Kočík Chicco multiway. Aké máte skúsenosti?

sofik
18. máj 2008

Poradťe aké máte skúsenosti s týmto kočíkom, pretože si plánujem kúpiť a potrebujem vedieť aký je. Dakujem

akzeret1
31. aug 2009

martimarti:mam taky x-landra,ale už malou v něm neutáhnu kor se zimnim vybavením přesto díky 😉

jindri
31. aug 2009

Marti, asi máš pravdu 😉 já to myslela spíš už pro větší dítko. Chtěla jsem počkat s koupí golfáče, až bude sama sedět, avšak dnes jsem hluboký kočár dodělala úplně, už je nemožno v něm jezdit. Malou chci vozit vleže, ale jsem zvědavá, jak se na to bude tvářit. V hloubce je jen na bříšku. Asi blbý dotaz, je technicky možné v těchto golfkách vozit malou na bříšku? 😅

martimarti
31. aug 2009

Jindri, na bříšku ne, zase zádíčka nejdou do úplného lehu /ale to asi žádné/, je to lehoulince sklopené, ale to by neměl být problém, v několika diskuzích tady jsem četla, že maminky také vozí mimča samostatně nesedící v sporťáčcích, protože se jim prostě do hlubokých nevejdou. Mimčo tam ale skoro leží 😉

jindri
31. aug 2009

Marti, díky, byli jsme se podívat na Chicco a zklamalo mne to, zdá se mi to fórové, sice prostorné, ale tak nějak nepohodlné pro takto staré mimčo. Navíc v tom malá začala hned brečet, ovšem naprosto jsem se zamilovala do Zopa Fusion, sice těžší, ale má spojenou rukojeť, polstrování, malá se tam hned zabydlela. Na bříšku vozit nelze, v žádném, to máš pravdu.

martimarti
31. aug 2009

Já jsem původně také o golfkách neuvažovala a přesně jak píšeš, zdály se mi fórové, když jsem je vyzkoušela v obchodě. Někde tady dříve jsem je nazvala "kostitřasem" 😉 Ale skládání a převážení x-landera nás štvalo, teď v létě jsme jezdili po příbuzných a vozili děsně věcí a do kufru se nám prostě nic víc nevešlo, takže proto jsme volili golfky. A Multiway vyšly nejlépe v časopisu Test, kde zkoušeli různá kritéria /bezpečnost, manipulaci, skladnost,.../ To rozhodlo.
Je to úleva jezdit autem s golfkami, jsou sice na skládání trochu objemnější a hlavně delší, ale zase pro dítě jsou pohodlné, mají tu prodlouženou oporu nožiček, ta je důležitá a moc golfek jí nemá. Jediné, na co si nemohu zvyknout je to, že jsou užší a při chůzi okopávám kolečka 😒 , to mě štve.

Ty Zopa Fusion vypadají pěkně, škoda, že nemůžu najít ten časopis Test, mrkla bych se ti, jaké měly reference. Jen nevím, jestli mají delší tu opěrku na nožičky, aby se ti tam malá dobře položila a nožičky ji nevisely dolů.

jindri
31. aug 2009

Marti: jé to by bylo fajn, kdyby jsi časopis našla 🙂 koukala jsem na jejich stránky, ale výsledky si přečtou jen předplatitelé. Zopa má délku podnožky 37cm, malou jsme pokládali a vůli tam má. Prodavačka měřila celkovou délku ležné plochy a Chicco vyšlo o 6cm lépe. My naštěstí skladnost v autě řešit nemusíme, kufr máme tak na dvě, tři Zopy 😀

martimarti
1. sep 2009

Ahoj Jindri, tak časopis jsem našla, ale kočárek Zopa netestovali, takže žádné informace. ☹ Ale koukala jsem, že je tady o něm diskuze, už jsi jí našla 😉 a maminky jsou spokojené, to jsou nejlepší reference od někoho, kdo už kočárek používá.
Prostorný kufr auta závidím 😉

