Kočík. Espiro magic 4

tobi08
22. máj 2009

Kočky máte niekto tento kočík? ako ste spokojné?

adka12
15. apr 2012

@11motylka11 nánožník bol v cene, pršíplast som nemala ani v podstate nepotrebovala, ale pasuje tam univerzálny a tašku si tam dáš hocijakú. ja som mala adidas tasku a bola v presne takej farbe ako kocik 😉

11motylka11
15. apr 2012

@adka12 dakujem pekne . este mate doma espiro?

adka12
15. apr 2012

@11motylka11 nie, už sme ho predali, dcérka je už veľká 😉

pavcza
20. apr 2012

Ahojky,
včera jsem si koupila espiro magic 4, jsem s ním zatím spokojená, jen se mi nezdá, jestli ho správně skládám, protože má rukojeť otlačenou rýhu od stříšky při tom složení a zaháknutí? Máte to taky tak nebo dělám něco špatně?? Děkuji.

kagatkaga
25. apr 2012

Máme a používáme déle než rok a jsme maximálně spokojený....škoda, že novější verze není už tak pěkná ☹ Jinak opravdu doporučuji!

rorinka11
28. apr 2012

@kagatkaga Nevieš náhodou do kolko kg su?? Nemozem to nikde najst =( A ani na babypoint mark q nemozem najst do kolko kg je.... Nevieš náhodou ktore su lepsie?Dakujem velmi pekne za odpoved....

kagatkaga
29. apr 2012

@rorinka11 do kolika kg jsou opravdu nevím, ale dcerka má 15kg od 2let a unesou jí vpohodě 🙂))Které jsou lepší nevím, já neváhala, jen co jsem viděla Espiro magic, tak jsem je objednala a fakt spokojenost. Nevím jak jsou mamči spokojené s novější verzí.

rorinka11
29. apr 2012

aha.no budem to musiet este niekde najst...
@kagatkaga

elienka
30. apr 2012

@rorinka11 no práve mi prišlo moje espiro magic 4 a v návode je napísané že max. záťaž kočíka je 20kg

rorinka11
30. apr 2012

jeeej dakujem 🙂 a to fakt az 20kg?som nevedela ze aj do tolko moze.som ratala do cca 18kg.a co nan povies?uz si aj odskusala?
@elienka

elienka
30. apr 2012

@rorinka11 ale ďalej v pokynoch čítam že max. prípustná záťaž kočíka je do 15 kg, tak si vyber

rorinka11
30. apr 2012

=D tak potom asi 15ci?

elienka
30. apr 2012

@rorinka11 no ešte malá v ňom nesedela,ale už sa tu s ním hrajem, teraz až mám čas a som nadšená. Ja ho chcem používať ako golfky - teda druhý kočík k šporťáku. Ale teda je pomerne vymakaný za tú cenu

rorinka11
30. apr 2012

a aka je tvoja velka?kupovala si novy?ja chcem tiez hlavne do auta...

elienka
30. apr 2012

@rorinka11 zajtra má presne 1 rok, 74 cm a 10 kg. Chceš ešte iné miery? Kupovala som nový - aspoň raz si chcem dopriať, inak všetky kočíky mám bazarové. Len tieto golfky mi pripadajú, že sa celkovo ohrkajú pri tých deťoch, tak som nešla do bazáru. Ale v dobe kedy som si ho objednala, tak v bazare bol tento typ golfiek (či už so spojenou rúčkou alebo klasické golfky) za cca 85e.Teraz som už aj za 50e videla, tak možno by som za tú cenu išla aj do bazarových, ale tento bol už objednaný. Ale som rada 😵 Páči sa mi tá šedá konštrukcia, vyzerá na pohľad tak no nazvala by som to luxusne oproti tým strieborným.

rorinka11
30. apr 2012

ja tiez rozmyslam bad tym zo sedou len moja ma uz 13kg tak neviem ci mam donho ist.vydela som taky fialovo ruzovy a fakt nadhera.a nieje ta opierka nejaka tenka?ja mam novy x lander a pierre cardin novelty a aj pure topi som mala novy.raz som si v bazare objednala chico a teda des a hroza,ani na ulicu by som snim nesla tak na druhy den siel z domu.teraz by som chcela z bazaru kedze mam doma este dva ale mam stoho strach co mi pride :( ale tieto su fakt nadherne.

elienka
30. apr 2012

@rorinka11 no tenká, nemám porovnané s inými golfkami - mám doma CAM ale také staré a tvrdosť opierky je cca rovnaká. Ten ružový je krásny, len bacha to je kolekcia roku 2011, v novej kolekcii už nie je, tam sú farby o dosť tmavšie. Takže ak by si chcela ten ružový, tak by si si ho mala kúpiť pokiaľ kolekciu 2011 ešte majú.
Nové farby sú tu: http://www.espiro.pl/pr,wozki-spacerowe,magic,119#

rorinka11
30. apr 2012

no ja som som ho nasla v bazare za 80euro.mala ma 81 cm.aka je opierka dlha?

