Kočík Cosatto Pogo. Kde ho kúpim cez net?

nitka
25. feb 2008

Baby hodim link aby ste videli o aky kocik presnejsie ide
http://www.babymax.cz/cosatto-pogo-detske-zbozi...

Neviete mi nahodou poradit ci su nejake slovenske stranky kde by sa dal tento kocik kupit?
Dakujem 😉

mucilienka
10. apr 2008

babulky, ak som to dobre pochopila, maju tento kocik aj v draciku?

nitka
autor
11. apr 2008

cosatto pogo nie ale xadventure vibe tam maju to presne to iste ako cosatto pogo len v inych farbach 😉

marika6
11. apr 2008

cosato som videla v dráčiku, ale ja som môj predala a konečne som si kupila moju lásku britax verve

denisko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xena22
17. júl 2008

Baby mate niektora cossato cabi?
A vobec co je to za znacku to cosatto? Je to kvalita?Viem,ze je to anglicka firma a vyrabaju kociky vraj 40rokov,ale akosi som to nikdy predtym nepocula 😅 tak by som rada vedela,aku ma ten kocik zivotnost 😀

emjee
3. feb 2009

jjp • 2d • 17. máj 2008 o 18:57
Máte někdo tyto golfové hole? Jak jste s nimi spokojené?
Díky

natalien • 1d • 17. máj 2008 o 20:51
Ahojky, tak nad nimi jsem mooc uvažovala, dokonce jsem byla rozhodnutá, že je chci a donutila kamarádku co má obchod s kočárky, aby je vzala, ale nakonec nezvítězili po tom, co jsem si je mohla v obchodě vyzkoušet. Jsou těžší a složené jsou delší, pak mě trochu zklamala lesklá konstukce:( Po technické stránce jsou ale prý super, patří mezi ty lepší a kvalitnější🙂 Potah se srovnatelný se Zappem🙂 Cena opravdu odpovídá kvalitě a je nesrovnatelný třeba s Moonem, Markem atd. (Design je sice podobný, ale kvalitou nesrovnatelný🙂)

jck • 1d • Dnes o 13:17
Ahoj mamky, po delší době obnovuji téma...

Chtěla bych se zeptat na zkušenosti s Pogem??? moc o nich uvažuji, ale nedokážu se pořád rozhodnout

moc děkuji

jck
3. feb 2009

😅

sweetie123
16. feb 2009

caute všetky, ja mám doma cossato pogo a práve včera som ho dala na predaj. Malý je už veľký a tak ho posúvam ďalej. Bola som s ním spokojná už len preto, že je ľahký a ľahko skladateľný. Dávam ho za dobrú cenu a je stále v záruke.

zajo79
25. feb 2009

ahojte kocky... ziadne nove info ohladne poga? ziadne rady ci skusenosti?

marika6
25. feb 2009

ja som pogo mala, výhody: polohovanie do úplného lahu, velký nákupný košík, nožky aj ked sa nedajú polohovať tak nevisia len tak, ale sú opreté, velký nákupný košík, sama som si ho vyniesla do mhd, super sa rozkladl a skladal.
madlo , ktoré som si kúpila som využívala skôr ja ako spojenú rukovať, dalo sa to pripnuť hore k strieške, a tiež aj ked zaspal a chcelo sa mi tak som to pripla nižšie a vyložil si tam malý nohy, tiež je veľmi krásny podla môjho vkusu.
bol ako keby aj odpružený, mal tam stupák na zapretie
nevýhody: mala som pred tým hojdací kočár gesslein trend, strašne som sa tešila na pogo, a bola som uplne hotová, sklamaná, plakala sa za mojím trendom, proste golfáč je golfáč, a než som si zvykla tak ma trocha boleli ruky - pri ovládaní, potom ked som si tam pripla to madlo bolo lepšie, a karovanie jednou rukou ani v obchode moc nešlo, leda s tým madlom.
nevýhod je menej ale aj tak som ho predala a kupila britax verve, a ten je fakt super na ovládanie, s tým som spokojná, ale aj ten už idem predať, lebo sa narodí dalšie a potrebujem taký športák, ktorý napolohujem do uplného lahu - takže vyhráva bugaboo bee.

