Kočík Cosatto Pogo. Kde ho kúpim cez net?

nitka
25. feb 2008

Baby hodim link aby ste videli o aky kocik presnejsie ide
http://www.babymax.cz/cosatto-pogo-detske-zbozi...

Neviete mi nahodou poradit ci su nejake slovenske stranky kde by sa dal tento kocik kupit?
Dakujem 😉

pindula
29. feb 2008

tweety, kasli na "chuderu" (sama sa tak nazvala 😉 ).... asi ju uz dlho svrbi, tak si to musi na niekom vybit 😀

zuzuh
29. feb 2008

mozno ma fakt tweenty pravdu nie na kazdej poste a u kazdej postarky za okienkom platia rovnake pravidla. U nas sa niektore veci daju u jednej pani pri okienku ale pri dalsej uz nie. Myslim si ze asi zbytocne tu medzi vami vznikol konflikt.

nitka
autor
29. feb 2008

ok vsetky mate pravdu

nitka
autor
29. feb 2008

pindula pobavila si ma 😀 😀

pindula
29. feb 2008

zuzi, presne tak....zbytocne vyvovlany konflikt...zo strany nitky samozrejme a este tak neapne, ze mi nedalo sa nezapojit....to ako sa tu ona bavi s ostatnymi forumackami? tweety s nou predsa husi nepasla.... 🙄

pindula
29. feb 2008

nitka, tak to ma nesmierne tesi....som rada, ked pobavim 😀

zuzuh
29. feb 2008

nitka aj ty mas pravdu mozno by to islo poslat v PO. Chapem ta ze mas pocit ze si Blavaci o nas vychodnaroch myslia svoje ale nie su vsetci taky.
Potom napis aky si mala pocit s xadventure vibe ked pojdes nanho pozriet.

zuzuh
29. feb 2008

asi zacnem novu diskusiu o xadventure vibe pretoze sa tu debata nejak zvrhla.

nitka
autor
29. feb 2008

vies pindula najprv napise ze sa neda poslat a az potom sa ide pytat na postu...
ja som tu zalozila temu lebo mam zaujem o ten kocik a nie vyvolavat konflikty ak to niekto tak pochopil bohuzial
zuzuh tak potom napisem aky je 😉

pindula
29. feb 2008

zuzi...tak bude lepsie...lebo nechapem, co robi v kocikovej teme "konflikt" vychod vs. zapad....som mimo... 🙄

tweety22
29. feb 2008

baby kaslime nato, ja nemam chut sa tu s niekym dohadovat, jednoducho som dala na predaj kocik a uprednostnila som osobny odber pretoze som uz posielala viacero veci a dokonca mi u nas na poste raz nezobrali jeden balik pretoze nebol spravne poviazany spagatom takze som si nevedela ani predstavit ako by som zabalila cosatto pogo ked on je po zlozeni hrozne dlhy a vcera som sa na poste len utvrdila ci sa to da tak poslat alebo nie takze nitka, sorry, ale tvoje tvrdenia nie su vzdy spravne

osobny odber pri kocikoch uprednostnujem vzdy pretoze si kupujuci aspon pozrie ako kocik vyzera realne a nechapem preco toto niekto nevie akceptovat ☹

danu
29. feb 2008

nitka my sme ti chceli pomoct a poradit ti len ako vidim ani nas nepoznas a uz trepes o blavackach. Na mna si sice nic nepovedala ale neda mi nezareagovat. Tweety ak ziada osobny odber je to len jej vec a ja som nepostrehla ze by napisala do inzeratu Vsade okrem Presova neposielam alebo chuderam do presova neposielam. Tak nechapem preco sa zhadzujes ze si chudera a pises ze blavacky su namyslene.
Keby sme boli namyslene tak ti tu nepomahame najst kocik a vykasleme sa na teba, ked ti ani nikto iny okrem Blavacok neporadil 😉
Tak sa trochu nad sebou zamysli 😉

