Kočík Coletto Matteo 4 2009. Referencie?

roza111
26. júl 2009

Ahojte!
Mna zaujal tento model kocika, nasla som ho v predajni v Spisskej Novej Vsi. V trojkombinacii stoji okolo 15000Sk. Ze vraj je to najnovsi model. Mate s nim nejake skusenosti? Alebo poznate nieco podobne? (vpredu mensie otacave kolieska,nie prilis velky, lepsie by boli nafukovacie kolesa)

stanislava76
30. okt 2012

No tak mam smolu lebo je to 2009.Aj tak ti dakujem za odpoved.Stanka 🙂

katren
31. okt 2012

@stanislava76 no to ano.....ja som chcela tiez vymenit, riesila som to v lete a dostala som taketo odpovede vo viacerych predajniach 😒

stanislava76
7. feb 2013

Ahojte neviete mi niekto poradit kde najdem nejake video ako sa pripevnuje vajicko do auta.Nemam ku kociku uz papiere a nechcem to zbabrat za odpoved vam dakujem 🙂

katren
7. feb 2013

@stanislava76 presne tak ako aj ine vajicka 😉
v protismere jazdy, jeden pas zozadu, tam prichytit a druhy vpredu 😉

stanislava76
8. feb 2013

Dakujem za odpoved 🙂

katerynburk
2. mar 2013

Ahojte. Prosím vás mohl by mi někdo poradit kde koupit ke kočárku nová kola?? Děkuji 🙂

katren
6. mar 2013

@katerynburk a k akemu modelu?ja som mala 2009 a k tou sa nedai vobec....obvolaj predajne, kde tento kocik maju v ponuke 😉

babatko77
28. mar 2013

Uz rok mam colletto matteo novy model 2012 perfektnylahky variabilny kocik velmy si pochvalujem otacanie sportovoj casti hlavne teraz v takomto pocasi. Kamosky vo si kupili kociky za 1000eur mi moje matteo zavidia 🙂

katren
28. mar 2013

@babatko77 ja by som ho kupila tiez este raz.....snad pre stvrte 😅 😀

babatko77
28. mar 2013

Ja ho ani nepredam urcite v nom este jedno odchovam 🙂

jans257
28. mar 2013

@babatko77 Máš na mysli tento? http://www.svetkocikov.sk/kombinovane-kociky/50... Si s ním vážne spokojná?
Uvažujem že ho kúpim, nie je ani zbytočne moc drahý..

babatko77
29. mar 2013

drahy??? je to jeden z najlacnejsich kocikov ved to mas 3 kombinaciu netreba ziadne nadstavce 🙂
tak ja som teda videla aj drahsie kociky za 800 eur a su provnatelne s tymto
pozor na lacne kociky vacsinou maju okolo 20 kilo tento je lahucky aj tyzden po cisarskom som si ho zvladla sama nalozit do auta 🙂 a to otacanie je najlepsie

babatko77
29. mar 2013

@jans257 drahy??? je to jeden z najlacnejsich kocikov ved to mas 3 kombinaciu netreba ziadne nadstavce emoticon
tak ja som teda videla aj drahsie kociky za 800 eur a su provnatelne s tymto
pozor na lacne kociky vacsinou maju okolo 20 kilo tento je lahucky aj tyzden po cisarskom som si ho zvladla sama nalozit do auta emoticon a to otacanie je najlepsie

katren
29. mar 2013

@jans257 drahy teda nie je a nas fici uz treti rok......ziadna reklamacia, nic pokazene...ja som bola veeeeeeeeeeeelmi spokojna /teraz ho ma sesterka/

jans257
30. mar 2013

@babatko77
@katren
ja som predsa napísala, že "nie je ani zbytočne moc drahý" hehe, to znamená že nie je drahý...

