Kočík Greentom Upp - skúsenosti

juditkaa
27. jan 2015

Ahojte mam zaujem kupit kocik greentom upp..nevidela som nazivo ale velmi za mi paci dizajn zlozenie lahkost a farebne prevedenia jedine co neviem posudit je polohovanie chrbatika 2014 kolekcia nemate niektora skusenost ako sa dieta vyspi kocik je velky priestranny ale nejde polohovat az do lahu 2015 je ten isty le polohovanie o nieco nizsie myslim buggy kocik nie ten novy s otocnou sedackou dakujem

beka12
12. feb 2015

Ahoj nazivo je este krajsi a velmi dobre sa ovlada a je super lahky 😉 Co som si vsimla tak su 2 typy tychto kocikov jeden je reversibilny a to je ten co je na fotto ten ma korytkove lezanie a polohovanie je na sposob Bugaboo cam da sa dat do oboch smerov a druhy je na sposob klasickych sportakov kde sa chrbatik neda dat do lahu iba do takeho mierneho zaklonu. Tiez sa neda menit smer/protismer. Pre mensie dietakto by som volila ten co je na fotto pre starsie ten druhy co nejde do lahu...

juditkaa
autor
19. feb 2015

@beka12 ten na fotto je buggy mierny zaklon neviete ci nieje niekde na predajni v ba??

beka12
21. feb 2015

@juditkaa v Bratislave nestusim kde by ho mohli mat na predajni, viem ze v Prievidzi na predajni v Drobcekovia maju na predajni vsetky mozne prevedenia a farby 😉

levandula28
26. feb 2015

Ten na obrázku je s reversibilnou športovou časťou, ktorá sa dá polohovať ako korýtko - 2 polohy v proti smere jazdy, 3 polohy v smere jazdy. Buggy sedáky sú dva typy - 2014 má polohovanie len o 20 stupňov, 2015 o 45 stupňov. My máme buggy 2014, používame ho už rok. Je super, dieťa tam má dostatok miesta, dokáže sa vyspať aj v takom miernom sklopení. A to ešte len budeme oslavovať 3 roky. Je ľahulinký, dobre sa s ním cestuje, jednoducho sa skladá. A ešte má nosnosť 18 kg, tak my ho využijeme ešte dllllho. 🙂

figurka1985
27. feb 2015

ja mam Greentoma upp - a jedine, co by mi mozno vadilo je to nepolohovanie 🙂 ale nevadi mi to, lebo moja bambulka najradsej pozrea von na svet pri kocikovani, keby som ju dala do lahu, isto by nebola spokojna. ani mi nikdy v kociku nespala- ked sa nevozila v hlb. vanicke. Inak som max. spokojna je uzasne lahky, uzasne manipulovatelny- necitim, ze nieco tlacim, skusila som ho aj v skehu- hroza 😀 malu porasenu vrstvu zvladne, ale vyssie brazdy snehu- kvoli hladkym kolieskam urcite nie. Pozerala som, ze aj fusak uz vyrobili aj by som kupila. ale neviem, kedze v zime by som s nim vela nepochodila, ked nebudu odhrnute chodniky....
Ale inak som maximalne spokojna🙂

barb1
19. mar 2015

u nás v Prievidzi je vzorková predajňa, toľko kráááásnych farieb, sem-tam tam idem a pokochám sa, keby sme nemali kočík od kamošky, hneď by som nejaký vybrala. Skúšala som ho, dá sa s ním ľahko manipulovať, je úžasnýýýý, ľahký a praktický. Páči sa mi, že každá mamina môže mať inú farebnú kombináciu kočík/kostra. Ja na ňom vidím chybu iba v tom, že tých farieb je tak veľa, že sa mi vždy opáči iná. chi-chi-chi. A vanička je dlhá, zmestí sa do nej aj ročné dieťa. Zo srandy som tam vložila moju dcérku.

susinka1007
26. apr 2015

prosiom o radu kupili sme tento kočik s otocnou sedačkou ,len problem je v tom ze sa velmi tazko polohuje a niekedy to vobec ani nejde stalo sa aj vam?v predajny kde sme kupil mi povedali že to sa vybeha a ze potom to pojde nemate skusenost ?lebo to fakt ide velmi tazko 😒

levandula28
26. apr 2015

Chce to len cit. Čím jemnejšie sa s tým robí, tým lepšie to poslúcha. Keď sa to polohuje nasilu, tak sa to zasekáva. Najľahšie sa to polohuje so zabrzdenými kolesami a s dieťaťom v sedačke. Treba len chytiť ten správny grif a ide to ľahko.

barb1
26. apr 2015

@susinka1007 tiež som videla maminky čo sa s tým trápili, ale je to o správnom grife, ak Ti to nepojde, daj vedieť, možno by sme zohnali nejaké videjko, alebo cez skype. musí to ísť ľahulinko. kde si ho kupovala?

