Kočík Cosatto Cabi. Akú máte skúsenosť?

glorita
24. aug 2008

Mate s nim niekto skusenosti?Ide mi viacmenej len o sportovu cast.Je vhodna aj pre 8 mesacne babo?ako sa da polohovat chrbatik-ide do vodorovnej polohy?Ma pevnu opieku,myslim nezlozenu z pasov ak napr.moon?Ma polohovanie noziciek?
Je to sice novinka,ale mozno ho uz niekto uziva,tak radte... 😵 😉

glorita
autor
25. aug 2008

nikto nic? 🤐

xena22
10. nov 2008

Este stale nikto nic??? 😒

wild.horses
17. dec 2008

nic noveho okolo tohoto kocika?

luciar79
17. dec 2008

toto je síce na mobi ale to je brat od Cabi a je tam toho viacej.Vyzerá dobre.

https://www.youtube.com/watch?v=nLYuxGT-zEY
wild.horses
17. dec 2008

vdaka za link.
Ma s nim alebo s cosatto mobi skusenosti- negativne/pozitivne?
Boli sme dnes v pramlande a prave tieto dva typy nas celkom oslovili.
vdaka.

xena22
18. dec 2008

Ja som bola pozriet co Cosatto cabi nazivo a je lahucky ,lahko ovladatelny a pritom pevny - ale... madielko sa tazko dava dolu a treba ho dat dole cele,neda sa len odklopit na jednej strane a druha negativna vec je,ze ked sa kocik sklada do auta,alebo niekam,tak treba tu sportovu cast dat dolu a zlozit zvlast konstrukciu - tiez dost neprakticke...ale este stale je medzi mojimi kandidatmi....
Podobny funkciami a vyzorom je kocik Brevi Trio OVO,ale ten uz ma vychytane vsetky tieto nedostatky...

wild.horses
29. dec 2008

aha, tak uz vidim, co sa na cabi nepacilo, xena 🙂
My asi zvolime mobi, ma lepsiu vybavu, aj ked je tazsi nez cabi. Brevi trio ovo tu neviem nikde najst, okrem jedneho internetoveho obchodu. No a tam je nad nase financne moznosti.
s.

xena22
30. dec 2008

No a este sa mi na cabi ( a to ma asi aj mobi) nepacilo,ze ma otepleny nanoznik,,,cize kvazi fusak,,,a podla mna je praktickejsi nanoznik,ked je zima das aj deku,alebo fusak a ked len fuka alebo trosku mrholi,tak len nanoznik...

na www.bimbomarket.it maju Brevi Trio OVO za 505eur+40eur postovne... to je najlacnejsia varianta co som na nete nasla...ale stale je to dost...

wild.horses
2. jan 2009

Tak, dnes na obed, ked som este bola v praci, nam ho priviezli. Mobi, cierno-oranzovy, presne aky som chcela. £142, no nekup to 😉
Uz sa tesim ako ho zajtra za denneho svetla pofotim a poslem fotky rodicom. 🙂

elule
16. jan 2009

wild.horses mozem sa opytat odkial ste kocik objednavali dakujem

dosa
6. feb 2009

wild.horses - sup s fotkami do albumu, nech sa mozeme pokochat aj my... tiez som tento kocik len nahodou zbadala pri hladani kocikov a sa mi celkom paci 🙂

wild.horses
10. feb 2009

juuj, ked ja som leniva zakladat si album,
no tu je link

http://cosatto.com/product-profile.php?id=00594...

Mobi sa teraz uz vola Budi a mame farbu Ember- sedo oranzovy. Da sa kupit v cervenej a tusim aj v modrej farbe.
Ak budete kupovat kociarik z druhej ruky, otestujte rucku na autosedacke- casto sa zasekava/praskne pruzina vo vnutri. 😉

horajda
16. apr 2009

cafte baby ja mam cosatto mobi Ember kompletne vsetkeho a predavam ho. vanicka je pouzivana 5 mesiacov, sportova cast vobec a autosedacka tiez iba 5 mesiacov. ozvite sa mi do ip ak ma niekto zaujem

ashley
24. okt 2011

Ahojte. Ma niekto s tymto kociarom osobne skusenosti? lebo recenzie co som citala su 50 na 50. Vzhladovo sa mi celkom paci... len ako je to s funkciami ? Diky

vedette
1. feb 2012

ahoj - s kocikom mam skusenosti. mam cosatto cabi vanicku + sportovu cast a cosatto mobi vajicko. v peknej cervenej + tyrkysovej farbe. vajicko sa da pripavnit ku konstrukcii pomocou adapterov. predne kolieska su super pohyblive, kocik sa velmi lahko sklada a nezaberie vela miesta a i ked sa zda clekovo maly, vanicka je velmi vela. nanoznik som pouzivala aj do vanicky namiesto fusaku a potom samozrejme v sportovej casti. predne kolesa sa daju zaaretovat a odopnut sa daju vsetky styri - cize fakt je velmi spratny. vyuzivala som velmi aj upevnenie vajicka ku konstrukcii, najma vtedy, ked maly zaspal a potrebovala som vybehnut z auta von na nakup. a aby som nedavala len same chvaly, jedinym minusom je to, ze sa rucka neda zlozit (ohnut). inaksie som bola maximalne spokojna. hlavne, co sa tyka farby - zvonka je syto cervena (vobec nevybledla!) a dnu tyrkysova. ja som v nom kocikovala chlapca, lebo som vzdy chcela mat cerveny kocik a v tejto farebnej kombinacii je to podla mna unisex 😀 INAKSIE HO KOMPLET PREDAVAM, ak by mal niekto zaujem (mame maly byt a dalsie babo planujeme az o par rokov)

co sa tyka sportovej casti, nas ju pouzival uz od 6. mesiaca az do 13. mesiacov - da sa aj dlhsie, ale ja som uz chcela golfovy kociarik 🙂

ve24
2. feb 2012

měla jsem ho 3 měsíce a byla jsem ráda, jak jsem se ho zbavila

amorko1
12. jan 2015

Co myslite oplati sa kupit golfac cosatto ste snim spokojne diky

katulienka123
21. jún 2017

Ahojte,prosim vas nepredavate niektora svoj kocik? Strasne sa mi paci,tak ci mi niektora nepredate. Vopred dakujem 🙂