babatko77
30. mar 2013

@jans257 neviem citat hehe 🙂 nevadiii inak mne sa podarilo cez kamosku co ma obchod vybavit zlavu vysiel ma komplet so vsetkym 300eciek 🙂 a urobila by som to zasa
nie vzdy co je drage je dobre hehe

demeterka
2. apr 2013

@babatko77 uuuu kto by to bol povedal ze toto raz povies, ze nie vsetko drahe je aj dobre 🙂 Asi som ta daco naucila predsa len... hej hej, kocik je najsamfasa 🙂 este ze ma mas 🙂

demeterka
2. apr 2013

Tak sa pridavam aj ja k spokojným uzivatelkam. Tiez mame s babatkom77 rovnaky kocik (lebo ona musi furt po mne opakovat hehe ) a hej je super. Coletto Matteo 2012 ma uz normalne kolecka, lahko sa s nim ide vsade, to otacanie je bezkonkurencne. aj ked som ho videla na kociku od Mother Care, lenze ten bol raz tak drahy a mal uplne nahovno sportovu cast co sa neda dat do polohy uplny lah. Takze tento splnal vsetky moje maximalne naroky na kocik, pol roka som ho vyberala, nez som konecne nasla co mi vyhovuje. Po prvej dcerke ked som mala nemozny kocik som teraz mala velmi vysoke naroky a tento ich splna.

babatko77
2. apr 2013

@demeterka knedlaaa 🙂

zlata25
6. apr 2013

Ahojte maminky, chcela by som a opytat na kocik coletto matteo, ako sa vam s nim vychadza a schadza na nasich SK chodnikoch, aky ma system? kedze sa nan divam iba na nete neviem si to predstavit, ked tam nema ziadnu tu oporu na nohy, alebo je naozaj tak super ze " vyjde na chodnik (teda cez obrubnik ) bez problemov"?nemate pocit ze sa zlomi ked sa zapriete? Uvazujem nad jeho kupou, kedze maly mi odrastol, v aprili mame rok a chcela by som na leto nieco sikovne co sa da prehadzovat kvoly slniecku, a este - ake velke babo sa don vmesti, je dost pohodlne aj pre 3 rocne dieta?
Ozaj a neviete ci sa da kupit len sportova verzia? Prosim a este mi vysvetlite preco su lepsie 2 male kolesa v predu lepsie ako tie 4 - teda zdvojene, mne sa viac pacia tie zdvojene, dakujem vopred za vase info, prosim ozvyte sa niekto.

katren
6. apr 2013

@zlata25 ako sportiak sa neda kupit, jedine ako 3-kombinacia.....bohuzial

karin3k
8. apr 2013

@jans257 kočík je skvelý 🙂 kupovala som ho tiež z toho e-shopu 🙂

demeterka
2. máj 2013

@zlata25 No tak jedina tvoja smola je ze cisto ako sportiak ho asi nekupis, jedine s vanickou, da sa kupit ako dvojkombinacia bez autosedacky ale bez vanicky asi nie, este som nikde nevidela. Na obrubnik sa da vyjst bez akykolvek problemov, vobec netreba na nic slapat ako pri tych nemoznych buginach, a ani z toho clovek nema pocit ze sa zlomi, ide to uplne prirodzene. ja ked som ho kupovala pre druheho syna, tak som chodila po obchodoch s prvou dcerkou ktora mala tri roky a davala som ju sadat do kocikov ci sa zmesti a v pohode sa mi tam zmestila aj ako trojrocna, aj ked je z tych mensich deticiek, neni ziadny obor, ale pochybujem zeby si vozila trojrocne dieta v kociku, to uz aj choro vyzera 🙂 No a zdvojene predne kolesa ma len stary model z roku 2009, potom ked vysla nova verzia mala uz kolieska jednotlive. Takze keby si chcela zdvojene tak uz asi jedine kupit nejaky starsi od niekoho, neviem ci sa da este aj novy takky objednat, asi treba napisat a opytat sa priamo v predajni.

babatko2012
3. máj 2013

@katren a nemali ste problém s tou konštrukciou ani na snehu ani na nejakom kopci? Bojím sa aby to bolo v tom bode v strede dosť pevné, lebo bývame na dedine a ulice sú samé kopce....

