Kočík Chicco multiway. Aké máte skúsenosti?

sofik
18. máj 2008

Poradťe aké máte skúsenosti s týmto kočíkom, pretože si plánujem kúpiť a potrebujem vedieť aký je. Dakujem

wergina
18. dec 2010

Ahojda mamči, tak jen hlásím, že golfky chicco multiway jsou už doma. Vybrali jsme barvu europe a jsem z nich naprosto nadšená a malá taky. Neustále v nich chce po domě jezdit 🙂 No už se těšim až vyrazíme ven.

terjar
15. jan 2011

Taktéž mám tyto golfky a jsem s nima moc spokojená. krásně jsem na ně nandala i zimní fusak emitex, slunečník. fakt jsou super. jen je budu muset reklamovat, protože mi před měsícem, asi po měsíci užívání, praska ta sluneční stříška. udělaly se v ní takové dírky, asi od mrazu, nevím. tak doufám, že mi reklamaci uznají. i když nevím, jak to udělám, jestli si ho tam nechají nebo mi vymění tu boudičku. bez kočárku být nemůžu a jiný nemám. ale zas to chci mít spravené. i sníh jsme nějak zvládli, i když to byl horor.

dzina
17. jan 2011

ja sa chcem opýtať, či aj vám robia kolieska tzv.osmicky, ked ich rukou roztocite a ci, ked chytite tie otocne kolieska do ruky a pohnete nimi do stran, ci vam tak "vaklaju" akoby neboli poriadne dotiahnute na konstrukcii, snad som to dobre vysvetlila.lebo mne po ulici sa mi zda, dost hrkaju,prip.ako ste tento problem riesili. a este sa chcem opytat, aky typ tasky pouzivate, nieco jednoduche.dakujem.

terjar
18. jan 2011

@dzina když je chytím, tak se taky viklají, ale to prý dělají všechny golfky - přední kolečka. prý v nich nějaká vůle být musí. zadní drží v poho. ale taky se mi to zdálo divné, ale toto mi bylo řečeno z několika stran. není to teda nijak hrozné, hnou s etak o centimetr, dva.
já mám tuto tašku http://www.detskydum.cz/detail/babymoov-taka-na... a moc jí tam nechci nosti, protože mi překáží. vyřešila jsem to tak, že jsem si koupila v DM do barvy kočárku tašku na rukojeť. není to síťovka, ale taková ta nylonová, hodně se teď nosí na nákupy. má sucháč na připevnění a jsem s ní moc spokojená. do ní vždycky dám igelitku, ve které mám věci pro prcka

to.beruska
18. jan 2011

ajojte.tak mi mame multiwey od jary tak nejak ale sme snim spokojny aj teraz cez zimu.urcite by som ho nedala prec.My mame akurat ten nanoznik taky ak je na tom videu.zatepleny a na zips.len ked bola tuha zima tak maly sa tam s fusakom zmestil tak tak.asi nam na buduci rok bude maly no uvidime.ja by som chcela k tomu dokupit zase obycajne nanoznik.ale zase to bola super vec aj na jesen ked zostalo chladno alebo az ked tak moc nemrzne.

terjar
19. jan 2011

no já nánožník nepoužívám. ten zateplený nemám. koupila jsem zimní combi fusak od emitexu a na jaro a podzim letní fusak emitex a jsem moc spokojená. krásně na kočárku drží. mají ty vychytávky. malému je tam krásně teploučko. na léto jsem ještě dokoupila slunečník, aby mu nesvítilo do očíček. a pro sebe jsem si nechala ušít rukávníky. holky, výborná věc. všude prodávají jen na spojenou rukojeť, ale našla jsem na netu paní, která je šije a jsou nádherný a ručky mám krásně v teploučku. 🙂

to.beruska
24. jan 2011

no zimu mam aj ja ten fusak emitex.

maajka83
25. jan 2011

Ahojte, som rada ze som nasla tuto temu pretoze uvazujem nad kupou kocika. Tiez som sa chcela opytat aky je rozdiel medzi 2010 a 2011 ale uz som sa tu docitala . Tiez sa mi zdalo ze rozdiel je asi vo farbach. Zdaju sa mi krajsie 2010. Este som ho nazivo nevidela, proteze len vcera som zacala kukat po nete. Kolieska su vacsie ako u inych golfacov? da sa lahko ocistit?

