Kočík do každého terénu

mirkacer
30. okt 2017

Ahoj zienky, som v 20tt mojho prveho tehu a posledne dva tyzdne neriesim nic ine ako vyber kocika.Chcela by som kocik s ktorym sa da naozaj absolvovat akykolvek teren,nakolko s priatelom radi a vela cestujeme,castokrat prave do vysokohorskych oblasti.Kamosky maju dobre skusenosti s kocikom Bugaboo cameleon 3.Ake su vase skusenosti?
Dakujem za kazdy nazor🤗

yanni
19. nov 2017

@eliste Nooo, my mame aj Chariot....no jo....To co my s kocikom stvarame, by chariot nevydrzal.

eliste
19. nov 2017

@yanni tak potom neviem co mate za chariot 🙂 ja som mala X1 jeden a pol roka, tazky teren kazdy den, vysokohorske turistiky, bike, skialpy. skladanie a rozkladanie do auta. priahala som pred neho psi a ponika 🙂 po roku a pol mu nic nebolo. mala som aj "terenny" Xlander a neporovnatelne. ( a za tazky teren nepovazujem clapkanicu na chodniku 🙂 byvame na dedine a hned ako vyjdem za barak som na poli a v lese) za mna rozhodne najlepsi terenny kocik aj kvoli nizko posadenemu tazisku a velkemu odkladaciemu priestoru.

snehovagula1
19. nov 2017

@eliste pridajte link kde sa da kupit chariot, lebo guglim a neviem ci spravny.... Dakujem

katlenad
19. nov 2017

Joolz ma kamoska a je spokojna. Tiez rozmyslala nad gessleinom. Kvoli vahe vyhral Joolz. Ked tak pozri z gessleinu aj Indy model. Nemam s nim ale skusenost.

yanni
19. nov 2017

@eliste a ktory presne mas. Lebo ten cx1, ak si dobre pamätam, nie je kocik v pravom slova zmysle. No tie vecicky vydrzia, ale pre mna je kocik nieco ine. A ked chcem KOCIK multitalent, tak urcite nie chariot. My mame corsaire, je to samozrejme vsetko mozne v jednom, ale v mojom ponimani nie kocik.
A predstav si, clapkanic ani u nas nie je tazky teren. My byvame tiez na dedine a fakt panu bohu za chrbtom. Okolo len polia, lesy atd.
To co si nas kocick odskakal za tie dva roky, kazdy mesiac 2x v lietadle, skladanie do auta ani nepocitam, to by ten chariot mozno aj vydrzal ale to hebedo by som do pusti fakt ze nebrala. Tie ma prilis velke kolesa. Ano za bikeom sa taha super, aj beha sa s nim OK, akurat mne sa beha lepsie s TFK.
Ono ano, Thule ma aj kociky na sport, ale to uz su riadne sportove kociky.

alex1212
2. júl 2019

@mirkacer jemine, ja tu čítam diskusiu, že sa dozviem teda, aký naj kočík do terénu a vy ste vybrali teda Joolz Day 2? ved a to nie je boh vie čo do terenu. má malé predné kolesá. či?

alex1212
2. júl 2019

@yanni ktorý tfk se presne mali? tiež potrebujeme niečo nezničiteľné a veľkú vaničku. drobec nie je drobec.. dakujem

evasustiakova
2. júl 2019

@alex1212 ahoj za mna teda jedine peg perego GT3 👌👌👌

alex1212
2. júl 2019

@evasustiakova 🙂) akurát dojednávam túto značku.. že ho kupime. dúúfam bude super.. mali sme doteraz bumbleride. ten bol tiež super do terénu, no vylágrovali sme predné koleso a šmitec.. často sme z neho robili v ťahšom teréne furik, tak dúfam perego niečo vydrží.

yanni
2. júl 2019

@alex1212 Ešte mame. Teraz sa v ňom vozí uz 6 mesiacov druhé dieťa. Joggster 3 mame. Nový model sa vola myslím Joggster Advanture alebo tak nejak.

mirkacer
autor
2. júl 2019

@alex1212 no ja som s nim pochodila vsetky tereny,polna cesta,kamene,sneh a teda nemenila by som.Bola som max spokojna.Vybrala by som si ho opat 🤗

katrin21
2. júl 2019

@alex1212 vozila si niekedy Joolz?? Je uzasny fo terenu.

nada89
2. júl 2019

Stokke trailz si nerozmýšľala? Ja som ho mala a spokojnosť, prešiel cez každý terén ako tank.. kamene, piesok, voda, sneh, hory, vysoké obrubníky na chodníku atď. atď. zdolá všetko..