jindri
1. sep 2009

Ahoj Marti, díky, diskuse jsem právě pročítala, nejen zde a zkušenosti kladné, jen co bylo vypíchnuto - není průhledné okénko v boudičce, tudíž není na prcka vidět, ale to je bezvýznamná chybička. Jo jo autíko jsme schválně kupovali velké - Dacia Logan MCV a je to paráda, rádi kempujeme, takže i když nám teď přibyde kočár, Mařenka plus její nutná výbava čítající pomalu půl domáctnosti 😀 v pohodě se vejdeme 😉

hlavinka
25. sep 2009

Ahojte zensky! 😉

zvazuju koupi multiway. Rada bych vedela, jak moc je nastavitelna boudicka (jde temer prehodit jako treba inglesina zippy?) a taky zda ma pruhledne okenko, aby bylo na ditko videt? zatim jsem ho na zivo nevidela....

Jindri: a pokud mas ten Zopa, tam je boudicka nastavitelna, myslim skoro prehazovatelna? dekuju

diky, papa 🙂

macanet
25. sep 2009

Multiway máme a jsme maximálně spokojený, projel i horší terén=les a po pláži písek taky zvládnul 😉 k boudičce, okýnko má a po rozepnutí zipu na boudičce jde bouda mírně předklonit, ale celou jsem nezkoušela, myslím, že ne.

hlavinka
25. sep 2009

macanet: moc dekuju, tak do nej asi pujdu! 🙂 diky

jindri
25. sep 2009

Hlavi: ahoj, nevím přesně, jak to myslíš, přehazovatelná 😅 rozložená boudička vypadá takhle:
http://www.babydracek.com/zbozi/2288--sportovni... - víc dopředu nejde. Myslela jsi jako libovolně nastavit dopředu jako clonu proti sluníčku??

schwarzovka
25. sep 2009

hlavi...když odepneš ten zip, tak jde úplně až na tu konstrukci položit...dělali jsme to tak v létě, když malej spal...jinak by přes to samozřejmě neviděl 😉

pipisek
25. sep 2009

ta stříška má černý plastový upínání ve tvaru "C" a v něm je kulatý otvor, ten musí pasovat přesně na černý "čudlíky" na konstrukci a pak jde stříška krásně překlopit dopředu...jen to musí být opravdu tak nasazený....ona ta stříška jde totiž nasadit prakticky kamkoliv na konstrukci

elanela
26. sep 2009

baby máme doma chicco multiway my sme spokojný s kočíkom mala je v nom od 6 mesiacoch a má tam dost placu ale chcem sa spýtat majiteliek

1, ako periete potah ked chcete do pračky? lebo neviem ako to mám dat dole je to zanitované to sa musí šrobovákom dat dole a tak? lebo zatial som neprišla na to ako inak by to šlo dat dole
pýtam sa jak debil ale čo už 😀

2, jazdili ste v nom aj cez zimu? lebo chcela by som ho aj na zimu len neviem kedže je to len látka lahko prefúka ako ste to riešili? a čo teren zimný?

janina1977
26. sep 2009

ahoj elanela,
ja som mala chicco multiway, poťah som neprala, krásne som ho vyčistila tepovačom na koberce a používala som stále podložku, aj pod fusak, mali sme ho v zime, s fusakom nebol problém, vôbec neprefúkal, mala som emitex aj kaiser a malej bolo teplučko, a čo sa týka terénu my sme síce jazdili len po meste, ale ani so snehom nebol problém, s takými kolieskami som v pohode zvládla aj sneh