zajo79
11. mar 2009

no tak ja som dnes objednala cosatto pogo, vraj maju posledny od nejakeho dodavatela, vraj sa na ne dlho caka, tak za dva tt ho mam doma.

zajo79
14. mar 2009

a uz mam zatial objednavku stopnutu...medzitym som nasla loola up, do bebe confortu, pacil sa nam cierny...len vraj v ciernom kociku by nam dieta sa uvarilo v lete...este som nasla buggster od tft..a este sa zacne predavat od PP sí, tak to uz mam v hlave taky galimatias ze az.. 😠 kurnik, sopa, to nemozu predavat len jeden golfac, aby isiel do lahu? A ked sa zlozi tak nech nezaberie vela miesta....

zajo79
14. mar 2009

tfk buggster samozrejme

a mozem vyberat 😀

mady
2. apr 2009

Maminky tak co jaký je pogo?! Přečetla jsem celou diskuzi ale moc toho o něm není. Jsem už zoufalá že nevím jaký kočárek koupit. A pogo mě zaujal. A ještě ten xadventure 😉

zajo79
2. apr 2009

gesslein swift je to iste ako pogo, len swift je kvalitnejsi...vraj teda 😅

evixa
15. apr 2009

a co vravite na cosatto hula?

brnka
28. apr 2009

ahojte, poznate, resp. pouzivate niekto kocik cosatto diablo???

perelandra
28. apr 2009

brnka, ja mam cosatto olympus a je to skoro to iste ako diablo len nema nanoznik a vystuz na remienkach na priputanie. pouzivame ho sice este len cca dva mesiace, ale zatial nemam vyhrady.

brnka
28. apr 2009

perelandra, je tento kocik vhodny aj pre cca rocne dieta? da sa dobre polohovat do lahu? a je dostatocne priestranny? v obchodoch ho totiz nemaju a podla obrazka sa mi tazko rozhoduje....

perelandra
29. apr 2009

ten moj je celkom priestranny, vacsi ako bezne golfky, moja ma 2 roky a ma tam miesta dost. da sa polohovat az do lahu. pre rocne dieta podla mna ok.
skus si pozriet tento link

https://www.youtube.com/watch?v=LY1hvoQmsAQ
brnka
29. apr 2009

dakujem 😉

adahogh
1. jan 2010

Ahoj dievčatá,ja som používala Cosatto Pogo od 1 roka a bola som s ním nesmierne spokojná. To spinkanie vôbec nie je problém. Je to dostatočne vystužené a ročné dieťa by malo určite spinkať na dlhý spánok v postieľke a v kočíku len príležitostne.Môj synček ale na dovolenke a občas aj na prechádzke bez problémov potiahol aj 3 hodinky a ten kočík mal veľmi rád.V horúčavách sa dá aj dobre vetrať zozadu. Ovládanie kočika tiež v pohode. Je to golfáč a s tým treba proste rátať, dve rúčky sa nedajú tlačiť jednou rukou ale je to o zvyku. Ja som tlačila aj kočík aj psa na vodítku a fakt to nebol problém. Nákupný košík aj pláštenka ma taktiež nikdy nesklamali.
Obzvlášť vyzdvihujem kvalitu poťahu aj konštrukcie=VÝBORNÉ 🙂
Skladanie kočíka a rozmery po zložení=VÝBORNÉ
Ja som na tom kočíku nenašla žiadnu chybu a teraz, keď sme oň pri autohavárii prišli, lebo bol v kufri a nabúrali nás zozadu, už si kupujem nový a samozrejme Cosatto Pogo. 😀 😀 😀

kiko2807
18. okt 2010

ak niekto zhana kocik od cosatto pogo ja ho mam na predaj 🙂 kuk na moj bazar 😎 My uz behame bez kocika 😉

ivaaaa1
13. feb 2012

@kiko2807
@kiko2807 a za kolko?

kiko2807
17. feb 2012

😉 uz je predany..velmi davno

gossipy_girl
6. máj 2015

mam na predaj cosatto pogo ak by bol zaujen.piste