Kočík Cortina Evolution X3. Aká je veľkosť vaničky?

katulka1
24. sep 2007

Ahoj tehulky a mamičky 🙂 Nemáte niektorá skúsenosť s kočíkom cortina evolution X3? Chceli by sme ho kúpiť, je veľmi šikovný. Len neviem posúdiť veľkosť vaničky.
Ďakujem 😎

lenusa
24. sep 2007

vanička je super my go kupujeme od kamošky a zmestí sa do neho aj hocijaký veľký fusak a bábo tam má dosť placu, jej malý má 9 mes a ešte by sa tam v pohodke vpratal 🙂

katulka1
autor
25. sep 2007

Lenusa, ďakujem, to si ma ukludnila, sme pre neho rozhodnutí na 99 percent. Len nevieme, či to nie je veľmi skoro na kúpu.
Poznáš to každý straší poverami. 😅

lenusa
25. sep 2007

Ja tým poverám neverím, my už máme mesiac aj potieľočku nachystanú a vyzdobenú a vecičky popraté, takže v podstate všetko nachystané 🙂

paulap
25. sep 2007

Super kocik. My ho mame, som velmi spokojna. Malicka ma uz takmer 5 mesiacov (zajtra 🙂 )a este sa tam v pohode vmesti. Trosku drga, ale nam to nevadi, lepsie a skor vonku zaspime. a kocik sme kupili asi 2 mesiace pred porodom a vsetko dobre dopadlo 🙂

bubaczik
25. sep 2007

kocik je super,vanicka je velka,my mame uz cez 7kil,a stale tam mame miesto 😉 len tu uz taka tema jedna bola..tento kociar odporucam 😉

katulka1
autor
25. sep 2007

Baby a zmestí sa tam aj bábo v overala a fusaku? My máme termín v januári.

bubaczik
25. sep 2007

zmesti,neboj..sak ja tiez este budem pouzivat cez zimu vanicku aj z fusakom 😉

katulka1
autor
25. sep 2007

Lenusa, ani ja veľmi nie len som dosť ovplyvnitelný typ človeka a potom rozmýšlam o blbostiech. 😅
Aj mi máme už postielku asi 3 dni 🙂 😎 😀 , ale ešte v krabici, zatial nie je miesto.

alex21
25. sep 2007

aj mne sa páči ale ja mám starší typ fusaku ešte po nás, ktorý ma na šírku 50 cm. Je pravda že ked dám donho dieťa tak sa nadvihne a nebude to taká šírka ale oni píšu šírku vaničky 34 cm.

bubaczik
25. sep 2007

tak ja vam b´vanicku pomeriam,ak chcete..ale az poobede lebo uz pomaly odchadzame na rehabku 😉

lenusa
25. sep 2007

babulky my sme si u kamošky boli ten kočík obhliadnuť a mala tiež taký starší typ fusaku a v pohode sa zmestil 🙂
kaulka teba som v januárovkách tuším ešte nevidela?

alex21
25. sep 2007

tak to ma ukludnuje lebo tiež sa mi zdala ta vanička malá.
A kočky v akých autách ho prevážate. Neviete či sa zmestí do kufra suzuki ignis.

januliak
25. sep 2007

Ahojte baby, my sme si ho objednali az teraz, ale bude do tyzdna 😉 Je to skoro na poslednu chvilu, bo nam oznamili, ze to bude uz tento mesiac. Je uplne super, my sme si ho boli najprv vyskusat v obchode a taktiez sme si ho mohli vyskusat dat do auta, mame Vectru a neboli sme si isti, ci nam vojde do kufra. Velmi lahko sa sklada.

monkey1
25. sep 2007

baby,a ake mate skusenosti s jazdou po snehu? zvladne to samo koliesko vpredu?

alex21
25. sep 2007

ešte jedna otázka ked idete do kopca, ktorý je trošku bokom a ešte sa v dieťa v športovej časti preklápa raz na jednu a raz na druhú stranu tak je dosť stabilný. Nemôže sa stať že sa prekotí.

katulka1
autor
27. sep 2007

Lenusa, posielala som do IP Januároviek svoje údaje ale nepridali ich tam, a album ešte len plánujem. Pekný deň 🙂

petruci6
29. sep 2007

ja som sa do cortiny zamilovala hned,takze som len rada,ze su tu same pozit ohlasy,ked sa nam uz konecne zadari,urcite budem kupovat cortinu 🙂

zuz11
18. feb 2009

wildmagic • Včera o 14:00
su dobre kociky s mensimi kolieskami 4x po dve?

veronikahel • 1d • Dnes o 11:09
wildmagic, pozri do výbavy, sú tam témy o cortine....

miinnyy
9. okt 2011

Ahojte... ja mam od ses. kocik cortina evolution X3, ale chyba k nemu vanicka neviete kde by som ju zohnala samostatne? lebo co pozeram po nete, tak su ale len cele kociky ze nepredavaju samostatne ... tak ste sa s niecim takymto este nestretli? dakujem...

jarunka111
9. okt 2011
miinnyy
10. okt 2011

jarunka111 a na akej cene by sme sa dohodli????

miinnyy
11. okt 2011

miinnyy@jarunka111 tak ja by som to zobrala a odkial ste? dalo by sa na dobierku....