Kočík Coneco Toledo. Aké máte skúsenosti?

katavinka
11. jún 2008

Chcem sa spýtať, či náhodou niektorá nemáte tento kočík a aké máte s ním skúsenosti...? Je veľmi podobný X-landeru XA.

soficianna
16. jún 2008

mamicky, ktore poznam a maju tento kociarik sa nestazuju a su spokojne, vacsina.
je to cenovo lacnejsi kociarik, ale vo vybave mas naozaj vsetko okrem autosedacky, dokonca aj fusak, co ma v zakladnej vybave maloktory kociarik.
na skodu je v tomto pripade naozaj uzka, netypicka vanicka, pri nozkach, kde sa este viac zuzuje priestor, je to len ltt pre babo 😒.
kvalitou a dizajnom sa vsak neda uplne porovnat s kocikmi x-lander, ktore su trosku na vyssej urovni.

lavina80
21. jún 2008

Ahoky chcem reagovať na tuto časť ja mám tento kočík a som spokojná s hlbokou časťou ale na nešťastie sa mi už športová časť predrala po mesiaci používania takže zas malú musím voziť vo vaničke čakame na reklamáciu inak poznám maminy čo ho maju a tiež si nesťažovali dá sa lahko posladať a neváži tonu a kolieska prejdu v každom terene to sme už vyskúšali.

pampuliacik
27. jún 2008

ahoj, my sme povodne tiez uvazovali o tomto kociariku, dokonca sme si ho nazivo obzreli na blsaku v Polsku. ale uz vtedy sa mi nepozdavali 2 zakladne veci- vanicka vyzera veeeelmi malicka a ten dojem este zvacsuje fakt, ze na konci pri rukovati je zuzena- neviem ci babo z toho rychlo nevyrastie. na druhej strane, mnohe dnesne kociky maju velmi male vanicky, avsak ta zuzena cast sa mi fakt nepozdavala. a druha vec je kvalita potahu- ten ma teda pri blizsom obzreti velmi sklamal. ma taku zvlastnu kvalitu, zdal sa mi malo odolny voci mechanickemu namahaniu a navyse- dierka a poskodeny potah bol uz pri predaji na blsaku! to ma teda riadne odradilo, ze sa poskodi este predtym, nez ho predaju.... inak sa mi kociar pozdaval, bol lahky, lahko ovladatelny... no rozhodli sme sa pre iny radsej 😉

iwanka
17. júl 2008

ahojte, ja mam tento kocik, kupovali sme ho v polsku, ale nie som s nim spokojna, vlastne sme si uz kupili iný, pretoze je velmi tazky a mohutny, vanicka je dost mala a aj ked sa posklada, tak zaberie vela miesta. Tolko maoj nazor. 😉

lubecka
30. jan 2009

Ahojte, ja predávam kočík Coneco Toledo, cerveno-ciernej farby.. ale nie preto, ze by sa mi nepacil, je dobry a bola som s nim spokojna, lenze mi sme ho kupili teraz v decembri, islo mi hlavne o sportovu verziu pre dceru, lebo povodny kocik sa mi pokazil, no lenze dcera mi v nom nechce byt,ako zacala chodit nechce byt v ziadnom kociku, tak ho predavam kuk https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...
Vanicka je zabalena, vobec nepouzita, rozbalila osm ju ioba na fotenie, a v sportovej verzii bola dcera si 2x
tak ak mate zaujem, predavam ho za 209,- EUR (6300,- Sk) ale samozrejem sa mozem este dohodnut na cene..

macekovam
20. aug 2009

ahojte mamicka.aj ja mam kocik coneco toledo a musim povedat uprimne ze je to teda ten moj riadny srot a to ma vysiel 9000.s hlbokou verziou som bola sice spokojna aj ked mi tam sice fusak zimny asi ani nevojde ale nevadi mala sa mi narodila v lete tak mi to bolo fuk.no ale ta sportova cast...ZA VSETKY DROBNE!!!!!mala ma rok aj tri mesiace a je cela v cudu a to ju pouzivam asi pol roka...mozno aj to je vela.a este.mam sice fusak ale ked dam malej biele ponozky tak su cele cierne...podsivka pusta fabu!!!!no vsadte radsej na nieco ine...myslela som si aky super kocicek som si kupila ale uz som to odvolala....som ozaj nespokojna....