Kočík Gracco Trekko Geoffrey. Máte skúsenosti?

jahodka11
28. máj 2008

Ahojte, našla som na nete pekný kočík, len neznáma značka a v predajniach som ho ztiaľ nevidela, poznáte ho? Máte skúsenosti? Vopred ďakujem 🙂

mukky
13. feb 2009

dokca ahoj,no este som tento kociarik nevidela,tu na sidlisku nie,a do mesta teraz velmi nechodime je skarede pocasie,ak sa trochu otepli idem hned do mesta.V lete sme tam boli skoro kazdy den 🙂 ,a mamiciek tam bude viac tak uvidim..teraz chodievame len tu von,mame nedaleko les,uz sa tesim ked podrastieme a budeme chodit ku lesiku na luku

dokca
13. feb 2009

mukky:
Ahojky, my ted taky moc nikam nechodíme, všude sníh a zima 🙂 .
A od kdy už jezdíte ve sporťáku?Já ji mám ještě v hlubokém, čekáme na pěkné počasí.A zatím ještě nesedí, malý už sám sedí?
Já se hlavně těším na jaro, bude už sedět, koukat kolem sebe na spoustu pro ni zajímavých věcí...., prostě to bude paráda
🙂 Co více si přát 😀

mukky
14. feb 2009

dokca ahoj,nas maly sa nam uz zmestil s fusakom do vanicky Ltt,tak siel do sportaku,tam skoro lezi...a sam este nesedi,to je este maly a pasivne ho neposadzujem,ma trosku este oslabeny chrbatik,cvicime Vojtu.Ale uz isto dlho nebudeme,verim tomu,i ked on sa snazi posadit hned ako sa niecoho chyti 🙂 🙂 ani lezat nechce 😀 je velmi hyp.aktivny 😀.Kociarik je fakt super 🙂

dokca
14. feb 2009

mukky:
Já ji taky neposazuju, až přijde ten správný čas tak se posadí,ale snaží se. 🙂 Vždy si klekne, pak se nějak dostane jako by do sedu a podpírá se rukou, takže si taky myslím, že se ji to brzo zadaří.
Tak když malý je hyper.aktivní 😀 , tak nevím co je malá 😀 . Ta vleze všude, nezůstane na místě, ani se nechce věřit, že to bylo nedávno miminko, co jen leželo a nic nedělalo
🙂 .
Letí to ☹ . A kolikátého jste přesně narození?

mukky
14. feb 2009

dokca 😀 je len narycho,niiic som nenaspala,teraz mi zaspinkal,idem k nemu 😔 😀 8.7. Mala je ale tiez sikulka 🙂 mne sa to zda akokeby preslo len 7 t.a nie 7 mesiacov..papa

dokca
14. feb 2009

mukky:
Uteklo to hoooooodně rychle, ještě je to nedávno, co jsem šílela ze šestinedělí 😀 a teď jsem matka, která rozezná ,co její dítko potřebuje 😀 😀
My jsme teda o 14 dní starší, narodili jsme se 26.6.
Já se naštěstí v noci stihnu vždy vyspat, protože malá prospí od narození celou noc 🙂
A kojíš nebo bašíte UM?

mukky
15. feb 2009

dokca ahoj,aj mne prespi celu noc uz asi od 3 mesiacov 🙂 ale ja nespiiiiiiiiiiiiim lebo cez den sa venujem malemu a vecer ked zaspi tak na nete studujem a studujem 😀 😀 vsetko od A po Z 😀 a ani neviem a su 3 hodiny rano 😀 ja som vzdy bola nocny vtak 😀 je tu na MK i inde tak vela veci co ma zaujima,papapa,asi si budeme pisat cez ip skor 🙂 ja kojim aj prikrmujem od mesiaca ☹ ale keby som mala tie poznatky co teraz,iste by som len kojila.Ale tym ze papame uz,tak UM davam minimalne,skor moje mliecko papka,co ma veeeelmi tesi

dokca
15. feb 2009

Mukky:
Dobré ranko, tak to jsme na tom podobně, my se taky snažili kojit a ted jsme jen na UM. I denní program je zcela podobný, přes den se věnuju malé, takže není čas na nic jiného a večer jsem u Pc.A nebo se snažím studovat.
Jak večer usne,tak rychle udělám potřebné domací práce a honem k Pc. 😀 Taky manžel z toho není zrovna dvakrát nadšenej 🙂 🙂
A jak vypadá váš jídelníček?

mukky
15. feb 2009

dokca musim letiet,neskor IP napisem ked maly bude spinkat

mukky
16. feb 2009

dokca napis ip vecer odpisem ak maly bude spinkat,napis aj Vas jedalnicek atd,,a co uz vie robit a taaak,ale my uz jednu nevestu mame 😀 😀 😀 no nech si chlapec sam vyberie 😀 a kedy bude kociarik ... 🙂

dokca
16. feb 2009

mukky:
Ráda napíšu ,,ip", ale netuším , co to je 😀 😀 😀

veronikahel
23. feb 2009

ahojte, neprečítala som si diskusie, asi to tu niekde je...
da sa k tomuto kočíku dokúpiť aj vanička??

