Kočík Coletto Matteo 4 2009. Referencie?

roza111
26. júl 2009

Ahojte!
Mna zaujal tento model kocika, nasla som ho v predajni v Spisskej Novej Vsi. V trojkombinacii stoji okolo 15000Sk. Ze vraj je to najnovsi model. Mate s nim nejake skusenosti? Alebo poznate nieco podobne? (vpredu mensie otacave kolieska,nie prilis velky, lepsie by boli nafukovacie kolesa)

daria123
25. jan 2012

@katren
dakujem za dobre spravy 🙂 hned som aj ja zobrala do ruky meter, aby som si to vedela predstavit, a vyzera to dobre. tu najnizsiu polohu mam niekde v oblasti pasa, co uplne staci, mozno aj druha bude vyhovovat. manzelovi sadne ta najvyssia, tak budeme spokojni obaja a urcite aj nasa starsia dcerka si zakocikuje. teraz uz len objednat a mozem sa vytesovat. 😀

katren
25. jan 2012

@daria123 ja som spokojna uz 2 roky 😉 a este ani jedna reklamacia 😉

stakat
28. jan 2012

@daria123 Ahoj, ja som našla na internete stránku www.babymania.sk. Majú predajňu v Hlohovci. Tak skús zavolať, či ho majú aj vystavený.

daria123
29. jan 2012

@stakat Ahoj, dakujem za informaciu, ale do Hlohovca sa asi nepozeniem, ked uz niekam, radsej do Galanty. tam ho momentalne nemaju, ale slubili mi zavolat, ak by sa objavil. tak este chvilu pockam a keby to nevyslo, jednoducho si ho objednam z netu a obzriem si ho doma - ved informacii mam o nom dost, skusenosti mate vsetky vyborne, tak nic neriskujem. keby naaaaahodou nevyhovoval (comu neverim), tu v blave ho bez problemov predam.

daria123
29. jan 2012

Len pre zaujimavost - na polskom trhu je uz nova verzia, ktora ma v predu iba po jednom koliesku:
http://dino.sklep.pl/nowy/coletto-matteo-2011-s...

katren
29. jan 2012

@daria123 to je supeeeeeer 😉

kamka78
30. jan 2012

Ahojte,dnes som bola v Poľsku,v meste Nowy Sacz, konečne sa mi tento kočiar podarilo vidieť na vlastne oči a veľmi sa mi páči,už aj predtým sa mi páčil ale chcela som ho vidieť,u nás na východe ho nikde nemajú.Mal vpredu už len jedno koliesko ako spomína daria123 a aj cena bola výborná oproti našim cenám. 🙂

daria123
30. jan 2012

To je skvele, skoda, ze Polsko je pre mna prilis daleko. snad sa tato nova verzia dostane aj k nam v dohladnom case. Este mesiac-dva pockam a potom objednam, co bude, ci uz s jednym kolieskom alebo dvomi. A za kolko ho v Polsku predavaju? U nas je asi najlacnejsi (aspon co som nasla) na svetkocikov.sk za 379 € aj s autosedackou.

kamka78
31. jan 2012

@daria123 V Poľsku aj s autosedačkou 320€. Mali tam aj základňu isofix a tá stála 42€.Jediná nevýhoda kúpiť kočiar tam je ako s roklamaciou,hoci predavačka tvrdila,že na tonto kočiar ešte žiadnú nemali.

katren
2. feb 2012

@kamka78 ja ho mam od septembra 2009 a nemali sme ziaden problem..... 😉
dokonca mame teraz doma 3 kociky a mm vymysla, ze na tento kupi nahradne kolieska este 😀 on nan neda dopustit a ked ide s malym prec sam, tak si vezme jedine len tento....iny nehrozi 😀 😀 😀

