Kočík Coletto Matteo 4 2009. Referencie?

roza111
26. júl 2009

Ahojte!
Mna zaujal tento model kocika, nasla som ho v predajni v Spisskej Novej Vsi. V trojkombinacii stoji okolo 15000Sk. Ze vraj je to najnovsi model. Mate s nim nejake skusenosti? Alebo poznate nieco podobne? (vpredu mensie otacave kolieska,nie prilis velky, lepsie by boli nafukovacie kolesa)

katren
25. sep 2011

@kinderko7 ahoj,
ja mam tiez Coletto Matteo, uz teraz fici pri druhom a zatial sme nemali ziaden problem.....
Mala sa tam este v pohode zmesti, v decembri bude mat dva roky, ale tak z pochopitelnych dovodov sme jej kupili jednoduche golfky...Dominika je narodena v decembri, takze zimne mesiace sme si uzili naplno a nemali sme nejake stiesnene podmienky 😉 Na kolieska sa stazovat nemozem, no priznam, lepsie by sa ovladal v snehu, keby tie predne neboli zdvojene, no ked zaaretujes, da sa to vydrzat 😉

kinderko7
26. sep 2011

@katren super, dakujem za info, tiez ma skor viac trapia tie kolieska ako velkost vanicky, lebo to je tiez individualne a clovek nikdy nevie ako velke nakoniec babo bude a vobec.. hovori sa, ze babatkam stiesnene podmienky vyhovuju, lebo v brusku si na to zvykli. To je len taky nas mamickovsky pohlad. V kazdom pripade dakujem za info. Velmi nad nim uvazujem a hlavne tuto temu kocikovu by som si rada sama uzavrela, lebo je ich vela a clovek nikdy nevie ci vyberie tej najlepsi a hlavne ci ta spokojnost bude🙂 este raz dik za info🙂

katren
26. sep 2011

@kinderko7 no my sme popravde pri Dominike pouzivali vanicku do marca (4.mesiac) a viac nechcela v nej byt...nie ze by bola mala, ale potrebovala vidiet a ked bola vo vani, tak mi vrestala....akonahle bola v sportiaku no problem 😀

kinderko7
27. sep 2011

@katren A sportiak bol teda dostatocne velky, ze. To ma ani nenapadlo pozerat, ale myslim si, ze tam je dost placu... :O)

katren
27. sep 2011

@kinderko7 no jasne, nasa sa don zmesti este aj teraz bez problemov 😉 (vyuzivam ho ked periem potah z golfiek, mala je naucena spat cez obed vonku 😉 )

dadak
12. dec 2011

@kinderko7 ten kocik, maju teraz v cerveno ciernej kombinacii v budapesti v akcii...stoji nieco cez 200 eur..: 😵

mv1
12. dec 2011

ahojte maminy, píšete tu o kočiariku coletto matteo, ja mám coletto austin4 a nemôžem zohnať náhradné kolieska /zadné-umelé/ ☹ neporadíte mi??? ja som z trnavy a tu v žiadnej predajni túto značku nepredávajú.. písala som aj dodávateľovi, kde bol kupovaný, že nie su na sklade, ale objednal ich, a čakám už vyše mesiaca 😔 Ďakujem, snáď mi poradíte 🙂

katren
12. dec 2011

@mv1 ahoj, ja som videla tuto znacku v TT v obchode www.bambini.sk 😉

mv1
12. dec 2011

@katren tam som bola a takú značku tam nemajú, že má skúsiť dodávateľa... 😔

katren
12. dec 2011

@mv1 to vazne???? tak neviem ☹

katren
14. dec 2011

@mv1 este ma napadlo, ja som Coletto kupovala v Hlohovci v predajni vedla Lidla....skus este tam 😉

mv1
14. dec 2011

@katren a tel.číslo nemáš náhodou?

katren
14. dec 2011
mv1
14. dec 2011

@katren ďakujem ti, našla som ho, skúsim to tam 🙂

stakat
9. jan 2012

Ahojte maminy, pridávam sa k užívateľkám tohto kočíka. Kúpila som ho pre svojho synčeka narodeného v novembri 2011 v zelenej farbe aj s autosedačkou za super cenu. Som ním nadšená, zatiaľ som nenašla jedinú jeho nevýhodu. V prípade otázok rada odpoviem.

kamka78
10. jan 2012

@stakat Ahoj,aj mne sa páči tento kočiar,chcela by som sa ťa opýtať kde si ho kúpila za super cenu,a za akú?Zaujimalo by ma ešte či je dosť pevný, nekýve sa do strán,či nie je taký labilný a hlavne športová časť?Ďakujem za odpoveď.