katren
3. máj 2013

@babatko2012 ja byvam tiez na dedine....nie, ten stred je pevny, toho sa nemusis vobec bat.....a aj kontrukcia je pevna....teraz ten kocik "taha" bez prestavky 3-tie dieta a este nebol problem 😉 /moje 2 a sesterkino teraz /

demeterka
4. máj 2013

@babatko2012 my s tymto kocikom chodime kade tade a uplne je perfektny, stred super drzi, je to pevne tam ani nema co byt labilne, aj po snehu sa dalo, no co boli tuto zimu take obrovske zaveje vsade a nebolo odhrabane tak to ziadny kocik nezvladal, ja som ho tahala za sebou po zadnych vtedy to islo, alebo som pripevnila vanicku alebo vajco na drevene sane a tak sme isli, vsetci mi zavideli a na dalsi den bol tak vonku kazda ddruha mamina 🙂 zatial som na nom nenasla ani jednu chybu a to som velmi narocna na tieto veci a dokazem takmer vsetko ofrflat, tu zatial nemam co a uz ho pouzivam deviaty mesiac, presli sme si aj vanickove a uz sme sportakovom obdobi. Co je super, co si nie kazdy pri kupe kocika uvedomi je to ze ked sa striedaju jednotlive casti na kociku, ako vanicka, vajco a sportiak, tak vacsina kocikov ma na to rozne adaptery aby to pasovalo aby sa tam mohli jednotlive casti nakliknut, no a clovek ked to zabudne alebo strati tak je v keli, na tomto kociku netreba ani jeden adapter co sa mi velmi pacilo.

babatko2012
6. máj 2013

@demeterka ďakujem 🙂 takže ste boli aj s vajíčkom? My rozmýšľame nad Coletto Marco polo, je to podľa mňa to isté ako Matteo len trochu iné farby. Len som si ešte nie istá s tou športovou časťou.Tá na Mateu sa mi viac páči, lebo na tom Marcu sú také okienka v strieške, ktoré sa nedajú zakryť a bojím sa aby tade nepražilo slnko.
Takže aj vanička je dosť veľká? Zmestím tam prosím ťa 5 mesačné babo vo fusaku? 🙂

babulka31
6. máj 2013

Aj my ho mame a sme velmi spokojni, mam 3/kombininaciu a v Polsku som si este dokupila k tomu Isofix cca za 70 EUR iba nakliknes a ziadne pasy neriesim. Mala ma teraz 3 mesiace ma 62cm takze este nam zostava nejakych cca 15cm vo vanicke. Mam v bezovej farbe. Nie su k tomu ziadne adaptery iba sa vsetko naklikava, uplne lahucko.Pridam real foto.

demeterka
6. máj 2013

@babatko2012 To ci do vanicky zmestis 5 mesacne babo vo fuskaku ti nikto nezaruci, lebo nikto netusi ake velke babo sa ti narodi 🙂 Ale take standarne dietatko sa tam zmesti bezproblemov. My sme vanicku pouzivali do 6 mesiacov a potom uz bol maly zvedavy a chcel kukat von, tak presiel do sportiaku. Podla mna pokial ma kocik dobru sportovu cast, velkost vanicky vobec nie je podstatna, lebo v dobrom fusaku pokial ide sportova cast na lezato mozes nosit aj ovela mensie babo a dobre sa tam da zababusit, rovnako ako vo vanicke. Vela maminiek robi chybu ze hlada kocik podla velkosti vanicky a potom zistia ze to bolo zbytocne, lebo aj tak najdlhsie pouzivaju sportovu cast, takze prave ta by mala byt podla moznosti co najlepsia. Tu si velmi pochvalujem to otacanie, pocas jednej vychadzky ho niekedy vyuzijem aj 5 krat 🙂 ked chodime a svieti dnu slniecko, alebo fuka dnu vietor, jednoducho otocim a ide sa dalej. nemusim tam stipcovat ziadne plienky aby nesvietilo ako so mto robila pri prvej dcere v starom kociku. Aj mateo ma hore jedno okienko, no este sa mi nestalo zeby slnko bolo rovno priamo hore rovno do toho maleho okienka prazilo prave tak ze malemu do tvaricky 🙂 to sa asi ani neda, a hlavne ked si to sama otacam podla toho ktorym smerom svieti slniecko. Marco polo ma okienka na boku to uz by mohol byt problem co sa slnka tyka, ale mateo ho ma hore, tam to nehrozi aby mu svietilo.

demeterka
6. máj 2013

A este jedna super vec na tomto kociku 🙂 Vanicka sa da poskladat na taku placku, cize mi nezabera pol skrine a pekne ju mame odlozenu v posteli 🙂 Este tam aj dlho odlozena bude, lebo sportiak budeme pouzivat este minimalne rok a az ptom ho budeme predat, tak aspon nemam doma vela zbytocnych haraburd.