Kočík Easy Go Milo

pinkypinkus
27. aug 2012

Ahojte. Hľadám skladný, funkčný kočík + lacný. 😀 Chcem ho využívať najmä na cestovanie. Oslovil ma Milo 2012 od EASY GO. Máte s ním niekto skúsenosti? Je dostatočne pevný (nerozpadne sa na prvom hrboli)? Ako je to s jeho polohovaním - chrbátik ide až do ľahu,či? Dajú sa polohovať aj nožičky? Posledný dotaz: rúčky sú plastové, či penové? 😉 Ďakujem za každú odpoveď.

l_m180
13. feb 2013

Dobrý deň, premýšlam, či kupiť kočík, na ktorý ste sa tu pýtali - máte ho? či nie? Ďakujem.

zuzu0107
20. feb 2013

Kocik easy go milo (sivo-ruzova, inak velmi pekny moderny vzhlad) kupila pred tyzdnom, zatial som spokojna, lahko sa manipuluje, moja dcerka má 19 mesiacov a zatial nereklamuje cize predpokladam je pohodlne... celkom dobre sa kocikuje aj v terene ba aj v snehu! Rúcky su penove, no mohli by byt aj vyssie ulozene, na moju vysku 173cm... Ale sila zvyku... Nozicky sa nedaju polohovat, chrbatik sa neda polohovat celkom do lahu, ale dostatocne na to aby sa tam vyspali ... Ako som povedala kocik mam iba tyzden!!! Celkovo som spokojná! 🙂

jaja018
25. feb 2013

@zuzu0107 chcem sa spýtať. Bol aj s nanoznikom?

zuzu0107
26. feb 2013

áno, je k tomu taky tensi nanoznik...

lulu221
10. mar 2013

ahojte..ja mam easy go Milo2012 v sivo ruzovej farbe,je k nemu aj nanoznik,som velmi spokojna🙂,je lahucky,lahko sa s nim manipuluje a je v hodny aj do mesta aj do terenu..ani neviem ze ho tlacim,taky je lahucky..skusali sme ho aj v snehu a super,pokym ho neni az moc🙂...mala je v nom spokojna a aj sa tam dobre vyspinka vzdy,chrbatik sa neda uplne dat do lahu,len do pololahu,ale vyspinka sa tam super..odporucam vsetkym maminam,ktore nad nim rozmyslaju🙂...

mimca20
12. mar 2013

@zuzu0107
@lulu221 babyy ako easy go milo?? Funguje??? Tiez nad jeho kupou premyslam - tak radteeee. Citam zatial ze ste spokojne. Deticky v nom maju dostatok miesta??

kiakocikovsvet
13. mar 2013

@pinkypinkus
@mimca20 kočík milo patrí medzi najkvalitnejšie golfové kočíky, je polohovateľný a zatiaľ sme naňho reklamáciu nemali, nánožník je v cene, cena zodpovedá kvalite

mimca20
13. mar 2013

@kiakocikovsvet Mozem vas poprosit o rozmery sedacej casti (vysku, hlbku a sirku)?? Kedze na stranke mate len tusim udanu sirku sedacej casti. A napr. kociar Easy go loop - mavate nan reklamaciu?? Lebo ja som mala jeden a to bola hruza des - reklamovany kvoli rozchadzajucim sa prednym kolesam. Mozno to bol chybny vyrobok - neviem, nechcem hodnotit.

mimca20
13. mar 2013

@kiakocikovsvet Na fotkach vyzera fajn, len skoda ze nik v mojom okoli ho nema, aby som ho videla nazivo. Ak by ste si vyberali vy golfac cca do 65eur vybrali by ste si milo??? A ak nie, tak ktory??

kiakocikovsvet
13. mar 2013

Ak to má byt do tejto sumy tak jednoznačne milo.

monilik
20. mar 2013

Ahojte, predvcerom mi dorucili kocik EasyGo Milo ocean blue. moj prvy dojem bol zmiesany kedze ma velmi naklonenu chrbtovu opierku - v podstate do pololahu a ked sa tam este maly oprel tak skoro lezal. vyssie sa to neda dat kvoli tomu ze tie posuvne "traky" su zrovna v tom mieste presite, takze blokuju dalsie vytiahnutie. nastastie moj konstruktivny manzel vymyslel sposob ako to upneme vyssie takze od toho momentu som s kocikom velmi spokojna 🙂 je lahky, ma pogumovane kolieska - su take mäksie, takze nenadskakuju prilis na kamienkoch a hrbolcoch, konstrukcia - napriek tomu ze je lahka je pevna - ak porovnavam napr. s kocikom hauck roma ktory som mala v rukach tak tento je o dost pevnejsi. jednoducho sa sklada aj rozklada, rucky su penove a na moju vysku 176cm by som povedala ze akurat vysoke. nozicky sa nedaju polohovat - to je jedno velke minus ale chrbtova opierka hoci nejde do uplneho lahu, da sa sklopit dostatocne na to aby sa tam dieta vyspalo ked zadrieme. problem by som videla len vo visiacich nozickach... 😖 bolo mi povedane ze strieska nema funkciu slnecnej clony - teda ze sa neda sklopit dopredu - ale pokial ju neupnete na suche zipsy o konstrukciu tak sa da v pohode sklopit a cloni dieta aj spredu ak je to potrebne.keby som mala viac penazi, sla by som do kocika s polohovatelnymi nozickami, ale vzhladom na moj obmedzeny rozpocet je toto idealna volba 😉 ku kociku je aj nanoznik a madlo - co nie je pravidlo pri vsetkych golfacoch.

