Kočík Chicco multiway. Aké máte skúsenosti?

sofik
18. máj 2008

Poradťe aké máte skúsenosti s týmto kočíkom, pretože si plánujem kúpiť a potrebujem vedieť aký je. Dakujem

karin1234
18. júl 2012

@lailaveve ten je krásny hned by som ho brala.

amalka2301
18. nov 2012

Pekny den prajem vsetkym chcela by som sa spytat mam kocik Chicco multiway a ked sme isli prvy krat von zdalo sa mi ze koliecka strasne rachotaju bolo ma pocut nadialku...je to mozne alebo to je nezvyk ked som mala pred tym nafukovacie kolecka?alebo sa dako vyderu?dakujem za odpoved

zuzik1983
7. dec 2012

baby chcela by som sa spytat na tento kocik.ako sa vam otacaju tie predne koliecka?idu lahko, ci sa horsie otaca.ja som si ho nedavno kupila z bazariku tu na koniku a strasne zle sa mi s nim manipuluje, tak tazko sa otaca oproti predchadzajucemu kociku.tak teda chcem vediet ako je to u vas, ci len ja mam taky nepodarok.DAKUJEM VELMI PEKNE ZA KAZDU ODPOVED

zuzik1983
8. dec 2012

baby chcela by som sa spytat na tento kocik.ako sa vam otacaju tie predne koliecka?idu lahko, ci sa horsie otaca.ja som si ho nedavno kupila z bazariku tu na koniku a strasne zle sa mi s nim manipuluje, tak tazko sa otaca oproti predchadzajucemu kociku.tak teda chcem vediet ako je to u vas, ci len ja mam taky nepodarok.DAKUJEM VELMI PEKNE ZA KAZDU ODPOVED

amalka2301
19. dec 2012

ahoj zuzik nam idu lahucko tie koliecka mi mame problem s tym ze nam strasne rachotaju,dala som ho naspat do obchodu ale nepomohli nam tak neviem ci to tak ma alebo nie...

kikimaruska
7. júl 2013

Obnovuji toto téma. Na prvního syna sem vyzkoušela golfky Chicco Multiway...na druhého se mi moc líbí novinka letošního roku- Chicco Multiway Evo 2013. Má další vychytávky od předešlého Multiwaye, ale nikde ho nemají skladem, ani sem ještě neviděla reálné fotografie. Nemá ho už některá maminka doma? Tento letošní model? Moc by mne zajímala reálná barva černé a modré. Když si vygooglim obrázky, ukazují se mi tam navíc dvě varianty, kdy sezení je bud šedé, nebo černé...ale reálné fotky mám jen červeného...Děkuji.

dika
15. júl 2013

Ja mam ten modry, sedenie je sede..... nadherny je 😉

kikimaruska
12. aug 2013

@dika děkuji, nemáš prosím jeho reálnou fotografii moc prosím, třeba na email do IP. Děkuji 🙂 😉 , nikde reálné fotografie stále nejsou a u nás na prodejnu ho objednávat nebudou...

tinuliatko
15. jan 2014

@salonka77 dobrý den viem že Vaš prispevok je niekolko rokov starý len sa chem opýtať či mi viete poradiť mam s nim teraz tiež menši problem že začal jemne vrzgať.čo ste s nim urobili?Ďakujem vopred za radu

salonka77
15. jan 2014

Dobry den, bolo to uz dost davno, ale spominam si, ze sme nastriekali kolieska obycajnym WD /sprej, chlapi vedia//a cuduj sa svete - zabralo 🙂 skuste 🙂

tinuliatko
16. jan 2014

@salonka77 dakujem vyskušame

syrik
25. mar 2014

Ahojte holky, poraďte. Mala má 2 roky, no kočík potrebujem ešte. Len už asi nie na dlho 🙂 Neviem sa rozhodnúť, či kúpiť najnovší model Evo alebo z bazara starší model. Poradte 🙂