nitka
autor
29. feb 2008

ok vsetky ste number 1. 😉

emmka333
29. feb 2008

Ahojte,
no chcela som sa dozvediet nieco o kociku Cosatto pogo,ale tu sa asi bavite o inom 🙄 Tak som sa nic nedozvedela ☹ Ja sa rozhodujem ci kupit Cosatto alebo Moon buggy kiss al. fit.Kamoska,ktora je majitelka detskeho obchodu a osobne si vyskusala Costto pogo (ale bez dietata),tak vravela,ze je to super kocik.Dobre sa sklada a je priestranny aj pre vacsie dieta.Ja by som ho chcela ako druhy kocik do mesta,kedze sme z dediny a na nasej trojkolke Cam Cortina sa nam uz pokazila strieska,co ho stale skladame do auta a rozkladame,ked chodime niekam.No a ten Moon buggy este v zivote nevidela ta moja kamoska a ked som jej ho ukazala na nete,tak sa jej nepacil,hlavne kvoli konstrukcii.Ze jej pripada slaba.Na cosatte je to vzadu spevnene tymi dvomi zvislimi tycami a na Moone su tie tyce neni.Pripada jej to labilne.A ked dieta je v kociku a napr. lezi,tak na moone ho vzadu nic nedrzi,ziadne tyce a podla nej sa to casom ukaze na kociku.Ale to je len jej nazor.Vy asi nemate ziadne skusenosti s tymito kocikmi vsak?Poznam z netu maminy,ktore ho mali len 2-3mes. a uz ho predavaju alebo predali a jedna si kupila miesto neho Moon.Ten sa jej zda ovela lepsi.Tak ja uz vazne neviem.Rada by som vedela preco to Cosatto pogo predavaju aj ostatne maminy.

tweety22
1. mar 2008

emmka, cosatto pogo je kocik vhodny podla mna na rychle premiestnenie a na chvilkovu prechadzku do mesta, pokial ti v nom dieta bude spinkat 2-3 hodiny tak nie je nic moc, ja ho mam doma, pouzivam ho len na doma a ta opierka nie je dobra, je spevnena len jednym pasikom ale vobec to nie je tvrde, nepises ake stare mas baby, moj maly ma 1 rok ale do golfiek ho davam minimalne kvoli chrbatiku, nepaci sa mi ako v tych golfkach spinka pokruteny... cosatto nema nanoznik, madlo, ani polohovanie noziciek tak osobne si myslim, ze ako kocik na rychle premiestnenie je super, aj je vyborne skladny ale na dlhe prechadzky urcite nie 🙂

emmka333
1. mar 2008

tweety22 - dakujem za rady 😀 Vsak ja ho ani nechcem na dlhe spanie alebo tak.Ja ho chcem len do mesta.Kedze sme z dediny,mame na to ten spravny kocik.Mame sportovu odpruzenu trojkolku.Ale chceme prave nieco do mesta,na prenasanie autom.Mala uz moc nespinka v kociku ale stane sa.Mala ma teraz 1.5r.No a urcite ju nebudem v nom doma nechavat spat.Troska sa bojim tej opierky,vsak tolko penazi dat a este to bude hentake? 😖 Ale ked budeme mat druhe dieta a necham si ten kocik (ak ho teda kupim 😅 ) tak ho budem urcite chciet vyuzivat v meste skor,tak od 1.r alebo este skor.No a toho sa tiez bojim.Ked bola dcerka taka mala,tak dost spavala v kociku,ked sme niekde boli.Ale len tak hodinku.Dufam,ze to nebude problem.To akoze ta opierka je nevhodna pre take male dieta,ktore spinkava v kociku?Vsak tam bolo tusim napisane,ze je vhodny skoro od narodenia 😨