daria123
3. feb 2012

dievcata, ja uz som pre tento kocik rozhodnuta, len riesim, kde ho kupit. pisala som do svetkocikov.sk a velmi ma sklamali svojou (ne)komunikaciou. najprv som sa ich pytala na tu vysku rucky (az potom ma napadlo napisat sem vam a dobre som urobila 🙂 ). odpovedali mi jednym slovom, vlastne cislom, takze informacna hodnota ziadna. pritom moj e-mail bol velmi zdvorily a oni ani "dobry den" alebo podpis, no nic. ale prekusla som to a napisala znova, chcela som vediet, ci uz dodavaju tu novu verziu s jednym kolieskom vpredu. tak sa uz neozvali vobec.
potom som objavila este jeden e-shop, ktory ma kamennu predajnu v bratislave v raci a tento kocik maju v ponuke, stoji vsak 440€ za trojkombinaciu. tak som napisala aj im, ci ho maju v predajni a dal by sa vidiet - to bolo vcera. zatial sa neozvali. 😒
myslim, ze ked prejde tato neprijemna zima, tak sa tam vyberiem osobne, porozpravam sa priamo s predavackou a potom uvidim. este dobre, ze mam casu dost do juna 😀 nenapadlo by ma, ze pri kupe kocika bude najvacsi problem najst spolahliveho predajcu.
kde ste ho kupili vy? ake mate skusenosti?

daria123
3. feb 2012

tak z tej Race mi prave odpovedali - asi som bola velmi netrpezliva. 😀 vraj momentalne nie je v predajni, ale mohol by byt o 2 tyzdne. to mi celkom vyhovuje, bude uz snad teplejsie. tak ho konecne uvidim na zivo, vyskusam a hned mozno aj objednam.

katren
3. feb 2012

@daria123 my sme kupili v Hlohovci, www.babymania.sk dodacia lehota bola 1 mesiac🙂
Boli sme ho pozriet priamo tam, tety ochotne, len vtedy to bola novinka a nevedeli nam poskladat sportak naspat, tak sme sa rehnili 😀 ale nakoniec sme na to prisli 😉

lienkasop
5. mar 2012

@daria123 Kamoska si ho vcera doviezla z predajne, v stredu si ho objednala za 312e bez vajicka a v nedelu ho mala. Vyzera vyborne.

daria123
5. mar 2012

ahojte, dlho som sem nepisala, lebo sa nic nove nedialo - z race sa stale neozvali, aj ked slubili, a potom som sa dozvedela, ze kocik tam uz maju, ale ma zlomenu konstrukciu. tak ma to na chvilu odradilo a zacala som sa obzerat po inom kociku, lenze ziadny nesplna moje poziadavky tak ako tento 😒 tak ho asi objednam z niektoreho e-shopu a budem dufat, ze bude vsetko v poriadku a nebude potrebna ziadna reklamacia.

demeterka
26. mar 2012

Ahojte kocky, aj ja rozmyslam nad kupou kocika coletto mateo, teraz som sa na nete dogooglila ze uz je na trhu aj novinka roku 2012, ktora nemav predu tie klasicke zdvojene kolieska ale len klasicke co by som velmi privitala. Najprv ale potrebujem najst nejaky obchod v BA alebo v okoli BA kde maju vystaveny aspon tento starsi typ tohto kocika, nech si ho okukam a odskusam, neviete poradit kde ho maju? POtom si skusim len pockat na tu novu verziu a tu objednam aj cez net, ale chcem aspon tu starsiu vidiet nazivo. alebo ste niektora z BA co ho mate? zeby sme sa stretli nech si ho pozriem?

demeterka
26. mar 2012

@daria123 kde v raci mali mat vystaveny ten coleto kocik? nepoznam ake su tam predajne

demeterka
26. mar 2012

Ked náhodou niektorá z vás pojde do polska na nákupy a mate vacsie auto, tak ho kupte aj mne 🙂 dohodneme sa na dalsom doručení 🙂 ja chcem ten s jedným kolieskooooom...

daria123
26. mar 2012

@demeterka ja som na tom velmi podobne, tiez som ho v blave chcela vidiet nazivo a nepodarilo sa. skusala som to dokonca aj v galante a nic. tak som proste zariskovala a objednala som ho nakoniec cez svetkocikov.sk, hoci som spociatku nebola nadsena ich (ne)komunikaciou, ale inak maju dobre referencie a asi najlepsiu cenu. kolieska uz neriesim, ved ked je tolko mamiciek spokojnych aj so zdvojenymi kolieskami, tak budu dobre aj pre mna a necham sa prekvapit, co mi dodaju 😀 teraz teda cakam, dodacia lehota ma byt 5-30 dni, zatial presli asi 3 tyzdne, tak este maju cas.

