Kočík Gracco Trekko Geoffrey. Máte skúsenosti?

jahodka11
28. máj 2008

Ahojte, našla som na nete pekný kočík, len neznáma značka a v predajniach som ho ztiaľ nevidela, poznáte ho? Máte skúsenosti? Vopred ďakujem 🙂

kristynaw
28. máj 2008

jee,tys chtela prodejnu 😅 ja myslela,ze netovou 😅

jahodka11
autor
28. máj 2008

kristynaw, praveze by som potrebovala referencie, lebo na obrazku je pekny, len ci je aj dobry a funkcny? 🙂

kristynaw
28. máj 2008

no,my tady v USA mame graco a je to jedna z nejlepsich firem...

kristynaw
28. máj 2008

al;e zrovna tenhle tu asi nemame

jahodka11
autor
28. máj 2008

a s tymto presne nemas skusenosti? lebo sa ho bojim objednat predtym ako by som ho videla.....a vyskusala...s manzelom sme vysoki a nechcem, aby sme kopali pri chodzi dole do tej brzdy a tyci, co je tam.... 😒

kristynaw
28. máj 2008

to fakt nevim☹

kristynaw
28. máj 2008

https://www.toysrus.com/product/index.jsp?produ... ja mam tohle a do niceho nekopu..vypada to dole podobne...
je v CR mozny,ze si to koupis a pokud ti nebude vyhovovat ,tak to hned posles zpatky?

aponchie
28. máj 2008

ahoj..tak ja mam skoro osobni zkusenost s timto kocarkem Trekko..a bohuzel musim rict,ze bych ho nebrala..za prve je to trojkolka coz ja nemusim..nicmene ma svagrova ho ma ..a mela jsem tu cest s nim jet na letisti po parkovisti a nez sem dojela k autu dvakrat sme prepadli na stranu a malou vyklopili..je celkem dost nestabilni..kdyz mala mela cca 14kg a kocar nevim kolik ma zda se mi to celkem psycho s nim jen zatocit k autu a mit co delat udrzet to..nicmene ma velkej nakupni kos to jo,ale zase..byla u nas a davala sem ji nejake ovoce asi 3kg a kos rup..proste je tam jen nejaka zarazka ktera pada na zem kdyz je pretizen ci co..tenkrat byla fest nasrana kvuli tomu pak mela nejake problemy s polohovanim zad ,ale to uz bych kecala co pac uz nevim hodne se mi na nem libi ta bouda,ze se da preklopit az zepredu hlavicky to je super..jinak prumernej levnejsi kocar.. 🙂

jahodka11
autor
28. máj 2008

aponchie, ved mne sa prave nezda ta cena.....keby stal aspon 10.000, ale je o polovicu lacnejsi ako ostatne, preto sa mi moc do toho nechce, ale pacit sa mi veeelmi paci.... 🙂 ach, co by som dala za dobry a lacny kocik.... 🙂

aponchie
29. máj 2008

jahodko..ja svagrovou fakt nemam rada takze bych mohla rict,ze je totalne na hovno ten kocar,ale ja s nim fakt jela a hruza..ona sice vsude tvrdi jak je uzasnej a lehce ovladatelnej ,ale co am rict kdyz uz ho ma..chtela za kazdou cenu trojkolku sportak a je skrblon takze sem nejdriv kukala poprve ve meste jak sem ji videla co to ma za kocar pac on ten graco ma tu atip konstrukci z boku,ze?no a nemohla sem najit znacku az pak a ona ho koupila jeste v Polsku v Ratibori v obchode Graco sla sem se tam na nej poradne podivat jeste a ja bych do nej fakt nesla..ten kos by me sral ze muze porad padat..a to nerikej ,ze nikdy nepujdes do obchodu a nevemes vic veci..no a ta stabilita no comment proste kdyz jakoby na miste chces zatocit preklopi se..jinak se znackou graco nemam lautr zadne zkusenosti mam od nich jen nocnik a ten je OK 😀 a ano ta cena je dost nizka..ona ho koupila dokonce za 6tisic ma ten cervenocernej lonska kolekce nebo tak nejak 😝 zajimavy vzhledove je to je fakt,ale asi je to nekde osizene mozna na konstrukci nebo buhvi kde ja nevim

aponchie
29. máj 2008
jahodka11
autor
29. máj 2008

aponchie, dakujem, nekupim.....asi investujeme do jane alebo quinny, aj ked ten nema madlo, takze asi jane... 🙂

aponchie
29. máj 2008

no sak madlo jde dokoupit ne?ja mela golfky chicco ct o4 bez madla a videla sem ,ze nekdo ho dokupoval za 400kc a sedlo na to ja nemam zkusenost ani s jane ani s quinny ikdyz quinny jo vlastne,ale to byl ten starej myslim ten co se dala prehazovat rukojet ten byl fakt dobrej jen nevim esti se to jeste dela

jahodka11
autor
29. máj 2008

a to ma nenapadlo..🙂 zajtra idmee pozriet do super obchodu, tak sa tesim a nieco uz musim kupit 🙂

rezetka
7. jan 2009

Fakt je prd? 😲

apel
7. jan 2009

holky nevíte jaky ma vnitřní rozměry?

