Kočík Greentom Upp - skúsenosti

juditkaa
27. jan 2015

Ahojte mam zaujem kupit kocik greentom upp..nevidela som nazivo ale velmi za mi paci dizajn zlozenie lahkost a farebne prevedenia jedine co neviem posudit je polohovanie chrbatika 2014 kolekcia nemate niektora skusenost ako sa dieta vyspi kocik je velky priestranny ale nejde polohovat az do lahu 2015 je ten isty le polohovanie o nieco nizsie myslim buggy kocik nie ten novy s otocnou sedackou dakujem

black12
26. dec 2019

@znamanneznama máte na predaj kočiar ? Mám záujem

sofieberky
6. mar 2020

Ahojte prosím vás mate na predaj ešte kočiar Greentom ružový? Ďakujem

iqqi
10. apr 2020

@sofieberky niekto na fb predava, carry a rever

sofieberky
12. apr 2020

@iqqi Ďakujem už máme

klotildus
18. nov 2020

Ahojte. Prosím vás ake máte skúsenosti v snehu s týmto kočíkom?nelepí sa sneh veľmi na tie kolieska? A prekacuje sa vám keď v ňom spinka dieťa? Ďakujem 🙏

mrenka2006
18. nov 2020

@klotildus Dobrý deň prajem, mi ho máme v zime bez problémov aj na prechádzky, ale ked mi v ňom malá zaspí musím ho dávať nad sedacku alebo o stenu oprieť lebo sa nám raz prevratil do zadu od vtedy sa bojím, stymto to vôbec nedomysleli, tým že je ľahký aj konštrukcia je ľahko prevratitelny ,ked sa da poloha do ľahu, a nedajú sa ani nožičky polohovat to sme si dali osve robiť podložku. Takže tak, ako som spokojná je nádherný, ľahko ovládateľný, len toto nedomysleli treba dávať pozor 🤦😀 pekný deň prajem.

klotildus
18. nov 2020

@mrenka2006
Ďakujem 🙏 ved práve preto ze je taky ľahký zvažujem jeho kúpu. Len som sa bála ci sa nebude veľmi smykat na snehu s takými kolieskami. Áno viac som už čítala o tom prekacovabi. Spávať v ňom bude už len príležitostne keď nahodov bude treba. Inak spáva malo v kočíku. Každopádne ďakujem za odpoveď. ☺️

mrenka2006
18. nov 2020

@klotildus Nemáte zač ,ale aj tak je topka kôli vzhľadu. 😀

klotildus
18. nov 2020

@mrenka2006 to áno vzhľad je supersky.A hlavne není to hrkala. Teda dúfam🤣

mrenka2006
18. nov 2020

@klotildus To není je vlastne super, len to že treba dávať pozor aby sa neprevratil. Ja viem porovnať mi už máme tretí kočík tento 😂😂

klotildus
18. nov 2020

@mrenka2006 tak to ma teší teda. Ešte by ste mi vedeli povedať ktorý r. v ma popruhy z bokov a nie zo stredu? Ak teda viete čo myslím 🙊🤔 🤣

mrenka2006
18. nov 2020

@klotildus neviem čo myslíte mi máme zo stredu aj s bokov

klotildus
18. nov 2020

@mrenka2006 a ešte jedna otázka ta strieska nieje veľmi nízko? Myslím tak ze keď bude snežiť alebo pršať a bude zatiahnuta strieka ci vôbec bude vidieť von🤔 a ci si nebude suchat hlavu ako napr. Pri moon resea 😃

klotildus
18. nov 2020

@mrenka2006 môžete poslať prosím foto? A rok kočíka? 🙏

mrenka2006
18. nov 2020

@klotildus skúste mi napísať na mesenger vobec mi nejde odfotit ani vložiť foto tu na modrom nechápem prečo.

klotildus
18. nov 2020

@mrenka2006 nevadí teda. Len ak mizem poprosiť ešte s tou strieškou ci nieje volmi nízko keď je roztiahnuta.

mrenka2006
18. nov 2020

@klotildus nie akurát ten predný štít sa da dat dnu a malá si ju sama vystrie ked jej svieti slnko 😊🙂

klotildus
18. nov 2020

@mrenka2006 tak super každopádne ďakujem za odpovede 🙏☺️

mrenka2006
18. nov 2020

@klotildus nemáte zač 🙂

violaceus
2. dec 2020

Prosím vás, mám greentom 2027, a kolieska sú teda riadne zničené, nové sa mi moc neoplatia kupovať, nedajú sa zohnať výhodnejšie?

monikaton
28. jún 2022

@mony221 dobrý večer jakou máte cenu dekuji

monikaton
29. jún 2022

Dobrý deň prosím vás pekne neporodava nekdo greentom kočík mám zajem sem Stopolcan dekuji

oblecenie99
12. júl 2022

Ahojte. Neviete náhodou (Google mi moc neporadil) či viem zohnať náhradné to polstrovanie na pásy/popruhy na kočík Greentom?manzel by vykladani kočíka z auta stratil jeden a ani už kočík tak veľmi nevyužívame,ale aj tak ma to strašne štve, že jeden chýba 🤦😅 alebo ak by ste celkom naaaaahodou mali na predaj tento kočík na náhradné diely vo farbe Petrol, odkupim polstrovanie na pásy 😁

iqqi
12. júl 2022

@oblecenie99 jasné, drobcekovia vedia doobjednať

oblecenie99
12. júl 2022

@iqqi Vážne? Idem im potom napísať,ďakujem 🙂