susinka1007
27. apr 2015

@levandula28 skusim teda s citom jemne 🙂 dakujem

susinka1007
27. apr 2015

@barb1 kupovala som ho tu u nas v pd v kočikoch 🙂

levandula28
28. apr 2015

@susinka1007 Tak ako, už to ide lepšie? Ja som to práve včera testovala na mojom - nasilu vzpriečil sa. Jemne, išiel hladko. Dôležité je postaviť sa priamo pred kočík, naraz stlačiť polohovacie tlačidlo a v strede, palcami sa zaprieť do látky z vnútornej strany a ide to ľahučko.

susinka1007
28. apr 2015

ide zatial normalne len niekedy ked sa ponahlam tak to nejde 🙂

hiphop_stawa
24. máj 2015

baby smiem sa spytat, tie co mate tento kocik. Aký nánožník používate ?? a este sa chcem spytat tie co máte verziu 2014 ste s nim spokojné? je sedatko dost priestranne? ako sa v nom sedi dietatku? ked vám drobca náhodou odpáli, dobre sa mu tam buvka? dakujem

levandula28
24. máj 2015

My máme 2014 a naše dvojročné dieťa tam v pohode spí. V kočíku ale nezvykne spávať, len keď sa veľmi unaví. Kúpili sme k tomu original fusak, ktorý sa dá odzipsovať a ostane vložka do kočíka.

levandula28
24. máj 2015

Ešte som našla na FB stránke dodávateľa fotky všetkých tých verzií aj s popismi: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.90415.... V Prievidzi by mali mať aj vzorkovú predajňu.

hiphop_stawa
24. máj 2015

@levandula28 do tej predajne sa zajtra chystam, ponukaju 2014 verziu za 180 e co myslim ze je fajn cena len ma trosku odrazda to "nepolohovanie".Sice ani mne maly nespava v kociku cca pol roka sa to nestalo, ale jeden nikdy nevie..no okukam, omakam, uvidim..dakujem

susinka1007
25. máj 2015

@levandula28 kolko vas vyšiel ten fusak?a kde ste ho prosim kupili?dakujem

levandula28
25. máj 2015

Fusak stál 79,-- EUR a objednala som ho priamo cez dodávateľa - link hore. Videla som ho len na FB, na ich stránke nie, ale dalo sa bez problémov dohodnúť aj telefonicky.

susinka1007
25. máj 2015

@levandula28 dakujem 🙂

merinkarebecca
25. máj 2015

A ide teda polohovat do uplneho lahu ci nie?

levandula28
26. máj 2015

Ten buggy sedák nejde. Staršia verzia, ktorú máme my ide polohovať len do zhruba 20 stupňov. Na webe dodávateľa (uvádzala som ho vyššie) som videla, že nové buggy sedáky sa dajú polohovať do 40 stupňov. Ale stále to nie je úplný ľah, skôr polosed. My sme k nášmu buggy dokúpili aj samostatnú reversibilnú sedačku, tá sa dá polohovať ako korýtko do 3 polôh v smere jazdy a do 2 polôh v proti smeru jazdy. Je tam aj úplný ľah.

susinka1007
26. máj 2015

@levandula28 možete mi prosim odfotit ten fusak na kočik rada by som to videla aj pri hlavicke ale nikde taka foto neni... 🙂

merinkarebecca
21. júl 2015

Ahojte zeny. Prosim vas a ten revisible sa nevyraba s buelou konstrukciou a ruzovy???!!! Bsade ho pozeram a niiic ☹ 😢

levandula28
21. júl 2015

Nie, nie je. Reversible nie je ružový ani sivý.

merinkarebecca
21. júl 2015

A kolko stoji revisibilna sedacka samostatna??

pechovca
30. júl 2015

reversibilna sedačka stoji cca 90 € v predajni drobček, kdež to buggy sedák stojí cca 200 €

levandula28
30. júl 2015

Zrejme máte zlé informácie - reversibilná je drahšia ako buggy, lebo tá má ešte zvlášť rám, takže sa platí za rám aj za látku. Buggy sedák sa nacvakáva priamo na rám kočíka, takže sa kupuje len látka. Revesible sedák som kupovala na začiatku roka a vtedy stál 208,- EUR. Či sa od vtedy cena nezmenila zistíte len v predajni drobčekovia.

pechovca
30. júl 2015

som to opačne napísala v rýchlosti .. 🙂

zara1981
12. aug 2015

Ahojte, mám na predaj kočík greentom upp reversible, biely rám, farba Petrol.Je v zaruke,kupovany tento rok v predajni v Trnave.My máme dva kočíky,tento skoro nepoužívame.Cena 200 eur,pôvodne 270 €.