Kočík Chicco Trio Black - trojkolka. Čo myslíte?

ejusa
20. okt 2008

🙂 Ahojte,prosim o akutnu pomoc 🙂 Dnes ideme definitivne objednat kocik Chicco Trio Black,trojkolka tyrkysovy,prosím nemáte niekto s ním skusenost?Boli sme uz rozhodnuti ale vcera som na prechádzke zazrela jednu maminu s takym,pytala som sa jej aky je a atak a ona ze vcelku fajn len zacali vrzgat kolesa?Co teraaaaaz,poradte mi,do dvanastej sa musim rozhodnut,vdaka.

petka_s
20. okt 2008

ahoj neviem ci ti to pomoze,my sme si tento kocik chceli kupit ale nakoniec sme sa rozhodli pre jane..
pretoze tento chico ked mate buginu tak sa neda zdvihnut ten spodok,cize ked babo zaspi,tak spi v sede..a druha ves tie kolieska-nie su na loziskach,tak aj preto sme sa nerozhodli vyberat tento kocik...

petka_s
20. okt 2008

teda-rozhodli nevyberat tento kocik :D,som ja popleta :D :D :D

ejusa
autor
20. okt 2008

Ahoj Petka a pre jane aky konkretne_?To fakt,ked je na sportovy neda sa dat na lezanie?!

petka_s
20. okt 2008

ano neda sa to zdvihnut,moj priatel sa o to dost zaujimal,a toto ho odradilo,a velmi sa nam chico pacil..
no ten jane neviem presne ale je to sportovy a model asi 2007..mozem presne zistit kuknem to teraz..

petka_s
20. okt 2008

takze - JANÉ SLALOM PRO MATRIXCup

petka_s
20. okt 2008

aha,a navyse stoji skoro rovnako,a maju tiez krasnu tyrkysovu,ta sa paci aj nam 🙂

ejusa
autor
20. okt 2008

Pockaaaaaj kuknem si ho 🙂

ejusa
autor
20. okt 2008

Jaaaaaj Petka ale ja neviem nájst ten tyrkysovy,das mi typ?

petka_s
20. okt 2008

no neviem ho najst na nete,ale my sme ho v predajni normalne videli,tak ak pojdete kupovat,tak sa opytajte tam v obchode ci ho mozu objdnat a ake maju farby...
a paci sa vam?

petka_s
20. okt 2008

resp..ak mate v meste all tays hrackarstvo,tak aj tam maju tieto kociku a mozte si ich tam kuknut..
kde idete kupovat??

ejusa
autor
20. okt 2008

Paci 🙂 To hrackarstvo mame,ale tam nikdy nemaju moderne kociky,my sme z Levic,chceli sme tu,lebo mam rizikove,nechcem moc lietat,ale v najhorsom v Nitre.vy kde?

petka_s
20. okt 2008

ja som zo zvolena,ale budeme kupovat v bb v babysvete,tam ich maju dost a daju aj zlavu 10%
a navyse tam maju vsetko pre male..a tam nam aj poradili...ak budes mat cas tak skus pozriet do toho alltoys,v bb v europe ho tam mali,a tam sme sa aj rozhodli,a tusim ze aj v nitre by ho mali mat,
ked sme tam boli pred dvomi mesiacmi,tak sme ho tam tusim aj obzerali..
ale myslim ze aj v mensich obchodikov by ti ten kocik vedeli zohnat,a tiez poradit...

petka_s
20. okt 2008

no a..najnovsie nam aj poradili,v tej bb,
ze tento jane,ma normalnu vanu,buginu,a vajicko-co sa da pouzit ako autosedacka..
no ale poradili,ze jane ma aj autosedacku taku drahsiu,ze sa da zlozit,ze tam babo moze aj buvat,uz neviem do kolko kilo,
a ze ak si poskladame ten kocik,tie casti co budeme kupovat,tak to vyjde lacnejsie..
pretoze ak budem mat tuto sklopnu autosedacku,tak nepotrebujem ani vajicko a ani tu vanu,pretoze to babo tam je kratko,asi 3 mesiace,a ta autosedacka je teda vyhodnejsia...