stakat
10. jan 2012

kamka78 Našla som ho na tejto stránke: http://www.svetkocikov.sk/kociky-coletto/594-co.... Vidím, že ešte majú akcie na fusaky. Keďže sme kupovali kočík aj s autosedačkou, dostali sme zdarma aj veľký fusak 4v1 a okrem toho sme si dopravu zabezpečili sami, napriek tomu, že bola zaplatená (priateľ je kuriér) - takže nám to vykompenzovali tým fusakom. Telefonická komunikácia s nimi je veľmi dobrá. Čo sa týka kočíka, je pevný, do strán sa nehýbe, max. len pár centrimetrov na jemné pohojdanie do bokov a labilný nie je, pretože odspodu vaničky je ešte záchytná kovová tyčka, ktorá sa po nasadení hlbokej vaničky uchytí priamo na konštrukciu. Ak budem mať zajtra k dispozícii foťák, môžem odfotiť . Kočík môžeš v pohode hojdať dopredu dozadu - ide to súper a to som sa bála, že bude pevný. Ak som doma a malý nevie od nervov zaspať, dám ho do kočíka otočím rukoväť do stredovej polohy tzn. odblokujem ho na otáčanie o 360 stupň. a môžem ho pekne pomaly kolísať doprava a doľava - to som odkukala na dovolenke od jednej dievčiny na výletnej lodi - mala podobný kočík. Športovú časť ešte nevyužívame, lebo malý má 2 mesiace. Na prechádzkach super, ľahko ovládateľný a otočím sa s ním aj vo výťahu. Cestovanie MHD v BA zvládam aj sama, lebo tu ti málokto pomôže. Prvé týždne po narodení sa mi zdal dosť ľahký na vychádzkach, takže som ho pevne držala, ale nákup ho pekne zaťažil. Košík je veľký a ľahko prístupný. Neviem čo by ma ešte napadlo, ale výbava kočíka je tiež veľmi dobrá - presne ako popisujú. Ak budeš mať ešte dotaz, kľudne píš.

kamka78
10. jan 2012

@stakat Ďakujem za vyčerpavajúcu odpoveď. Tú stránku som aj ja našla. Ešte ak môžem,vanička má polohovatelnú spodnú časť, je dostatočne vaľká a ako je to na šírku?Mohla by si to zmerať či tie rozmery čo píšu sú pravdivé.Tento kočiar sa mi veľmi páči,ale chcela by som ho vidieť aj na živo už len nájsť predajňu kde ho ponúkajú. Ja som z Prešova a zatiaľ najbližšie by ho mali mať v Košiciach.

katren
10. jan 2012

@kamka78 rozmery som ja pisala na predoslej strane, tak pozri 😉

katren
10. jan 2012

@kamka78 a nas taha uz treti rok a nic mu nie je 😉

stakat
10. jan 2012

@kamka78 Vanička nie je polohovateľná a jej veľkosť? - záleží, kedy sa vám bábätko narodí. Ja mám novembrové a hlbokú vaničku si užívam v pohode s fusakom tzn. plne ju využijem na niekoľko mesiacov. V decembri 2012 už budem mať len športovú časť, fusak mám veľmi teplí a veľký. Aj nánožník je super. Uvidíme ako rýchlo porastieme. Ale hlavne sa teším na jar, leto a jeseň kedy využijem ľahké otáčanie šport. časti v smere a proti smere jazdy počas dažďa resp. slnečných lúčov. Ak chceš ešte niečo zmerať, daj vedieť, zajtra večer budem doma a pomeriam.

kamka78
11. jan 2012

@katren
@stakat Ďakujem za odpovede.Mne sa bábätko má narodiť v júli takže vanička na leto bude v pohode a uvidíme aké veľké bude bábo v zime.

katren
11. jan 2012

@kamka78 ja mam sesterku, maleho ma narodeneho v maji a aj ona sa rozhodla pre tento kocik.....na sportak presli okolo oktobra-novembra, ak si dobre pamatam, ale tak ked bude riadny fusak, nemal by byt problem....

katren
11. jan 2012

@kamka78 a vanicka nie je polohovatelna

suzann
12. jan 2012

Ahojte, ja mám dotaz na skladanie. Je potrebné demontovať športovú časť a tak poskladať, alebo to ide aj s nasadenou športovou časťou?

stakat
15. jan 2012

@suzann Ahoj, športovú časť je potrebné demontovať, ale ide veľmi ľahko. Takisto ľahko ide nakliknúť aj hlboká vanička a o autosedačke ani nehovorím 😀 , jednou rukou ju dáš dole z konštrukcie aj s bábätkom. Konštrukcia nezaberá vôbec miesto. Ja som si tento kočík vybrala práve kvôli tomu, že nezaberá doma ani v aute veľa miesta a vďaka ľahkej manipulácii s kočíkom. Keďže bývam v dvojgarsónke, každý centimeter je dobrý.

kinderko7
18. jan 2012

@dadak no ja som akosi tu dlhsie nechodila a medzicasom sme vybrali iny kociar...ale dik za info. 🙂

daria123
25. jan 2012

ahojte, aj ja uvazujem nad tymto kocikom, len sa neviem nikde dopatrat, aku vysku od zeme ma rukovat v roznych polohach. kedze mam len 154 cm a manzel je o dost vyssi, tato informacia je pre mna jedna z rohodujucich. inak sa mi tento kocik po vsetkych strankach velmi paci. vedeli by ste mi, prosim, odmerat vysku rukovate, pripadne poradit, v ktorej predajni v bratislave ho maju, aby som si ho mohla ist premerat? pri patrani na internete som ho objavila najblizsie v galante. dakujem krasne. dufam, ze sa aj ja budem moct pridat k spokojnym majitelkam. 🙂

katren
25. jan 2012

@daria123 hned ti ho pomeriam, mam poruke meter 😀

katren
25. jan 2012

@daria123
najnizsia poloha 0,935m ;0,959m ;0,988m ;1,016m ;najvyssia 1,035m 😉
ja mam 165cm a vozim v tej tretej polohe 😎