lulu221
26. mar 2013

@mimca20 ahoj...kocik je super,fakt odporucam..je v nom dost miesta nemusis mat obavy,mala je v nom teraz ked je zima v kombineze a to ma este aj deku aj nanoznik a v pohode nic ju netlaci a moze sa aj hybat ako chce...ja som si ho objednavala cez net,ale u nas ho maju aj v predajni v meste...

mmio
17. máj 2013

@kiakocikovsvet aká je nosnosť tohto kočíka? ďakujem

kiakocikovsvet
17. máj 2013

@mmio 15 kg

mmio
17. máj 2013

@kiakocikovsvet a viete mi poradiť nejaký nad 15 kg? ideme na dovolenku a zháňame kočík do lietadla ... športový máme a sme s ním veľmi spokojný, ale potrebujeme niečo ľahko poskladateľné na čo najmenší rozmer ...

kiakocikovsvet
18. máj 2013

@mmio baby zen yoyo, je drahší ale viem Vám poskytnúť aj zľavu, ak by to malo byť niečo lacnejšie tak do lietadla ho neposkladate, yoyo si zložite do batožinového priestoru, váži 5 kg a poskladate si ho na tašku s tým že má ramienko pomocou ktorého si ho nosíte na pleci

mmio
18. máj 2013

@kiakocikovsvet ďakujem pekne zatiaľ, ale to je veľa peňazí a mi športový kočík s ktorým sme spokojní máme ... 😉

kiakocikovsvet
19. máj 2013

@mmio tak potom rýchli lacný golfáč, kde sa polohuje chrbátim easygo milo

mmio
19. máj 2013

@kiakocikovsvet vďaka za radu, asi nakoniec kúpime niečo lacné ... ale ešte čakám, jedna známa mi niečo zháňa, na požičanie myslím ...

spisiacka
19. máj 2013

ja mam kocik milo a po roku sa kolieska uplne zodrali. A nedaju sa kupit nove cize kocik je nefunkcny

kiakocikovsvet
19. máj 2013

@spisiacka kolesa na milo sú v predaji, dajú sa objednať, cena za kus 10,-€

spisiacka
19. máj 2013

@kiakocikovsvet tak obchod od ktoreho som kupovala mi pisal ze sa neda. No ale tak cely kocik stal 50 e tak za kolesa dat 40 je teda dost.

kiakocikovsvet
20. máj 2013

@spisiacka veď práve preto, ND sú drahšie ako celý kočík

masasko
3. mar 2014

má ešte niekto skúsenosti s týmto kočíkom a podoné "spisiacka", že sa kolieska rýchlo zodrali? rozmýšľame nad ním a budem vďačná za všetky rady 😎

nikolette75
5. mar 2014

Ahojte, ja som ho dnes objednala, tak potom napisem svoje dojmy z neho. Dufam, ze splni ucel, na ktory ho kupujem. Na cesty, nakupne strediska, navstevy a podobne

smajliiik
25. apr 2014

@nikolette75 ahoj, chcem sa opytat ci ti prisiel ten golfak, ak ano si s nim spokojna? Lebo ho chcem tiez objednat len tak na cesty a pod. Vdaka.

nikolette75
25. apr 2014

Ahoj áno a už sme boli aj na cestách Praha Egypt a späť a prežil všetko.Za tu cenu si myslím že zodpovedá.Nie je polohovanie na nôžky a nedá sa ľahko odopnut poťah musel ho manžel srubovat.Ale teraz som objednala vložku do kočíka a ochranu na madlo kvôli spineniu.Neviem či niektorý golfac má takú možnosť že ľahko odopnut poťah.Ľahučký je poskladas do dáždnika.Nedá sa ovládať jednou rukou.Nečakaj nejakú pevnosť keďže sa skladá.To som ti zhrnula možno menšie negatíva.Mala bude mať 1 rok a pekne si vsi V ňom pospala a páči sa jej tam viac ako vo veľkom športovom.Ja by som veľké prachy na taký cestovný kočík nedala.Potom by mi bolo ľúto že toľko peňazí a oba zašpini okope poolieva.Pri mori zasa piesok slnko.Ja som spokojná.

smajliiik
27. apr 2014

@nikolette75 super, dakujem velmi pekne. Tak ho objednam. A cez koho si ho objednala? Ja skusim asi cez mravcek.eu Este raz vdaka 🙂

nikolette75
28. apr 2014

Áno cez mravcek ja som odtiaľ už viac vecí kúpila a bola som spokojná

veronika1107
28. apr 2014

Ahojte mamicky, tiez rozmyslam nad golfacom Easy Go milo, alebo
Easy Go Loop. Viete mi poradit? Viete mi niektora povedat svoje skusenosti, ak ste niektora jeden z nich uz mali? Syncek ma teraz 18mes a je urcite z tych vyssich deti. Za vsetky vase postrehy budem vdacna 😉