ejusa
autor
20. okt 2008

No,tak dnes vybehnem aspon k nam do kocikoveho obchodu 🙂 ,skusim sa aj tu povypytovat a uvidim.Ale od tej tyrkysovej farby neustupim 🙂 Necakala som,ze vyber kocíka je taky tazky.Cakate dievcatko,ajtak chcete modry? 🙂

petka_s
20. okt 2008

nie my chceme tiez tyrkysovy,
ten sa nam zapacil pri tom chicu a tiez iny nebudeme chciet..
urcite sa chod povypytovat,nech ti poradia,
a potom daj vediet ako si sa rozhodla..
urcite je jane vyssia trieda ako chico..drzim palceky 🙂

ejusa
autor
20. okt 2008

O,dam vediet,tak pa zatial.Jaaaaaaaj,keby sme uz kocikali tie nase mimca 🙂

petka_s
20. okt 2008

no to mas teda pravdu 🙂 uz sa neviem dockat 🙂)

adka27
20. okt 2008

Petka, ja mam ten typ kocika. vajicko-vanicka je do 18 kil. da sa s nim velmi lahko manipulovat a jednoducho sa naklikava na konstrukciu. ja som bola absolutne spokojna a da sa dokupit aj zimny fusak a ja som mala na tom nieco ako nanoznik. moja absolutna spokojnost. kupovali sme ho v 2005 a este stale vyuzivam. sportovu verziu. prajem spokojnost s vyberom kocika, a hlavne spokojne miminka. ja mam dievcatko a kocik modry

petka_s
20. okt 2008

adi,dakujem ze mas s tym dobre skusenosti a dala si mi vediet 🙂
uz mam teda 100% istotu ze to tak je,ked mi daju skusenosti maminy 🙂
dakujem este raz,a drzkajte sa 🙂

adka27
20. okt 2008

peti, dufam ze budes spokojna aspon tak ako ja. ak mozem byt zvedava kedy sa vam ma narodit babo? ja som sa prave pred dvoma mesiacmi dozvedela ze moj cedrtik bude mat surodenca.a este pre aky typ si sa rozhodla, myslim troj kolesovy alebo stvor

petka_s
20. okt 2008

cakame malu okolo vianoc,
a paci sa mi ten 3-kolesovy..vy mate tiez troj?

adka27
20. okt 2008

nie ja mam stvorkolesovy, ale vraj su dobre aj trojkolky. ja som chcela stvorkolesovy, a musim povedat ze sa s nim manevruje velmi dobre aj jednou rukou.pekny darcek budete mat na vianoce

petka_s
20. okt 2008

no to teda budeme mat za darcek 🙂
uz sa neviem dockat,
a ten kocik budeme kupovat za nejaky mesiac,na ten sa uz neviem dockat 🙂

evinka2311
20. okt 2008

ja osobne mam s chiccom strasne zle skusenosti. v maji som kupila Trio tour 4 a v juni sa zacal kolotoc reklamacii,padala mi strieska ...a vseobecne,je to strasna hrkala....a najhorsi je servis,firma dema senica,co ho vozi,je velmi neseriozna firma,skutocne,
po 3 mesiacoch opletaciek som podala stažnost na SOI.ku. pred 3 tyž ho vraj stiahli z trhu,kupila som si CAM, Cortinu a to je kocik teda fakt super,možem len doporucit

alienka1
21. okt 2008

ahojte. nemate niekto skusenosti s kociarom quinny speedi? chcem si k nemu dokupit vanicku a autosedcku. odporucila mi ho setra , ktora ho sice nema vyskusany ale je zblaznena do kociarov a ma vsetko o nich precitane na nete. ale ja by som chcela pocut aj nejake skusenosti zo zivota. 🙂

petka_s
21. okt 2008

alienka1-
neviem ti povedat vlastnu skusenost,
ale aj nad tymto kocikom sme uvazovali,
prvy bol chico,potom quinny,a nakoniec vyhral jane,
ale ten quinny prehral len kvoli tomu ze sa nam moc nepacil...
v predajni nam ho naozaj vychvalili,predavac ho ma,a on chodi do hor a tak dalej..no a je s nim velmi
spokojny,a nemali sme dovod neverit mu..
takze ak ti to postaci,moze byt 😉

janna_1
21. okt 2008

Ahojte. Sa tu rozbehla debatka ohladne kocikov. Tak ja za seba resp. za nas s polovickou jeednoznacnym hlasom jane slalom pro formula strata. Neviem ci ste uz kupili, ale cez mimibazar.sk ponukaju nove a cele komplety za 25 000,- , http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2929478 co je o dost lacnejsie ako v normalych obchodoch.
Kocky, uz ho mate niektora doma?