sophie1
26. jan 2011

@maajka83 Já jsem čerstvou majitelkou tohoto golfáče a zatím jsem fakt spokojená. Je takový "terénní", což momentálně v tom marastu venku není k zahození. Kola jsou opravdu větší a čistit se dají lehce. Elišce se v něm líbí, spí v něm jako ve sporťáku.

maajka83
26. jan 2011

@sophie1 dakujem za info 😉 dnes ideme do mesta tak sa pojdem kuknut, dufam ze ho v predajnach budu mat. masla som jednu cesku web stranku a tam je za super cenu. ale chcem si ho odskusat nazivo 😉

monivo
10. mar 2011

ahoj holky, nechce se mi pročítat celá diskuze, ale jak jste spokojené? Na diskuzi na emimino.cz ho docela zdrbly. A jaké máte barvy? Mě se líbí zelená (Jade) a pak ta oranžová. Ale bojím se hmyzu. Chci neutrální barvu. Díky za reakce.

monivo
10. mar 2011

Viděla jsem ho naživo, malou jsme do něj dali, a zdál se mi dost krátký ten sedák. A i to, že se musí oddělávat madlo, když ho chci složit...taky mi trochu vadí, že když se složí, je dost dlouhý, tudíž neskladný do auta. Ale momentálně jinou alternativu vybranou nemám.

bufina
11. mar 2011

@monivo My máme barvu Astral (tmavo modrá s krémovou) a su s ním spokojená. Máme ho asi dva měsíce. Je fakt že ten sedák by mohl být delší, ale golfáč využíváme spíš na nákupy, nebo jednou za čas na procházky když jedeme ke tchánovcům a nechce se nám tahat normální kočár. A v pohodě se tam malej vyspí i s fusakem. Takže su spokojená. To madlo je škoda, že nejde třeba na jedné straně nějak odklopit, ale mu sí se sundat úplně. i když to je zase už maličkost.

alti
11. mar 2011

Tak mi jsme max. spokojeni s multíkem! Kupovali jsme ho minulý rok před dovolenou a nemůžu si na něj stěžovat. Oproti ostatním golfkám je široký dost a prcek, když usnul měl dostatek místa. Máme zelený (wimbledon) a žádné muchy se na něj nelepí. 🙂 V každém případě jde o golfový kočárek na přesouvání krátkých vzdáleností a pocházky po městě. Do terénu jsme jezdili výhradně sporťákem!!! A co se týká madla to mi nepoužíváme, protože ho často skládám do auta a vůbec nám nechybí. 😉

brisalek
16. mar 2011

Tak mi dneska prisel multiway a zase jsem zklamana. Nanoznik je na nic, kdyz nema nozicky dolu , ale polozene jako na lezeni!!! A madlo je tak nizko, ze ji tam nejde protahnou...coz mi prijde take k nicemu(v obchode jsem to nezkousela, protoze madlo nepouzivame, ale kdyz uz ho delaji melo byt k necemu byt ne🙂. Stejne jako u sportaku jsem z moznosti vyberu zklamana...to fakt nedokaze nekdo premyslet.

smardik
16. mar 2011

@brisalek já mám multiway a taky jsem z něj zklamaná, první jsem ho chtěla prodat ale nakonec jsem ho převezla k rodičům a je u nich, na ježdění jednou za 14 dní stačí ale jinak bych ho nechtěla, pro mě je o ničem. zvažuju ted koupi kočárku GESSLEINale u nás nikde není vidět a za 14dní jedem do Prahy tak se na něj musím podívat a vyzkoušet

brisalek
16. mar 2011

@smardik my mame F6 a zrovna nanoznik je take problem. Ale myslim, ze tady v Praze ho take moc nikde nemaji ..snad v Malviku. Spis Pardubice a Plzen.

smardik
16. mar 2011

@brisalek já uvažuju o tomhle F4 Buggy http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2... ale chtěla bych ho vidět v reálu

pajinkaa
16. mar 2011

@brisalek to je mi líto, že jste zklamané.. my ho máme taky a i ve 2 letech se tam prcek slušně vyspí. Máme ho pořád v kufru, takže ho využíváme hlavně v městě, nebo při nákupech a tak.. Ale za ty kačky, co stál - super 🙂.

