Kočík Coletto Matteo 4 2009. Referencie?

roza111
26. júl 2009

Ahojte!
Mna zaujal tento model kocika, nasla som ho v predajni v Spisskej Novej Vsi. V trojkombinacii stoji okolo 15000Sk. Ze vraj je to najnovsi model. Mate s nim nejake skusenosti? Alebo poznate nieco podobne? (vpredu mensie otacave kolieska,nie prilis velky, lepsie by boli nafukovacie kolesa)

demeterka
27. mar 2012

@daria123 Možno by si mohla skusit napisat mail do toho svetakocikov odkial si objednavala, že ak ti ho ešte neposlalli náhodou, a stale čakaju na tovar, že či by ti nemohli rovno skusiť poslať ten nový model, lebo mne sllubili že mi ho skusia zohnať tak uvidime 🙂

daria123
27. mar 2012

@demeterka no neviem, ak uz ho objednali, ci by to nebol problem. mne zas tie dvojite kolieska nejak nevadia, len uz chcem mat tuto "transakciu" uspesne za sebou, lebo sa za tymto kocikom nahanam uz od januara a mam toho celkom dost. no ale keby to nahodou nevyslo, urcite sa na teba obratim, aby som vedela, ako dalej 🙂
inak ja nechapem tych obchodnikov - clovek by si myslel, ze ak je po niecom velky dopyt, tak budu odusu dovazat, len aby co najrychlejsie zarobili 😕

daria123
30. mar 2012

ahojte, tak mne dnes prisiel kocik, huraaa 😀 je skvely, uz len dodat pasaziera 🙂 a je to ta nova verzia s jednym kolieskom vpredu, takze som ani nemusela nic riesit a mam novu verziu 😀
este by ma zaujimalo - mate niektora k autosedacke aj isofixovu zakladnu? ak ano, kde ste ju kupili? objavila som ju iba na jedinom ceskom e-shope, inak len v polsku.

lucie255
30. mar 2012

Ahojte dnes jsem koupila kočárek Coletto austin 4....máte některá zkušenost? Asi to bude hodně podobné jako ten váš coletto mateo...nebo se mýlím?

demeterka
2. apr 2012

@lucie255 Ahoj, kamaratka ma Austin je to uplne ine ako coletto vo vela veciach, ale neviem kde bývate ale ona sa s nim nezmesti do výťahu, musi davať dole jedno zadné koliesko, tak na to pozor. A ešte ma podla mna zlu sportovu čast lebo sa neda dať do uplneho lahu ale iba sa ergonomocky polohuje čo mi pride nevhodne pre male dieťa. Ale tá moja kamoška je inak spoko, že sa nekazi a nebledne a je lahucký.

demeterka
2. apr 2012

@daria123 suuuper takže mas novu verziu??? to je parada, práve som kukala že už to supli aj na stranku, takže ja ho pojdem poobzerať a potom tiež objedname. ja zakladnu nechcem lebo pre nas je to neprakticke. zakladna je tam pripevnena na furt a my potrebujeme mať miesto vzadu pre pripad ked tam nebudu deti. Ako sa ovlada ten kocik, ide vsetko lahko? nehrkoce, nevrzga, nezasekava sa a podobne?

daria123
2. apr 2012

@demeterka nie, nenasla som na nom ziadnu zavadu ani hrkotanie a podobne. je to predsalen hlinikova konstrukcia, ta by mala nieco vydrzat. ovlada sa lahko, ale ja by som sa aj tak nespoliehala na prvy dojem, lebo rovno z vyroby je asi kazdy kocik dobry. Ked som pred rokmi kupovala prvy kocik (peg-perego centro) a skusala som ho obchode, tiez bol bez problemov a po roku pouzivania sa rozhrkal a kvoli pokazenej brzde bol dokonca v oprave. takze mna skor presvedcili skusenosti zien, co tu pisali, ze matteo maju uz dlhsie a je stale bezchybny.
inak k sportovej casti som nenasla ziadny navod, takze nad jej naklikavanim na kocik a hlavne odlikavanim sme doma trochu maturovali 😀 no nakoniec sme to zvladli, treba len v spravnom poradi popotahovat packy a cudliky a ide to lahko 🙂