rezetka
7. jan 2009

Hmotnost: 13 kg
Rozměry: d.125 x š.60 x v.110 cm
Rozměry po složení: 90 x 48 x 40 cm
Průměr koleček: přední 22 cm, zadní 30 cm

sassi
7. jan 2009

jahodka
GRACO mam aj ja, iny model (GRACO TOUR DE LUXE), ale v zahraničí to nie je žiadna neznáma značka
povodne je z USA
a dosť ich jazdí aj v UK
moj je vyrobený v Luxembursku
a som s nim spokojna

sassi
7. jan 2009

skus sa pozrieť na ten moj, je to štvorkolka
ja ho mam z Polska pred 2 rokmi stal komplet aj s fusakotaškou 8900
ale už zlacnel minimalne o 1000
videla som ho na nete za 8009,-

apel
8. jan 2009

Dneska jsem ho byla omrknout,nánožník k tomu není je k tomu fusak a přišel mi docela nestabilní

rezetka
8. jan 2009

S tou nestabilitou jeto blbý 😒

sassi
8. jan 2009

všetky trojkolky nie su až tak stabilne
štvorkolke sa to nikdy nevyrovna
ja by som preto trojkolku nikdy nekupovala

dokca
8. feb 2009

Ahojky,
mně se taky moc líbí, je dost zajímavý a uvažuji o něm.
Teď mám také trojkolku a jsem max spokojená, ale chtělo by to už změnu.

Jen mě děsí zkušenost aponchi 🙂
Máte i někdo další takovou zkusšenost , co se týče stability kočárku?
Jinde jsem zase četla nízory, jak lehce se s ním jezdí, jak je skvělej.
Tak teď teda váhám ☹

mukky
10. feb 2009

dokca ahoj,ja ho mam a je super,mam ho v albume.Je stabilny a lahky,super sa snim manipuluje a malemu a to je tiez hlavne sa v nom paci 🙂 Mohla som si vybrat i o dost drahsi,xlander,ale je taysi,nevosiel by sa mi ani do vytahu,mame ho mensi,i tak musim sklopit rucku....a ma mensi kosik..atd.aponchie nama rada svagrovou 😀 a ani jj kocik 😀 😝 je zlozeny ya dve sekundy atd...ale ak najdem negativa,dam vediet 😀 😕 😎

dokca
11. feb 2009

mukky:
Tak to jsi mě nesmírně potěšila 🙂 🙂 . Moc se mi líbí a hlavně je takový neokoukaný.Působí, že je lehký, což by se mi líbilo.Takže ty žádné problémy se stabilitou neshledáváš?A co se týče výbavy, tak jsem se dočetla, že součástí je fusak a pláštěnka,ale co nánožník?A ještě dotaz k polohování, nevadí malému, že není zcela v lehu?
Dívala jsem se Ti do albíčka a je moc hezký. 🙂 🙂

mukky
11. feb 2009

dokca ahoj no uz je v albume,sucastou bol i fusak,moj maly ma 7 m a este mu je velky,a potom pripadne kupin nanoynik maju po 200 sk univeryalne vsade,a plastenka je vyborna,zakryje vela 😀 Je skoro upne v lahu maly.A stal ma super,6.500 sk som papulka 😀 a zjednala som zlavu lebo bol posledny a majitel ho nemal uz ani v Madarsku na predajni 😀 😀 a volame ho mercedes 😀 😀 ja nelutujem,ide sam

dokca
11. feb 2009

mukky:
tak už jsem rozhodnutá, jdu do něj. Koukala jsem se na stránky Graca a mají teď nové barvičky . http://www.gracobaby.cz/cs_CZ/product/6T98/.
Moc se mi líbí Gerard, ale na holčičku je to asi blbé. Tak ještě vymyslím jen barvičku.
Díky moc za Tvé poznatky 🙂 🙂

mukky
11. feb 2009

dokca 🙂 🙂 a ty si ho uz v skutocnosti videla???Aby si si to s nim aj skusila....mame skoro rovnako stare deticky tak potom si mozme i o inom pisat 🙂 a aku farbu to vlastne chces??

dokca
12. feb 2009

Mukky:
Já jej viděla poprvé v obchodě v Brně.A pak jsem se snažila zjistit info ze zkušeností maminek. A došla jsem až sem na tyto stránky 🙂
Nad barvou stále přemýšlím, líbí se mi skoro všechny barvičky.Opravdu jsou hezké všechny.
U nás jsem ten kočárek ještě jezdit po městě neviděla. U vás jej vídáváš?
Dítka máme stejně stará, takže si budeme mít o čem psát 😀