daria123
26. mar 2012

@demeterka ten obchod v raci je na peknej ceste c. 3, nikdy som tam nebola, tak presnejsie neviem, ale nemal by byt problem to najst - ich web je www.si-si.sk.

demeterka
26. mar 2012

@daria123 dik za odpoved, uvidim ci ho skusim niekde najst, ja by som bola rada keby sa mi podarilo objednat tu novu verziu už, lebo ja už jedno dieťa mam a viem že pri prvej dcérke sa mi zle islo s týmito zdvojenými kolieskami po teréne a po snehu, tak by som radsej tie klasicke lebo my radi chodime kade tade nie len po chodnikoch 🙂 ale ked sa inak nebude dať možno tiež risknem znova dvojite. ty si odkial? že ked ti pride ten kocik žeby som okukala tvoj 🙂 citam že mas termin v juni, ja až august takže ešte mam o niečo viac času ako ty na výber 🙂

katren
26. mar 2012

@daria123
@demeterka kocky, kde kupujete??? ja by som chcela vediet, ci sa daju kupit aj len kolieska na ten stary model, ze by sme vymenili za tie "jedno"kolieska a bude frcat aj pri tretom 😉

demeterka
26. mar 2012

Tak predstavte siiiiii kocky že pisala som na stranku svetkocikov.sk že ci nebudu mať aj novu verziu kocika coletto matteo 2012 a oni mi odpisali že nech im poslem poslky link kde som ho nasla a oni sa ho pokusia zohnat 🙂 tak uvidiiiiiime 🙂

daria123
26. mar 2012

@demeterka kukni do IP

daria123
26. mar 2012

@katren ja som nakoniec objednala zo svetkocikov.sk, som zvedava, kedy pride, uz sa neviem dockat 🙂 inak gratulujem k dalsiemu potomkovi 😉

demeterka
26. mar 2012

@daria123 už som odpisala, len mi chvilu trvalo než som pochopila že kde to IP je 🙂 lebo som sa len cerstvo zaregistrovala. hihi

daria123
26. mar 2012

@demeterka to je super, ze ti takto odpisali, mne na tu istu otazku pred nejakym casom neodpisali vobec 😖 som teda zvedava, ci mi ho aspon poslu 😀

demeterka
26. mar 2012

@daria123 tak mne zatial odpisali odvsadial kde som pisala, asi vyžarujem dobru karmu alebo čo 🙂 dufam že to dotiahnem do zdarného konca 🙂 lebo ja chceeeem tej jednokoleckový a budem ho aj mať 🙂

daria123
27. mar 2012

@demeterka wow, obdivujem tvoje odhodlanie 🙂 mna uz pociatocne nadsenie preslo a presla ma aj chut sa neustale s niekym natahovat o zakladne informacie 😒 ale aj ked som sa na chvilu vzdala myslienky na tento kocik, nenasla som iny, ktory by tak dobre vyhovoval mojim narokom, napriek tomu, ze som obzerala aj drahsie kociky znamych znaciek. tak teraz uz budem rada, ked ho aspon niekde zozeniem.
drzim ti palce, nech to s tymi kolieskami vyjde, daj vediet ako to pokracuje. ja urcite tiez napisem, ked mi ho dodaju.

demeterka
27. mar 2012

@daria123 Taaak ja som vedela že to dokazem 🙂 Z toho obchodu v Dubravke mi odpisali že už budu dostavať len tied jednokolieskove kociky, len dodacia lehota bude 2 mesaice kedze je o ne velky záujem 🙂 takže dalsi obchod kde sa to dá zohnať, mam odfajknutéééé... este pockáme na odpovede iných predajcov a nakoniec možem vyberať aj podla ceny nie len podla koliesok 🙂