Kočík. Espiro magic 4

tobi08
22. máj 2009

Kočky máte niekto tento kočík? ako ste spokojné?

m.a.r.u.
19. jún 2012

Ahojte holky, nemáte někdo ten fialový magic z nové kolekce. Strašně moc se mi líbí, ale přijde mi dost tmavý. Tak váhám mezi červeným z loňské a fialovou.

rorinka11
4. júl 2012

Mozte mi niekto zmerat dlzku chrbtovej opierky?Daaaakujem 🙂

rorinka11
4. júl 2012

Uz som si nasla.v odpovedi 🙂

miladaenjoy
22. júl 2012

Ahojte, ako je to s kočíkom v zime? Zmestí sa do kočíka dieťatko aj s fusakom? Nie je s tým problém? Mám 14 mesačné dieťa, 8 kg. Ešte by ma zaujímalo, či sa nepokazia kolieska po chodzi na piesku, chem ho aj na dovolenku. Ďakujem za odpoveď.

palenikova1
24. mar 2013

...Pozdravujem všetkých, ja mám espiro doma ... mala som asi mesiac cam portofino, ale dost hlučne kolečká na kockových dlažbách..inak bol dobrý ale nie pre vysokých ludi!!! tento je super lebo som velmi vysoka a kopala som do tyčovej brzdy, na espire nemam do akej 🙂 tým padom mi nevadí ani výška rukovete, kedže som taká vysoká a možem si s mojimi dlhými nohami vykračovat kolko chcem :D

janulik979
24. mar 2013

aj ja ho mam a som s nim spokojna....tiez sme ho kupili kvoli dovolenke a v pohode, na piesku isiel tazko, ale to by asi ziadny nesiel lahko, len sme tam zamocili kolieska a teraz nam vrzgaju, musim s tym nieco spravit....ale urcite odporucam, maly skladny, fusak vlezie, dokonca môj maly vie don vliest a vyliest sam, proste parada...

ianitka
10. apr 2013

Baby, chcem sa spytat, ci ste si niektora do tohto kocika sili alebo davali sit vlozku? ak ano, kde?
@janulik979
@palenikova1
@miladaenjoy
@m.a.r.u.

janulik979
10. apr 2013

ja sm si sila sama, mala som to zbuchnutee za 2 hodky, u nas v senci je super galanterka, super vyber latok...hotove za to pytaju nmoc vela, mna to vyslo par supov

tinulik28
5. jún 2013

Baby poradte mi ja som ho kupila minulý týžden a ked som s ním išla na druhý den vonku tak ma skoro trafil šlak ako mi začali vrzgať kolieska nepomohlo ani ked som ich naolejovala, ani ked som ich nastriekala WD40 sprejom som z toho zúala máte niekto takú skúsenosť 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

ejbyk
6. jún 2013

Zienky a ako je to s kocikom v zime?? zmesti sa tam aj dietato aj fusak? a co vela snehu da sa s takymi kolieskami v pohode?

mariannas74
4. feb 2014

@palenikova1 možem sa opýtať ako je to s tými kolieskami? mam quinny a koly tomu hrkotaniu koliesok ho predavam a chcem espiro,hrka aj espiro ci nie,lebo mala mi este spinka v kociku a v quinne nechcela,dik za odpoved

keysi22
7. mar 2014

dobry den nemohla by prosim vas jedna z vas pridat real foto espiro magic 4 3013 v ruzovej farbe ?

lelec
23. mar 2014

ahojte chcem si kupit 2014 espiro magic ma ho niektorá aka je sirka sedacky?a dlzka chrbtovej opierky dakujem velmi pekne
@m.a.r.u. prosim ta kupila si si ho ten fialovy? ak hej zmerias mi sedacku sirku a dlzku chrbtovej opierky? dakujem

m.a.r.u.
24. mar 2014

@lelec ano koupila, ale mám fialový z kolekce r 2013. Nevím, zda je mezi kolekcemi nějaký rozdíl, ale poměřím.

m.a.r.u.
24. mar 2014

@lelec kecám kupovala jsem ho r. 2012, takže kolekce 2012.

demeterka
29. máj 2015

Ahoj, my ho mame a sme maximalne spokojni, kedze mame male auto ocenili sme jeho skladnost ze fakt sa zmesti vsade, ale na druhej strane je dostatocne velky ze sa tam vpohode zmesti aj trojrocne dieta, aj ked je pravda ze málokto vozi trojrocne v kociku. My sme ho teraz pouzili pri trojrocnom lebo bol po zapale pluc a dr odporucila prechadzky vonku ale najlepsie v kociku bez namahy. Krasne sa tam zmestil a vytesoval sa z toho ze moze byt v kociku 🙂

pasarica
16. júl 2018

Žienky 🙂 idem napísať aj sem, ak by niektorá mala záujem o Espiro magic pro 2017 Mám ho pomerne krátko, je v top stave...len sa mi naskytla možnosť kúpiť nový šporiak, čo mi padol do oka, tak Espiro zatiaľ nevyužívam..