tak my jezdíme teprve 14 dní, je to velkej nezvyk přejít ze sporťáku na golfáč. Ale po pár dnech už bych na ně nedala dopustit a sporťák už nejspíš nevytáhnem 😅Na to drncání už jsem si zvykla, a už mně to ani nevadí a malýmu taky ne 🙂 Jsem zatím moc spokojená, malej v nich každý den spí, má tam rozhodně víc prostoru jak ve sporťáku. A taky, když usne, tak si ho vytáhnu spícího i s kočárem do druhýho patra, jak je lehkej. Když spal ve sporťáku, musela jsem ho nechávat pod schodama, neutáhla bych ho😖 Takže u nás zatím velká spokojenost 😵

nelar
20. mar 2010

Ahoj holky, mám jen dotaz - dá se u multiway překlopit boudička úplně dopředu, aby ochránila od slunce a větru? Díky.

leonik
21. mar 2010

nelar: úplně naklopit dopředu nejde, ale jak je na stříšce ten kšilt, tak to celkem dobře proti sluníčku ochrání, s tím větrem je to horší, když foukalo opravdu moc, dávala jsem pláštěnku 😅

kpetra
21. mar 2010

Ahoj
nelar - boudička se dá překlopit dopředu jen, pokud odepneš tu zadní část (tu, co je na zip). Jde to trochu z tuha, ale jde to. My jsme využívali v létě, když svítilo sluníčko a Matýsek spal.

svataterezicka
21. mar 2010

Tak jdu zkoušet odendávat kolečka 🙂 Jojo pro mě taky ze začátku nezvyk že je cítit každý šutřík a je hlučnej oproti nafukovacím kolám co máme na mutsíku, ale opravdu ta váha je super. Už nemusím nikomu říkat v šalině a busech je to super. Už se těším až nebudem muset mít fusak a nánožník to bude úplné bájo 🙂

chalotka
21. mar 2010

Já taky doufám, že si na něho zvyknu. Dneska půjdeme na delší procházku, tak uvidíme. 🙂

delikates
21. mar 2010

my máme multiway skoro rok a velká spokojenost 🙂

sisa32
21. mar 2010

Ahoj holky, Multiway je můj velký favorit. Jen se mi moc nelíbí ty barvy. Mám holčičku a nevím, pro jakou se rozhodnout. Jaké máte barvy vy ? A ještě se chci zeptat na rozměry sedátka, hloubku, šířku, délku v lehu a výšku opěrky. Moc děkuju. 🙂

delikates
21. mar 2010

sisa32 :zkus stránku www.chiccoshop.cz

svataterezicka
21. mar 2010

My máme barvu fuego ta mi přišla nej 🙂 pro holčičku

sisa32
21. mar 2010

Právě že jsou všude celkové rozměry kočárku, ale nikde nemůžu najít tozměry samotného sedátka.

Mě se moc červené kočíky nelíbí, ale tenhle jsem viděla jen modrý a oranžový a obě se mi líbí, ale není to prostě takový, abych řekla, že to je ono a bylo. Možná že zrovna tenhle v barvě Fuego bude ten nej, ale zatím jsem ho neviděla. Nebyly jste třeba některá v té nové hale Malvíku ? Mají tam třeba vystaveno více barev od jednoho druhu ,

leonik
21. mar 2010

my máme europe, máme teda kluka, ale myslím, že pro holčičku je to taky dobrá barva. Na netu jsou ty barvy trochu jiný než ve skutečnosti. My ho kupovali v kamenný prodejně, měli tam i ten oranžový, ten se mně moc nelíbil 😅 Ale každýmu se líbí něco jinýho, že 🙂

sisa32
21. mar 2010

Leonik, ten se mi moc líbí, jen jsem nevěděla, jakou má opravdu barvu, někde byl černý, někde šedý. jukla jsem ti do alba a už vím. 🙂

chalotka
21. mar 2010

sisa, já měla stejný problém. Mám taky holčičku a barvy u chicca se mi taky nelíbí. Červený jsem nechtěla, protože u nás je jich hodně, zelený si pořídila kámoška a oranžový se mi nelíbil. Tak jsem vzala ten modrý. Je to spíš výrazná tyrkysová a podle oblečení malé si ho dozdobuju barevnými motýlky, které připnu na stříšku. (aby to jako byl holčičí kočárek 🙂 ) Barva je krásná, až jsem byla překvapena. Takže u mě modrá je dobrá.

leonik
21. mar 2010

sisa: pokud si je máš kde omrknout, je to lepší. Ten náš je na netu do černa, a přitom je tmavě šedej 🙂 Já chtěla topazio-podle popisu ho má chalotka 🙂 ale ten bohužel na prodejně neměli 😖 Museli jsme vzít to co bylo, páč máme druhej kočár na reklamaci 😒 Ale jsem s tou naší barvou taky spokojená 🙂 Líbil se nám ze všech, co tam měli vystavený nejvíc 🙂

svataterezicka
22. mar 2010

Ještě k těm kolečkům jestli můžu přerušit debatu o barvičkách 🙂 Jsem přišla na to jak oddělat ty přední kolečka ale ty zadní s tou brzdou - jdou taky sundat?

