Kočík. Espiro magic 4

tobi08
22. máj 2009

Kočky máte niekto tento kočík? ako ste spokojné?

janina77
22. máj 2009

my sme ho kupili asi pred 2 mesiacmi. Ako golfac velka pohoda. Pouzivame ho hlavne na presuny, dobre sa zmesti zlozeny do auta, malemu sa v nom paci. Na spanie nie velmi pohodlny...
Co ta o nom zaujima?

tobi08
autor
23. máj 2009

Ďakujem, ja tiež potrebujem na cestovanie, keď ideme niekam autom, lebo mám veľký PP GT3, a to je obor, rozhodujem sa medzi týmto magic a akýsi taký obyčajný mini - baby desing. Magic je dizajnovo krajší, len neviem, či je vhodný tak od 9 mes., ale fakť len na presun a na dovolenku, čo ty na to hovoríš?

janina77
24. máj 2009

Ak ti dietatko vie samostatne sediet, tak je tento kocik uplne vpohode. Na presuny a na dovolenku uplne staci. Ja som mala problem akurat s farbou, velmi nie je z coho vyberat. Vybrali sme modru (nie tyrkysovu), a na obrazku je ina, krajsia, ako je v skutocnosti. Na zivo je taka neutralnejsia, menej vyrazna.

frog
24. máj 2009

Já ho mám v červený barvě a barva odpovídá.Má krásně pevná zádička oproti moonu a líp řešený brzdy,zabrzdí se obě kola naráz.Určo ho doporučuju 🙂 😉

tobi08
autor
24. máj 2009

Kočky ďakujem Vám, asi ste ma presvedčili, fakt to chcem iba na dovolenku a nejaké nákupy sem tam.
A malý sedí sám.

krista
30. máj 2009

martufa • 3d • Dnes v 10:08
Ahoj holky máte některá zkušenost s tímto kočárkem. Jak se s ním jezdí?

sayast
8. júl 2009

ahojky holky,
docela se mi tento golfac libi, chtela jsem se zeptat jestli jde napolohovat do uplneho lehu, jak se s nim jezdi,je pohodlny pro dite?
moc dekuju

mark33
9. júl 2009

Ahoj, aj my máme s týmto golfáčom skúsenosti, a nič moc, na krátke používanie napr. v obch.centre, dovolenka atď v pohode, kvôli malým rozmerom a nízkej váhe, ale na denné používanie nie, málo stabilný, ak je dieť živšie a neobsedí na zadku ako pečiatka tak ani na sekundu nemôžte nechať kočík stáť bez držania. Mám vyskúšané tri golfáče tohto typu a všetky sú rovnaké, na značke vôbec nezáleži.

dokca
9. jan 2010

Ahojky holky,
taky se mi moc líbí, ale jsem celkem dost vysoká. Tak by mě zajímalo , zda to třeba nemá nějaké polohování ručky?
Díky

gabik76
9. jan 2010

Taky se mi moc líbí i jako trojkolka,ale prý je takový vachrlatý,co uživatelky?živě jsem ho ještě neviděla.

raganovaj
11. jún 2010

Ja ho mam tyzden, zatial som spokojna a prekvapena, je dost velky, a makky, aj hojdat sa da, lahko vyjdem na obrubnik, aj jednou rukou, jedina nevyhoda mi pride ta taska, ked babo lezi, neda sa do toho kosika dostat, ale to je detail, mne uz tak vela v kociku nespi. Ak nebude kazivy, tak som uplne spokojna. 🙂

elt
16. sep 2010

espiro magic 4 mám sice týden, ale stačili jsme vyzkoušet i v hrbolatém terénu. Jede se s ním dobře. Je prostorný, skladný, lehký. Polohování zad i nohou, košík malý, když je poloha vleže, je k němu špatný přístup, ale to je detail.Akorát jsem zvědavá, jak dlouho vydrží kolečka, jsou dost měkká. Spojená rukojeť je super, škoda, že nejde polohovat její výška. Nánožník vyhovuje, pláštěnka se musí dokoupit zvlášť. Zatím spokojenst, když se neporouchá, tak palec nahoru 😉

berus222
17. sep 2010

baby, nekupovali ste ho nahodou niektora v polsku? neviete kolko tam vychadza?

elt
23. sep 2010

koupený v Praze

miya1
7. okt 2010

Plusy: lehký, skladný, docela solidně odpružený. Spojená rukojeť je opravdu super. Mínusy: je poměrně malý, a malý je i koš, ze kterého se (někdy) blbě tahají větší věci. Občas mám problém přejet přes menší terénní nerovnost, ta malá přední kolečka to prostě nezvládnou a musím "na zadní". Vzhledem k polohování nožiček na sucháč se dítko hůř balí do deky, ten zip tam malinko překáží. Celkově ale plusy převažují 🙂 Podobný je Hauck Malibu, má větší kola, škoda, že jsem ho neviděla dřív - ale jinak Espiro ok.

adka12
2. dec 2010

baby chcem sa opýtať, či sú kolečká plastové alebo nafukovacie a či tie kolieska nehrkocú. Jazdili ste s ním už aj v zime? Ďakujem za info do IP 😉

laura033
17. feb 2011

ahojte baby nasiel by sa tu niekto kto by mi vedel odfotit zlotene espiro??neviem nikde najst foto,,,dakujem

beruska113
19. feb 2011

@laura033 ja ho mám, len mi sem nejdu vkladat nijak fotky. tak max. ti može poslat rozmery ak to potrebujes preto. Ale mam uplne mini auto a v pohode vojde aj s nákupom.