demeterka
2. apr 2012

@daria123 Tak ja som si paradne okukala jedno video z youtubu takže ovladanie mam naučene už to len chcem skusiť 🙂 zajtra ho pojdem kuknuť do jednoho obchodu a ked bude ok, objednam ho aj ja. A vsetko sa tam da vpohode nakllikavať na tu konstrukciu a bez adapterov aj autosedacka? ozaj ta autosedačka má aj nánožník či iba strechu? Malo kde popisu čo je v plnej výbave kocika 🙂

daria123
2. apr 2012

@demeterka vsetko sa naklikava bez adapterov. autosedacka sa aj velmi pohodlne odklikava cez tlacidla na vrchnej strane rucky, takze len chytis, stlacis a mozes rovno prelozit do auta.
nanoznik maju vsetky casti, aj autosedacka. vo vybave je aj taska a prsiplast, ale ten som neskusala zatial, tak neviem, na co vsetko pasuje.

demeterka
3. apr 2012

No super už sa tesim až ho dnes uvidime v obchode 🙂 ked ma este dačo napadne tak sa opýtam lebo takto v rýchlosti ani neviem čo vsetko ma este zaujíma 🙂 Jaj a lahko sa to tak točí na tom podvozku? neni ta ručka moc krátka pre vysokeho chlapa?

daria123
3. apr 2012

@demeterka som zvedava, ako dopadla dnesna obhliadka v obchode 🙂 v ktorom si bola? v raci?
tocenie na podvozku je uplne lahke, presne ako vidis na videach na internete a rucka sa da nastavit do niekolkych poloh, myslim, ze nebude prilis kratka, ale ved uz si si to asi vyskusala nazivo, tak napis, ako to dopadlo 😉

demeterka
3. apr 2012

@daria123 Nooo super je ten kocik 🙂 som bola v Raci, velmi sa mi pacil, asi ho tiež objedname. trochu mi vadi ta strecha že sa tak divne posklada pri sportovej časti, ale tak zas nemožem chcieť vsetko, taký kocik ani neni, toto je najmensi problem, ostatne funkcie ma vymakane. som machrovla pred predavačkou že ho viem skadať 🙂 na prvý sup mi to islo 🙂 bola prekvapena... hovorim že to vsetko viem z youtubu 🙂 vobec mi nerobila problemy ani ta sportova časť 🙂

daria123
4. apr 2012

@demeterka a uz si sa rozhodla, aku farbu chces?

demeterka
4. apr 2012

@daria123 No zatial vedie ta bezova farba, tak uvidime

demeterka
11. apr 2012

@daria123 tak nakoniec to bude farba Silver 🙂

katren
11. apr 2012

@daria123
@demeterka kocky, hodte sem aj potom foto, nech sa pokocham 😅 😝 😀

daria123
11. apr 2012

@demeterka a odkial si objednala? z nejakeho e-shopu?

daria123
11. apr 2012

@katren no pokusim sa nieco pofotit, ked uz ho mam doma 🙂 mam inak zeleny a vytesujem sa, je to prijemna farba, dobru namiesali 🙂

gp2000
18. apr 2012

ahojte mamičky,ktoré mate coletto mateo,alebo coletto austin 🙂 potrebujem poradiť,prosíííím!!Dnes sme si urobili výlet do Košíc 🙂 a pobehala som si nejake obchodíky s kočíkmi,aj ked mam ešte čas 😉,rozhodnuta som bola skoro 100%ne pre mateo,no vo všetkých obchodoch mi ho predavačky tak "zhnusili"že už ani sama neviem,a preto potrebujem vedieť skusenosti mamičiek,ktoré ho maju,nie tety predavačky,ktorá kočíkovala pred 40rokmi 😒
chcem vedieť či ta otočna vanička,teda ten mechanizmus,či sa tak kazí ako mi to každa jedna z nich povedala,potom že sa rozvrzga rychlo,že nie je vôbec stabilny,že sa kýve strašne,že sa budem bať do neho položiť dieťa a podobne veci 😠 tak už fakt neviem.A na austin4 tiež ,že športova časť je strašna,že je cely roztraseny s konštrukciou atd.vrrrrrrrrrrrr som nahnevana 😠 😠

katren
18. apr 2012

@gp2000 staci si precitat mozno max.2 strany dozadu a najdes odpovede na tvoje otazky....ja ho mam uz od roku 2009 a este som s nim nemala problem...fungujeme na nom stale a teraz ideme kupit nove kolieska, aby sme mohli pouzivat aj pri tretom.....
myslis, ze by som don investovala, keby som mala take problemy, ako ti opisali predavacky????