Brisalku, zkus to madlo dát opačně. Ono (nebo aspoň nám) to jde nasadit tak i tak, jednou tam nohy nedá, to je špatně, ale jak se to otočí, tak v pohodě. I když my ho stejně pokaždé sundáváme a nandáváme znovu 🙂, je to hned.

A k nánožníku - když byl prcek malej, tak pohoda, ale tak před měsícem už mě taky štvalo, že má delší nožky, tak ty sucháče nesepnu, tak tam dávám černej nánožník z Qunniho od Emitexu a ten se hezky přizpůsobí a připne k hůlkám 🙂.

Gessleiny si mi líbí taky, bohužel na Moravě je nikde nemají k vidění.. 😒 Ale to je zas i jiná cenová kategorie 😉

denima6
18. mar 2011

chci se zeptat, jestli někdo zkoušel tento kočárek prát v pračce třeba pouze na 30 stupňů...včera jsem koupila tento typ (chicco multiway) v bazaru a je dost "jetej"....v návodu je pouze ruční praní....

alti
18. mar 2011

@denima6 já jsem prala v pračce jen stříšku s košíkem a bez problémů, celý kočárek jsem po dovolené dala do vany osprchovala a vydrhla šamponem. Usušila tehdy venku a byl jak novej. 😀 Se sundáváním potahu z celého kočárku, ale zkušenost nemám. 😉

ronja
21. mar 2011

Ahojte máte niektorá kočík z kolekcie 2011 farba JADE - je to zelená ale neviem či limetkovo zelená, alebo do žlta, potrebovala by som vedieť ako vyzerá reálne lebo tu ho nikde nemajú a podľa fotiek sa mi veľmi páči. No ale realita býva niekedy dosť odlišná od fotiek od výrobcov. Tak ak máte tam mi ho prosím tú farbu aspoň popíšte , k niečomu prirovnajte. Ďakujem moc 🙂

kjajule
21. mar 2011

@ronja Myslím že ty barvičky jsou hodné podobné neli skoro stejné jako na obrázcích 😉 Možná trochu sytější 🙂

hamimami
21. mar 2011

aj my mame tento kociarik a sme maximalne spokojni....trosku ma hneva ze ta pena na ruckach sa nam pomaly zosuva dole 😒 ale inak nema chybu, som rada ze som sa rozhodla pre chicco 😉

zazalienka
21. mar 2011

Ahojte, my sme kúpili od jednej pani chicco multiway.. ja som vcelku spokojná, bola som si ho odskúšať v obchode, super sa s ním manévruje.. len jedna vec sa mi nepáči, malý sa trošku šmýka v ňom a tá časť pod nožičkami nie je moc stabilná ( ten kus natiahnutej látky čo má udržať nožičky,kým nedočiahne na tú spodnú gumu).. ale inak som vcelku spokojná, lepšie golfáky ( vzhľadom na moju výšku 181 cm) som nenašla.. teda našla, ale nízke, čo nám nevyhovuje..

marion
29. mar 2011

Ahojte maminky a faninky multiway. Prosim viete mi niektora poradit. Je to velka nahoda, ale skusam sa opytat. Mame doma suzuki swift. A nie som si ista ci nam vojde do kufra. Prosim najde sa tu niekto, kto ma swift alebo poznate niekoho u koho by ste niektora bola ochotna vyskusat? Viete bojim sa ze kupim kocik a nevojde mi do kufra. Nakolko kufor nie je maly, ale smerom hore sa zuzuje. ☹ Dakujem vopred za akukolvek info 🙂 🙂

jonki
9. apr 2011

Ahojte...ch. multiway bol moj favorit potom som od neho upustila ale teraz znovu nad nim uvazujem. Chcela by som sa tych z vas co ho maju opytat ci sa da polohovat uplne vodorovne aby v nom babo mohlo spat uplne narovno. vdaka 😉

cvikla969
9. apr 2011

neni to uplne rovno ale skoro rovno,idealna poloha pri refluxe 🙂

lucula73
9. apr 2011

ahojte dievčatá

nečítala som to tu celé,vobec neviem,aký šporťák kúpiť....ale chcem sa spýtať,neviete mi povedať,aký je rozdiel medzi chicco multiway a chicco ct4? 😕

jonki
9. apr 2011

@cvikla969 vdaka 😉