elienka
2. máj 2012

@rorinka11 nabudúce ak chceš odpoveď rýchlejšie tak ma spomeň cez tú funkciu odpovedz dole pod príspevkom, vtedy sa mi to zobrazí, lebo nečítavam zrovna všetky diskusie, kam prispievam.
Opierka je dlhá 41 cm - to platí najmä na ležanie, na sedenie je pod strieškou ešte nejaký ten priestor, takže dokopy 50 cm ale to je hlava úplne pod strieškou. Ja plánujem najviac toto leto využiť, trocha budúce a potom dúfam, že už bude chodiť

rorinka11
3. máj 2012

@elienka jasnacka,asi som zabudla.dakujem.zda sa mi to strasne malo lebo co mam teraz golfac pierre cardin novelty ten ma opierku 49cm a po skoro striesku 56cm.asi budem hladat nieco ine lebo v starom kde je 49cm je mala bez centaka po koniec opierky :( este cakam co mi odpise jedna pani kolko ma britax verve (dufam ze viac) a ked nie ani ten neviem aky kupim :(

camelinka
3. máj 2012

ja ted prisla na to, ze nanoznik se da skvele pouzit jako clona proti slunku, zapnu ho za rukojet a svesim pres boudu 😀 😀 😀 😎 😎 😎

sharlotta
3. máj 2012

Prosim vas, viete mi poradit, ako sa ten nanoznik upevnuje(myslim dole,su tam take suchozipsove pasiky, ale neviem, kam to ma ist)? Na tom nasom Espire bud nieco chyba, alebo neviem...Inak mame ho 2 mesiace a zatial som uplne spokojna.

labudka
25. máj 2012

Ahojte maminky, chcem sa opýtať máte niektorá už espiro magic 4 tohtoročnú 2012? veľmi ma sklamali tohtoročné farby :( ale možno v skutočnosti také niesu, tak sa pýtam ak máte 2012 tak ktorú ste si vybrali,

a neviete náhodou aký je rozdiel medzi 2011-2012??? či iba vo farbách
Ďakujem

sharlotta
25. máj 2012

@labudka neviem presne, ktory mame my, ale ked to pozeram na nete, tak v tom nejak nevidim ziaden rozdiel. Inak my mame ten zelenzy a mne sa paci. A ten sedy tiez vyzeral dobre, normalne som vahala, ze to vymenim. Treba to vidiet, my sme kupovali v Bernolakove, tam to tusim ma aj skladom a ukazal nam aj tieto farby. Inde v BA sme ho nenasli vystaveny. Ale je uplne super, je stabilny a ma velky kosik a da sa hojdat.

elienka
27. máj 2012

@labudka ja mám 2012, ale tú zelenú, myslím že je rovnaká ako 2011. Aj mňa sklamali tohoročné farby, sú také smutné. Keby som mala vyberať, tak moja druhá voľba by bola asi šedá farba, lebo sa dá krásne ladiť s doplnkami. Inak nevšimla som si žiadny rozdiel medzi 2012 a 2011 čo sa konštrukcie týka.
Inak som s magicom maximálne spokojná a na všetkých ľudí v mojom okolí čo ho videli urobil dojem.

nellie_
4. jún 2012

Ahojte,
nikde nepisete o kolieskach.. v nejakej teme som nasla ze jedna mamina musela po kazdej prechadzke olejovat kolieska co tak vrzgali... 😅 naozaj je to tak?
a opotrebovavaju sa velmi tie kolieska?
A mate pravdu s tymi farbami v kolekcii 2012.. ja som chcela tyrkysovy z 2011,ale nikde som ho uz nenasla 😒
takze som objednala modro sedy.. je dost tmavy, som zvedava aky bude ked pride... 😅 nemame na okoli kamenu predajnu kde by som si ho pozrela, tak som to riskla cez net...

camelinka
4. jún 2012

@nellie_ ja s kolecky nemam zadny problem, jeste sem je nemazala a jezdime uz celkem dlouho, obcas se do nich zapichne nejaky sutrik,ale nic dramatickyho 😉

nellie_
4. jún 2012

@camelinka - dakujem moc krasne za odpoved.. si ma potesila 🙂
a este mam otazocku... kupovala si si nan tasku? ja mam tasku ku kociku trojkombinacii, len neviem ci mi sem bude sediet... ak aj ano, tak farebne urcite nie.. budem musiet nejaku zohnat...

camelinka
4. jún 2012

@nellie_ no puvodne sem chtela koupit nejakou ktera by se mi k nemu hodila (mame ten ruzovofialovy s sedou konstrukci), ale nakonec na nem vozim svou velkou cernosedou plazovou tasku,takovej lodni vak 😀

majame
5. jún 2012

Ahojte...ak by ste mali niekto zauejm o tyrkysovy model z roku 2011, cize este rok v zaruke, je ako novy....piste do IP, diky, maja