Kočík Dema Step Lux, Baby Design Sprint. Ktorý vybrať?

sveti
8. apr 2008

mamiicky momontane planujeme drobcovi kupit novy lahsi sportovy kocik a rozhodujem sa medzi tymito dvomi.
Poradte ake mate skusenosti?
ake maju nevyhody a pod.
dakujem velmi pekne

katka13122
8. apr 2008

ahoj.kupila som ho minuly tyzden,je lahucky...ale nepaci sa mi jeho nanoznik,to je ako plachta,nesluzi vobec nanic a fuci mu tam aj tak,my byvame na dedine a viac by som si si ten kocik nekupila,je to trochu viac umeliny 😒

sveti
autor
9. apr 2008

katka a ktory si si to kupila?
demu?

katka13122
9. apr 2008

step lux-dema

sveti
autor
10. apr 2008

ahojte, ziadne ine negativne skusenosti?

kamajka
10. apr 2008

DEMU NEKUPUJ !!!! za dva mesiace sa ti rozpadne... v tom lepšom pripade sa rozhega ako stara r.... a budeš sa hanbit vobec vyjst na ulicu. Ak si možeš dovolit, tak radšej skus chicco c4 alebo podobne niečo

bzuco
20. máj 2008

ja tiež uvažujem nad step luxom...ale ked to tu čítam...som na pochybách 😖

saskarisko
20. máj 2008

Ja mam baby design sprint a som s nim spokojna. len kolieska vyzeraju po prvom pouziti ako by si ho mala uz dlho, ale to je asi pri vsetkych kolieskach, ak nie su nafukovacie 😉

elise
20. máj 2008

ja mám ten druhý a som uplne spokojná 😵 😵 😵

vlastulka
30. máj 2008

Ja som mala Demu step lux a bola som sním ´úplne spokojná, práveže ešte výhoda, že sa dala rúčka preklápať z jednej strany na druhú a výhoda bola aj veľký nákupný košík... len sa mi potom pred vianocmi zápáčil chicco O4, tak som ho predala a kúpila si tento, ale dcérka sa lepšie cítiť v tomto chiccu, dokonca, ked sme ho kúpili, tak mi celé dne presedela vnútri iba v kočíku, bola z neho priam hotová a to mala iba rok 🙂

avanka
31. máj 2008

bracho mal Demacky sportovy kocik s velkymi kolesami a ja by som to nechcela ani zadarmo...bol to taky traktor, tazky, clovek sa narobil, kym ho en zdvihol na chodnik....
A tieto nove kolekcie su aj dizajnovo pekne, maju zase len male golfove kolieska,, to tiez nie je ziadna vyhra

katmi
7. sep 2008

kocky ja tiez rozmyslam nad dema step lux..takze nekupovat?? 😨 a aky podobny jemu?? poradte..

luciar79
17. dec 2008

ja som si v piatok kúpila ten sprint cez internet, doma sme ho rozbalili.....farby zďaleka nie sú také krásne ako na fotkách. Čo bola na fotke jasná červená je v skutočnosti červená opraná s tmavými monterkami.Keď sme ho zložili tak pri jazde sa predné dvojkoliesko stále triaslo, a stále sa točilo zatiaľ čo druhé išlo rovno. Kvalita stehov tiež nič moc a pultík pre mamičku poškriabaný.Píšu aj že má hliníkovú konštrukciu, ale ten čo prišiel mne bol len nastriekaný na strieborno.Inak je to kočík pekne veľký a ľahký, ale aj v tom prípade cena zodpovedá kvalite.Ja som ho vrátila, zostala som týždeň bez kočíka.Nakoniec som vybrala Neo nato dakar. Som zvedavá. Nikomu som ho u nás nevidela.

marianeta
17. dec 2008

Fu esteze som tu demu nekupila.Tiez sa mi pozdavala ale nakoniec sme kupili Chipolino Rapido a spokojna som(zatial 😝 ).

janeette
23. apr 2009

Ja som max.spokojná s Babydesign Sprint,ja som ho kupovala v obchode takže som si ho dokonale obzrela,nemáme žiadny problém s ním,už ho používame 4 mesiace. 🙂

bzuco
23. apr 2009

tiež sme kúpili demu step lux- cez inzerát - a nemôžem povedať krivé slovo...ja som max. spokojná - je ľahký, priestranný, ľahko ovládateľný 😵

centik
1. jún 2009

ja demu step lux pouzivam uz rok a som maximalne spokojna 😉

dahlia23
11. aug 2009

my sme mali Baby design sprint a bol to fantastický kočík 😉

mima22
11. aug 2009

je tento kocik baby desings dobry aj na zimu ked budem mat malu vo fusaku?nebudu jej trcat s tadial nohy?

dahlia23
12. aug 2009

nebudú. má polohovateľnú aj tú spodnú podperu na nohy. a my sme tiež chodili vo fusaku, túto poslednú zimu už nie, ale tú predtým hej. ale aj teraz chodila v kombinéze a s dekou. 🙂

rainee
1. apr 2010

ktory z nich je priestrannejsi, dema ci baby design? ja potrebujem pre velke babo lahky ale priestranny kocik a aby sa mi tam zmestil aj fusak. lepsie kolieska ma tusim dema.

zuzanale
6. apr 2010

Ahojte mám síce demu bugie kúpila som už ako "jazdenku" ale drží som spokojná .... no a step teraz to už neni lux tiež niečo zo step no nepamätám a stránka im nejde aby som mrkla 😅 ale nie to som chcela ja som síce pozerala na tú demu aj ostatné ale som sa nakoniec rozhodla že chcem niečo menšie takže vyhrala bugie ....
sprint pokial viem nemá preklápaciu rúčku ale ten istý výrobca má aj verso a ten ju už má no je aj kopec iných kočíkov ktoré majú presne tú istú konštrukciu aj rozmer zhruba rovnaký +- cm len kvalita a cena a farebné kombinácie sú rôzne treba popozerať u bertoni sa volá Winner, u chipolina Ultra a tuším ešte zopa ho má ako fusion ....

takže rainee možností veľa a naj pozrieť niekde osobne posadiť dieťa a vyskúšať.....

rainee
20. apr 2010

lenze na predajniach v BA maju len take drahe kociky, bertoni som v zivote nikde nevidela, ani demu, chipolino a zopu...

zzz77
12. máj 2010

Citala som tu za aj proti, vie mi niekto povedat ktory z tychto dvoch kocikov je lepsi??zatial sme vyskusali len tieto dva, lebo boli dost velke, moj Mark je dost velke babo na svoj vek. Mate skusenosti?? Alebo dajaky podobny kocik, ale aby mal aspon take velke kolesa a celkovo velky kocik aspon ako sprint., no a aj cenovo podobny. Dakujem

sapfo04
8. jan 2011

Ahoj, tiež zvažujem kúpu Baby design sprint. Chcem sa spýtať, či sa dá s ním jazdiť aj po hrboľatejších cestách? a ako sa s ním jazdí v zime po snehu? a ak ho dakto má či by neposlal výšku od spodu sedenia až po striešku, lebo moja dcérka je dosť vysoká a bojím sa či sa nebude hlavičkou trieť o striešku. Ďakujeeem

paradis
29. jún 2012

Kočik Baby desing sprint.Na nerovnej ceste sním trasie.To je preto,lebo nie sú nafukovacie kolesá.Ja ho mám.Škoda peňazý.Kvalita zodpovedá cene.Moja malá má polroka.Na budúci rok bude už ten kočík,nebudem používať.Kvalitný kočiar stojí viac peňazí.