gp2000
18. apr 2012

@katren no ved práve to,že tu čítam skoro same pozitivne hodnotenie na kočík,a dnes taka "rana pod pás" od predavačiek,mne to pripada akoby ho nechceli ani nikomu predať!To by som chcela vidieť ich tržby potom 😒 takže sa mi nerozkolíše konštrukcia určite?a ten mechanizmus otáčači je fakt taky super ako vyzera na you tube 😀 😉 velmi sa mi to páči

katren
18. apr 2012

@gp2000 ti vravim, mam na nom 2 deti odvozene a nic...ani len nevrzgne.....len tie kolieska chcem vymenit za nezdvojene, no este mi nedali vediet, ci to ide.....
inak e-shop www.svetkocikov.sk vobec, ale vobec neodporucam.....neochota na n-tu....ani len odpisat na mail za mesiac nevedia 🙄

gp2000
18. apr 2012

@katren dakujem velmi pekne,si ma povzbudila,tak si najdem iny obchod,čo mi ho aspon ukažu 🙂 teda ak ho budu mať v predajni,lebo mi hovorili,že to je veeelmi stary kočík,že oni len nove moderne maju(a za tie chceli od 599e do 1299e)a čo ja kradnem? 😠

katren
18. apr 2012

@gp2000 omrkni a kup na internete....tam zozenies s autosedackou do 400€

demeterka
24. apr 2012

Ja som bola ten kocik obzerat v jednej predajni v BA a aj predavacka mi to ospevovala aky je super, a ja kedze uz jedno dieta mam, viem co od kocika chcem tak som s nou museal suhlasit. Vsetko som si odskusala takze stabilny je dobre sa s nim manevruje aj vsetko co ma kocik mat tak ma. Predavacka ma len uppozornila na to že vsetky tieto kociky sa dodavaju nenamazané, takže ak chceme aby nám kocik dlho vydržal a nevyrzgal treba sa o neho aj starať a premazat 🙂 takže necakajte že budete mať doma ferari ked budete s nim narabať ako cigane 🙂 aj o auto sa treba strať aby dlho sluzilo tak to plati aj pre kocik 🙂

demeterka
24. apr 2012

@katren inak ja som pisala na stranku svetkocikov este ked mali len starý model a nie tento novy, a hned mi odpisali. Ochota maximalna este si pytali odo mna link na polsku strankku kde som nasla ze je novy model 2012 uz predaji tak som im ho poslala a do tyzdna uz mali v ponuke aj oni tento novy model. Tak neviem preco niekomu odpisuju a niekomu nie, ale ja mam zatial s komunikaciou len dobre skusenosti. klop klop na drevo 🙂

katren
24. apr 2012

@demeterka no mne nic este doteraz.....ako taka som uz nas.ana na nich, ze som napisala aj inym a ti mi hned napisali, ze poslali moj mail dodavatelovi, aby sa vyjadril a vyzistil co treba.....ako tam 100% spokojnost 😉

katren
28. máj 2012

ze pre tie, ktore sa boja, ze je nestabilny......... 😀 😀 😀
Dominika 15kg a Michal 9kg 😎

stanislava76
29. okt 2012

Dobry den nevie mi niekto poradit ako sa da opravit osmicka na prednom koliesku kocika coletto matteo? Alebo kde zohnat nove predne kolieska? Dakujem.

katren
30. okt 2012

@stanislava76 podla toho, aky je to model....na 2009 sa nedaju zohnat vobec kolieska, az od modelu 2010-2011 sa daju vymienat 😉 a treba sa spytat v predajni, kde si kupila, alebo sa spytat na nejakej webovej stranke kde tie kociky predavaju 😉