pipisek
26. sep 2009

elanela
1.šroubovák do ruky a jeď 🙂 já ho takhle prala 1x a už to dělat nebudu...leda až půjde z domu 😉 jinak se dá parádně vyčistit i bez sundavání...slabý roztok Arielu a mikrohadr a jde to dobře
2. my ho máme od konce února, takže jsme v něm zimu nejezdili (měli jsme Slaloma od Jané) a ani letošní zimu asi moc jezdit nebude, malé je 26 měsíců, tak už bude ćhodit, jen na nějakou rychlovku ho vytáhnu, jinak bych šla 100m 2 hodiny 😀
A ani nepředpokládám, že by se malá do kočárku s nánožníkem vešla...mě ten nánožník připadá strašně malý a dost blbě se upíná, to je moje zatám jediná výtka k tomuhle kočárku, zkrátka cca dvouleté dítě už má dlouhé nohy a ten nánožník je nějaký krátký 😖

elanela
26. sep 2009

baby díky za odpoved tak asi sa dám na to ručne pranie 😀 lebo už je to katastrofa aký ho má zasvinený

hlavinka
5. okt 2009

zdarec, tak hlasim, ze ho uz mame. jsem spokojena, dobre se s nim jezdi, je stabilni, dokonce se da trosku posunovat ta boudicka (kdyz neni na tech cernej cudlikach, ale jen na tyckach), tak tam nefouka ani nesviti slunicko.

salonka77
7. okt 2009

My máme tiež Chicco multiway a som tiež nadšená. Dá sa jednoducho skladať, je ľahký, pre malého pohodlný a dizajnovo skvelo vymakaný 🙂 🙂 🙂

hlavinka
12. okt 2009

ahoj holky, prosim vas, jaky zimni fusak do nej pouzivate? diky moc 🙂 0

eweny
15. okt 2009

ahojte dievcata..stale som nesmierne spokojna s tymto kocikom, bola to naozaj dobra kupa 🙂 len sa chcem opytat, ci ma niektora do neho aj fusak emitex?..zvazujem jeho kupu, tak chcem vediet, ci sa nebude zosuchovat a ci sa da dobre upevnit? 🙂 dakujem..

marion
15. okt 2009

Eweny my mame ten combi od emitex, nie je zly ale to pripevnenie nie je az take skvele. Ale ked dieta sedi a nevrti sa tak drzi v pohode, vlastne tou vahou dietatka je na mieste. 🙂

berus222
15. okt 2009

ahojte dievcence. mate k nemu nejaku tasku? potrebovala by som prebalovaciu tasku, ale neviem, aka sa k nemu hodi.

deina
22. okt 2009

Ja tiez zvazujem kupit fusak do Multiway-a, len neviem, aky. Takze ten Emitex nie je bohvieaky pre dieta, ktore sa vrti a neobsedi dlho? 😅 Tak ten potom asi nie... ake este pouzivate? Nemozem vytiahnut sportovy kocik na zimu, lebo ho uz okupuje druhy krpec, takze ak chcem vybehnut von so starsim, pojdeme s Chiccom.

pepies
23. okt 2009

ahojte, ja mam Multiway a teraz som objednala fusak Eisbarchen - je perfektny. Pasuje mi aj do S4, takze som max. spokojna 😉

zoeno.1
24. okt 2009

ahojte,neviete kde sa da zohnat cez net tento kocik co najlecnesie?

deina
24. okt 2009

Pepies a nesmyka sa ti tam? Drzi dobre, aj ked sa dieta vrti a casto ho davas von?

katyl
26. okt 2009

Babulky,
chcela by som predat chicco miltiway, farba discovery, ten cierny so zelenym lemovanim a nanoznikom,
Kocik som kupovala novy v juli, jazdili sme s nim cca 1O krat do obchodakov, alebo na kratke prechadzky u nasich, takze je ako novy, kolieska su nezodrate, farba nevyblednuta, nezaspineny, neznoceny
cena by bola 100EUR so vsetkym, teda:nanoznik, plastenka nepouzita, drziak na flasku, zarucny list, blok z pokladne
Ak mate zaujem, napiste mi do IP prosim 😉

deina
26. okt 2009

A s tymto fusakom nemate skusenosti? Vyzera velmi dobre: http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...