angelito
27. feb 2011

Ahoj moc se mi tento kočárek líbí .tak jsem se chtěla zeptat : kolik ve skutečnosti váží ??? někde uvádějí 8kg a zase jinde 6kg...... tak jak to teda je .......... ???a jak to je ze stabilitou ???? a jaká k tomu sedí pláštěnka ????Děkuji předem za odpovědi 🙂

adka12
27. feb 2011

@angelito ahoj, podľa mňa má skôr 8kg, aj keď som ho nevážila. Ale predtým som mala Quinny Zapp a ten bol určite ľahší a pri tom píšu 6kg. Čo sa týka stability, určite by som pri golfovom kočíku volila 4-kolku, lebo je ľahší ako klasický golfáč a poviem ti, že ten Zapp bol nestabilný, som sa bála, že malú vyklopím, takže som teraz kúpila 4-kolku a som maximálne spokojná. Pláštenku nemáme, ale keď kúpiš univerzálnu, určite ti bude sedieť, lebo originál nie je.
Ja mám tento kočík 2 mesiace, takže som chodila aj po snehu a môžem len odporučiť, je perfektný a priestranný. My máme 4 kočík a tento sa mi véééľmi páči a je to zatiaľ jediný kočík, kde mi malá chce sedieť.

angelito
6. apr 2011

Ahoj tak na konec jsme si ho nekoupily .Videla jsem ho v obchodech a prijde mi malinkej ne pro veci dite .... malej kosik ..no spis mi prijde jen na leto to je asi fajn 🙂 ale na zimu to asi ne ...... no a na konec jsme si koupily Graco Mirage venus 2010 vzhledove mi prijde moc krasny vazi jen 7kg ma spojenou rukojet lehce se ovlada ma odkladaci pultik 🙂 velky kos .... no nebudu ho vychvakovat .... tak se tu mejte pa 😀

lalipop
6. jún 2011

ahojte. my mame tento kocik zatial len tyzden, ale som s nim velmi spokojna. mne sa najviac pacil ten najnovsi ruzovo-fialovy a v skotocnosti je ta farba este krajsia. malej sa v nom dobre sedka a uz v nom aj zaspala, tak som skusala dostat sa do kosika bez toho, aby som ju nezobudila a zistila som, ze vpredu na kosiku su take poistky, ktore sa daju lahko uvolnit a pekne som si vybrala co som potrebovala. este musim vyskusat pripevnit slnecnik a je to parada. celkom mi staci aj ten vacok na bude, kde si mozem odlozit penazenku a kluce a nejake malickosti.

sonica
7. jún 2011

my ho mame rok a nevymenila by som ho ani omylom, prezili sme s nim aj zimu fakt s hnusnymi zavejmi 😅
samo to bolo o drzku, ale to bolo s kazdym kocikom 😅

babulka123
22. sep 2011

@sonica ahoj, citala som ohladne kocika.. zvazujem ho kupit malej teraz.. sice ma uz 2 roky ale este obcas potrebuejem aj kocik { na rychle presuny po meste, alebo ked idem do BA autobusom .. } zaujimalo by ma to co pisal mark33 ohladne stability.. je ozaj az taky nestabilny ze by sa s nim mohlo dieta prevazit?
dakujem moc krasne

miskadis
24. sep 2011

My ho taky máme, máme teda už tu letošní kolekci, ale je fakt suprovej, moc jsme s ním spokojeni, je skladnej, dobře se s ním manipuluje a jezdí a nemyslím si, že by se v něm dítě převážilo, pokud teda nebude dělat v kočáru kravinky 🙂

inkana
17. jan 2012

Ahoj uzivatelky espira, chtela bych se eptat, jestli jste stale spokojene s Espirem magic 4. Uvazuji o koupi, ale porad nevim.. Leto je zatim daleko a mala mi stejne nesedi, ale chtela bych mit vybrano. Mam sportak tezkou velkou kravu, tak bych chtela i neco lehkeho a skladneho.
Diky

beruska113
17. jan 2012

@inkana tak ja ho využívam fakt málo, okrem koliesok je ako nový, ale stále som spokojná. Ale využitý bol len v obchodoch a na rovnejšom povrchu. Mám ho stále v aute a dokonca aj malého 5m som v nudzovej situácii už mala asi hodinku a v pohode. Možem napísat, len čo tu už bolo: váha super, ovládanie uplne úžasne, skladanie lahučké, rozmery po zložení male, pri uspávani sa da aj akoby hojdat, potah nevybledne. Negatíva- tažký pristup do košíku, ktorý je aj malý, no ale čo by som od golfáča chcela. Potom ak chceš dat deku alebo fusak nemožeš mat dvihnutú tú čast pod nožičkami, lebo tá sa upína na madlo a vadi tam, ale u dost golfáčov sa to neda dvihnut vobec. A stabilita? čo ja viem? ak dieta sedi ako má, tak sa určite neprevrhne, ale napr tažšiu tašku by som nan nevešala, ale napr chicco multiway čo som mala bol ovela stabilnejší, zato ale tažší a na velko skladateľný. Proste je to golfáč a nemože mat všetko. Ale vo všeobecnosti by som nemenila. Jedine zelený za čierny, ak sa taký vyrábal 😀 Držím palce pri rozhodovaní, aj ked ideálny kočík nejestvuje. P.S. Možno skus pozriet Mark Q, velmi podobný vlastnostami..., ale podla mna stabilnejší. Len ho nemali v obchode a nechcelo sa mi nan čakat.

adka12
17. jan 2012

@inkana ja som maximálne spokojná doteraz, takže určite odporúčam 😉

inkana
17. jan 2012

@beruska113
@adka12 Holky moc moc dekuju. Jeste jsem ho nevidela nazivo, ale asi do nej pujdu. Tak moc diky