pamaja
14. jún 2014

Pred par dnami som pozerana na nete mutiway evo za 120 eur novy, len to teraz nemozem najst. Viete nahodou poradit? Bolo to konkretne len na jednej stranke. Dakujem

cwilinge77
5. okt 2014

Originální pěnovka na ochranu rukojeti golf.kočárku Chicco. ZHANAM!!! Neviete kde sa to da kupit ale na slovensku?vdaka

kika1989
22. apr 2016

Ahojte tiez uvazujem nad kupou mutiwey zmesti sa do vsetkych aut?? Dakujem

toutou27
7. máj 2016

@kika1989 ahoj, kocik sa da lahko poskladat, je trosku dlhy po zlozeni. Ale ja uz by som ho nekupila. Rukovate sa mi v lete v teple zosmykavaju /tie penove/, kolieska dvojite nie su vyhra na nasich chodnikoch, kosik je maly, v porovnani s inymi kocikmi sa tazsie tlaci/asi kvoli kolieskam/, a co je najpodstatnejsie, dcerka sa na sedadle smyka smerom dolu, sedenie nie pevne a neda sa dost dobre polohovat opierka na nozicky. Podla mna sa jej nesedi dost pohodlne ☹ napriek vsetkym kladnym hodnoteniam, co som tu citala, som z kocika trosku sklamana. Rozhodnutie kupy je ale na tebe 🙂

tinka58
8. júl 2016

Ahojte mamičky..aj ja som dnes kúpila už taký používaný..páči sa mi, aj že je ľahký, spratný..ale prečo pohrdzaveli tie nity, čo držia konštrukciu?..stalo sa niekomu?..nerozpadne sa mi hneď? 🙂

jonki
18. aug 2016

@tinka58 nity mi nrzhrdzaveli ani za 4 roky pouzivania a to sme ho teda nesetrili. Vybrala som si vsak zlu farbu.
Teraz spatne ked mam moznost porovnat s inymi golfacmi....uz by som si ho asi nevybrala.
Co mi naozaj vadilo bola velkost v poskladanom stave....ale vzhladom na to ze mame velky kufor sa to dalo zvladnut.

tinka58
21. aug 2016

@jonki jej, ďakujem za reakciu, teraz som len postrehla ☺ Ja som ho už aj vrátila, zlomené bolo ešte aj to skladanie vzadu..to bol úplne zničený, neviem kde to mali asi v nejakej vlhkosti..nejaký nový si pozriem, aj spratnejší aj na to skladanie..taký len do auta, na výlet, či do obchodu, lebo konštrukcia z trojkombinácie mi je ťažko brať..ale neviem, čo popozerám a čo by aj tak stačilo a nemuselo by byť až tak drahé..len niečo šikovné a na občasné použitie ☺

ivlanka
18. máj 2018

Dobrý deň, vedeli by ste mi poradiť potrebujem madlo na kocik Chicco liteWay neviem ho nikde zohnať ☹️ ďakujem

veron31
19. mar 2019

@mandragora22 dobry deň zháňam madlo na kočík chicco neviete kde zoženiem ?

saimaa
8. jún 2019

mne tento kočík velmi nevyhovoval. Vzdy ked som sa vtrocha ponahlala, som zakopavala do zadných kolies.. Je celkom lahký, to je pozitívum. Mne osobne ani prevedenie (látka, konstrukcia-posobil na mna lacno - ale mozno som zvyknutá na športiaky z kombinacie) neohúrilo, ale za tú cenu som to aj cakala. kupovala som ho pre skoro dvojrocnú dcéru, aby sa v nom aj vyspala, lebo sa dá sklopit do lahu, aj nohy sa daju sklopiť - ale tá opierka na nohy mi prisla dost labilná, ked bola vyklopená na vodorovno. Pod váhou noh sa to poddávalo. A celkovo sa mi vzdy šmýkala dcéra dolu, aj ked sedela, to je asi vec toho materiálu, keby sa tam dal nejaký iný potah, mozno by sa to zlepšilo.