chalotka
22. mar 2010

Zadní kolečka jdou taky sundat. Teď jsem se dívala a je tam taky ten čudlík, jak u těch předních. Zamáčknout a trochu silou sundat.

petronelie
22. mar 2010

Ahojky,my koupili Multiway, jeli jsme s nima třikrát do obchodu a začalo se natáčet kolečko, kočárek se stáčel na jednu stranu. Opravili a po druhé jízdě opět...a to bylo malému půl roku, takže v nich neskákal ani nic podobného. Byla jsem ráda,že mi vrátili peníze a poté jsem uskutečnila záměr č. 2 a pořídila si Peg Perego Pliko. Sousedka má Chicco Liteway a dopadly stejně jako moje multiwaye a na kočárky já jsem akurátní, navíc mi přišel takový forový, ikdyž designově z golfek nejhezčí.

chalotka
22. mar 2010

Holky, nestrašte. My dnes vyjely po druhé s multíkem a konečně jsem si začala na něho zvykat a z dnešní 4hodinové vyjížďky jsem byla nadšená. malá si v něm hověla a dokonce na hodinu usla. Myslíte, že se kazí všechny, nebo jste měly smůlu na vadnější kusy? Já dnes umyla kočár se sportovní korbičkou a hodlám ho dát zítra ke tchýni do úschovy, kde počká na druhé mimi. Ale jak to tak čtu, tak nevím, nevím.

manika77
22. mar 2010

my pouzivame multiway uz vyse pol roka a sme velmi spokojny 😉

meri
23. mar 2010

Ahojky, chtěla bych taky koupit Chicco, pořád hledám recenze na různých stránkách a mám smíšené pocity. Myslím, ale, že převažuje kladné hodnocení a každý má taky jiné požadavky...
Jenom se chci zeptat, jestli opravdu nejde uřídit jednou rukou.

martimarti
23. mar 2010

Chalotko....nepanikař 😉 ...máme Multiway od loňského léta, projeli jsme s ním i krkonošské stráně 😉 a kolečka v pohodě 🙂 .
Meri...občas řídím jednou rukou třeba když malou vedu za ruku a jdeme pomalu a celkem mi to problém nečiní 🙂 ale je fakt, že golfky jak jsou lehké s otočnými předními koly tak se mohou řídit jednou rukou hůř.

S kočárkem jsem moc spokojená, je sice trochu objemnější do kufru auta, ale když vezeme víc věcí, tak v pohodě sundáme přední kolečka, v případě nutnosti i ty zadní, ty jdou hůř, ale dají se 🙂
Jediné, k čemu mám dost výhrady, tak to je brzda! Dost špatně se zabržďuje a čast se mi to povede až po více pokusech ☹, špatně zapadá do toho soukolí ☹To bych tedy výrobci fakt vytknula

leonik
23. mar 2010

meri: tak já je dost často řídím jednou rukou a to i když s nima jezdím pozadu 🙂 A celkem to jde. Je pravda, že kdyby ta rukojeť byla spojená, je to lepší, ale dá se i takhle jet 🙂

leonik
23. mar 2010

martimarti: s tou brzdou s tebou souhlasím 😖

lucajdak
24. mar 2010

Ahojte maminy, mam ho par dni a jeste jsem ho neskladala, chtela jsem se zeptat, zda se pri skladani musi sundat strecha, nebo jestli se nejak nedeformuje kdyz by zustala.Diyk za odpoved.

romulda
24. mar 2010

Čauky maminy multiwayky 🙂 . tak si vás tady přečítám a patřím mezi vás spokojené.

Lucajdaku, stříška se skládá s celým kočárkem a vůbec se nedeformuje, jen musíš sundat madlo. 😉.

martimarti
24. mar 2010

Lucajdak...střechu nesundávám..nezdeformuje se, neboj 😉

lucajdak
24. mar 2010

Díky holky, dnes jsem to odpoledne skladala do auta, strecha dobrá, akorád mě trošku zarazilo, když jsem tady četla, že tu někdo reklamoval tu nánožku na nožičky, že praskla, tak se celkem ani nedivím, když jsem je složila, tak se ta nánožka úplně zmáčkla, je pružná, ale bojím se aby to taky neprasklo.Snad vydrží 🙂

delikates
25. mar 2010

lucajdak:já si myslím,že ta nánožka je pružná a neměla by prasknout.Jestli neměli ti dotyčný nějaký vadný kus.
martimarti:taky souhlasím s tou brzdou někdy kočárek nejde vůbec zabrzdit
a chtěla jsem se zeptat jesli něčím promazáváte kolečka?