tweety22
1. mar 2008

emmka, je to skor podla mna na mamine ako sa zachova a ci to dieta necha spinkat v takychto golfkach... vyrobcovi je to jedno, ze tam napise, ze je vhodny od narodenia... urcite tam deti nedavaj spinkat , ten chrbatik nie je velmi pevny ... ale viac ma na takychto mensich kocikoch vie vytocit, ze tam nedaju polohovanie noziciek, ked babo spinka tak, ze ma nozicky dole tak ma napnute brusne svaly...podla mna sa tak nemoze spat pohodlne 😒

tilly
1. mar 2008

gesslein swift, cosatto pogo, a x adventure vibe sú tie isté konštrukcie, takže je to vlastne to isté, ja mám gess.
Pre pol ročné alebo ročné dieťa by som to nekupovala, ale je to fajn pre také jeden a pol alebo dvojročné dieťa, ktoré si všetko prejde samo, ale občas na dlhšie trate sa predsalen zvezie radšej v kočíku... je ľahký, dobre zložiteľný, dobre ovládateľný. Samozrejme, že to nie je na zimu a do snehu, je to len ako menšia výpomoc na nákupy alebo keď potrebujete rýchlo niečo vybaviť bez toho, aby vám dieťa utekalo, alebo vymýšľalo... je do 20 kg a do 4 rokov, takže je skôr pre väčšie deti

ja ho zoberiem ešte určite v lete na dovolenku, keby malého nečakane zastihol spánok 😀 takú hodinku sa v tom určite vyspinká, ale polročné dieťa by som v tom na spánok určite nenechala, také dvoj - trojročné dieťa už má dobrú chrbticu na to, aby to príležitostne na tú hodinku - dve zvládla 😉

tilly
1. mar 2008

sorry, do 25 kg 😉

tweety22
2. mar 2008

suhlasim s tilly 🙂 tieto kociky su vhodne skor pre starsie deticky

tilly
2. mar 2008

ja to volám "pohotovostné vozidlo" 😀

marika6
9. mar 2008

ak sa môžem pridať do tejto diskusie, ja mám pogo. Som s ním spokojná, dá sa k nemu dokúpiť madlo od chicca, ktoré mi slúži ako madlo, alebo rúčka miesto golf. palic, alebo ked malí spí dalo by sa použiť ako podpierka pod nožky.

Počula som že na českom mmb pani šije nejakú spevnenú popierku pre nohy pre tieto kočíky.

A čo sa týka toho chrbátika, podla mňa to neni vôbec zlé. Sú tam všité tri pásy a ten stredný je dosť široky takže fajn a predsa na celodenný výlet nechodím každý deň a za jeden deň sa chrbtica dieťaťa neskriví.

Keď budeme mať druhé bábo a budeme ho ešte stále mať tak nemám problém keby som potrebovala ísť do mesta ho tam dať.
Ale neviem pr

ečo mojou srdcovkou je britax verve. Tak sa stále rozhodujem či pogo predám, či nie.

lorik
9. mar 2008

Cosatto pogo v br stoji do 4800SK. Ja mam momentalne Hauck I´Coo a som s nim spokojna

tilly
9. mar 2008

marika6 😀 sa mi páči to 108 tt 😀

tweety22
10. mar 2008

marika, som nevedela, ze tam pasuje aj madlo od chicca, super... pojdem ho hned kupit 🙂

marika6
10. mar 2008

no namakáš sa ale neboj sa ide to - myslím to madlo

marika6
10. mar 2008

🙂 ja že aké 108 ale neviem ako to mám zmeniť

emmka333
12. mar 2008

Je to v keli!Ked som sa uz konecne rozhodla pre Cosatto pogo cerveny a cakam nan 3 tyzdne,tak mi dnes oznamia,ze neprisiel a bude a aj to len mozno o dalsie 2-3tyz. 😢 Asi presedlam na iny kocik ☹

zuzka80
10. apr 2008

Chcem sa spýtať z akého chicca je to madlo, čo pasuje aj na cosatto pogo? Nevedel by niekto?

marika6
10. apr 2008

predáva sa univerzálne madlo od chicca - tak sa to volá myslím že to majú aj na www.babetkovo.sk