dokca
26. feb 2009

Ahojky,
kukni na tyhle stránky, je tam vše o těchto kočárcích. I ta taška.http://www.gracobaby.cz/cs_CZ/product/AT062/

rennetka
27. feb 2009

Ahojte maminky, tak aj ja pridavam skusenost s kocikom Graco Trekko. Pouzivame ho uz par tyzdnov a zatial som s nim velmi spokojna. Je to uz nas treti kocik a tak viem, kazdy kocik ma aj plusy aj minusy. Tento by mohol mat vacsiu leznu plochu, ale myslim ze ked pride leto bude to ok. Teraz je tam mala narvana vo fusaku, tak sa to zda mozno trochu tesnejsie. So stabilitou ziadny problem, kto vie chodit s trojkolkami nebude mat problem. V porovnani s nafukovacimi kolesami je to trochu tvrdsie, ale do mesta staci. Ja som s nim zatial spokojna a tesi ma este super strieska, ktora sa da preklopit na druhu stranu, ked zafuka vietor oproti.

evily
1. mar 2009

Ahoj, tak už týden máme doma kočárek Graco Trekko z nové kolekce 2009 a zatím můžu říct, že je úplně super. Dá se lehce ovládat, zvládne i horší terén jen jednou rukou, teď jak bylo hodně sněhu tak jsme projeli úplně v pohodě, a to měly co dělat i maminy s čtyřkolkama... Zatáčí se s ním super, nechápu jak někomu může dítě z toho kočárku přepadnout, snad to ani nejde 😎 Z trojkolky jsem měla strach, ale teď vůbec nelituju. Košík je veliký, chodím každý den nakupovat a normálně v něm uvezu dvě plné tašky s nákupem. Jediné, co bych mu vytkla je, že nemá nafukovací kolečka, ale je to jen malé mínus, jinak fakt můžu jen doporučit... 🙂 🙂 🙂

mukky
1. mar 2009

evily ahoj,a aku farbu mas?

evily
2. mar 2009

Ahoj mukky, mám tyrkysovou 🙂

darlinka
16. apr 2009

Ahojte, tak ja práve zvažujem kúpu tohto kočíka, doteraz som mala Cam Cortina X3-trojkolku a bola som veľmi spokojná 😅 . Graco sme boli pozrieť u nás v obchode, ale môjmu mužičkovi sa nepáči - vraj má hrozne veľké kolesá a málo miesta na sedenie pre malého..... 😒 . Mne sa na ňom páči ten veľký nákupný košík (naozaj nedrží a vypadáva???), rýchle a pohodlné skladanie, preklápacia strieška a polohovanie nožičiek. Akurát mi tam chýba nánožník, dá sa dokúpiť?? Tiež som rozmýšľala nad tyrkysovou farbou, i keď ideál by bola zelenkavá.... 😅

Tie, čo ho máte, dajte ešte nejaké výhody a nevýhody... 😕

darlinka
31. máj 2009

Tak kočík už máme asi 3 týždne doma (tyrkysový) a je perfektnýýýý 😎 😎 😎

mirbo
31. júl 2009

Čaauko!!!
Takže tiež mám záujem o kúpu Graco kočíka, ale brzdia ma jeho rozmery. A neviem či sa zmestí do kufra auta. Mamuľky máte s tým skúsenosť? Dík

evily
1. aug 2009

Nám se do kufru vleze v pohodě, sundáváme jen přední kolečko, ale je to otázka dvou vteřin 😎

naduska84
4. sep 2009

Ahoj Jahodka, tento kocik dobre poznam a to preto, lebo ho zhanam takmer doslova po celom svete 🙂 je to praveze dost znama znacka a Geoffrey je model z minulej sezony - 2008. Teraz je nova kolekica a farby su 3 nove - modra, oranzova a cierna. na internetovych pbchodoch su viac dostupne. V obchode v Nitre Hypernova na Chrenovej som skusala ten modry, je to super kociar, lahko ovladatelny. Ja som ale strasne zalubena konkretne do Geoffrey - zeleno-hnedy, ale zial, uz ho nikde neviem najst, vsade sa uz dopredal (posledne miesto je nemecky eBay, kde je za 199eur) a tiez v Polsku a Madarsku som ho nasla...asi to skusim u Nemcov, ak tam niekoho najdem, ku komu si ho mozem dat poslat 🙂

marecek4
5. sep 2009

Holky,já si pořídila graco jako záložní kočárek na cestování a nevidím na něm nic špatného,je sice starší ale to nám do auta nevadí,hlavně má nafukovací kola,ale tříkolku bych nikomu nedoporučovala pokud má živější dítko-pak opravdu hrozí převrácením,ale kdo má tzv.pecku tak klidně a taky myslím,že je to kočárek na rovný cesty a ne do terénu,tak asi zohlednit i to kam s ním budete jezdit.

valinka025
20. jan 2010

Ahojky, pořídila jsem si graco trekko gabriel a musím říct, že je v pohodě. Myslela jsem že Gabriel má černou barvu, ale došel mi tmavě modrý s černou. Tak nevim jestli tak má opravdu být nebo je to podfuk prodejce. Jediné co mi vadí je, že nemá nafukovací kolečka - tyto jsou opravdu o dost tvrdší. Takže představa jet někam více do terénu tak bych malého pěkně vyklepala. Jinak nákupní koš je super - prostorný a hodně uveze. Je to druhí trojkolka co máme, takže jsem zvyklá na tři kola - super 😉 . Nemusíte se bát že se převrátí, ale musíte se naučit s ním jezdit. 🙂