Kočík Haberkorn. Máte s ním skúsenosti?

samika
8. sep 2008

Ahojte maminky, chcela by som sa opýtať na kočíky Haberkor od rakúskeho výrobcu.
Mate s ním nejaké skúsenosti? Ocením každú radu.Ďakujem 🙂

beadz
6. jan 2009

kika, velmi pekne dakujem za nazor

johanilka
24. apr 2009

Mame kocik Haberkorn Variosport a mne vyhovuje. Ked som ho kupovala tak za to co ponukal to bola asi najlepsia cena/06/08/. Mala som skusenost s polskou "klasikou" , tak tento lahucky a lahko zlozitelny system ma fascinoval. Videla aj aj drahsie znacky a taktiez boli male vanicky. Pri takych detoch ako ta moja nie su sportove casti zapotreby, kedze neposedia... Inak sportova cast je dost dlha, urcite sa da dlho pouzivat. Co je podstatne tak sa lahko ovlada. Praveze system koliesok je dobre vymysleny, navyse sa da aj zaaretovat.

gloria123
1. máj 2009

Ahojte, Variosport je mensi kocik, pre mensie maminy a mensie deti 🙂 , rucku ma len 100 cm.
Pre babatka vacsich rozmerov mozem odporucit Haberkorn Easy. Nasa slecna ma 1 rok, 80cm a stale mame rezervu. V taske pre mimi spavala doma este 7 mesacna. Vyborne sa ovlada, s podvozkom nemame ziadne problemy (a to s nim korculujem a beham) 😎 . Na to, ze je to velky kocik na pouzivanie od narodenia, sa da zlozit na super rozmer.

antoniab
23. aug 2009

ahoj
mate niekto este skusenosti s kociarom uvazujeme nad tymto modelom tak by ma este nejake nazory potesili 😉

martinabaskapetko
20. máj 2010

ahoj ja mam kociar haberkorn s preklapacou ruckou , som spokojna lebo je velky, ma aj fusak a pre mna bola podmienka aby bola rucka preklapatelná , len jedná nevýhoda je truchu tažsi ale nevadí ved posilovat treba

moniqe3
22. aug 2010

Ahojte kúpila som si tento typ kočíka respektívne Haberkorn variosport. Vyzerá super tak dúfam, že budem aj prakticky s ním spokojná. Má niekto s ním skúsenosti? Hlavne sa ale bojím, že sa mi celú zimu nezmestí bábo. Ale o vaničke píšu, že má 79x33 čo by nemal byť problém, lebo iné kočíky majú ešte menej aj quinny som pozerala , že je kratší.

marina.o.
22. aug 2010

@moniqe3 my sme mali surodenecky kocik Haberkorn maxxi a tam som vkladala fusakotasku dlhu 78 cm a v pohode sme tam boli do cca 7.mesiaca.Takze si myslim,ze nebudete mat problem ,,prezit" v nom zimu.Mne sa mala narodila 31.10. ,takze tiez na zimu ako Vy 😉

moniqe3
22. aug 2010

@marina.o. jéj ďakujem som myslela, že sa nik neozve.. no ja čakám tiež v tom termíne. Takže sa už nebudem obávať.. s fusakom tam budeme asi tak do február-marec. Potom už budeme určite bez fusaku. 😉

marina.o.
22. aug 2010

@moniqe3 my sme tam boli vo fusaku.Myslim,ze do pol roka urcite.

marina.o.
22. aug 2010

@marina.o. a vanicka je urcite lepsia ako fusakotaska.My sme nemali na vyber,lebo starsia dcerka nemala ani 15 mesiacov 🙂

moniqe3
22. aug 2010

@marina.o. teraz som si pozerala ten Váš kočík a to je taký surodenecký, kde sa do zadu dá dokúpiť tá fusakotaška. Tá je že dlhá 83cm. Ste spokojná?

marina.o.
22. aug 2010

@moniqe3 ano,dokupi sa k nemu fusakotaska,ktora ma dlzku 78cm a da sa zvacsit na 83 cm.Ja som s kocikom velmi spokojna,pomohol mi.Vozili sme sa v nom donedavna.

dugyna
4. jan 2011

ahojte kocky my mame kocik haberkorn easy, a sme s nim maximalne spokojny, kupili sme tu na slovesnku v mobelixe
s 20% zlavou /brali sme ten co mali na predajni tak preto/ vysiel nas cenovo vynikajuco 😅 ,ma fusakotasku, teraz ho uz pouzivame bez fusakotasky ako sportovy. Rucka je preklapacia co je super. A kolecka tie co su dvojite sa daju aj zastavit-teda tak ze nie su otocne.
mame toto farebne prevedenie http://www.babyundkind.at/popup_image.php?pID=5...
fakt super kupa, vyborna cena, je lahky a lahko sa sklada do auta.
teraz pred vianocami sme malaj kupili tiez haberkorn tiez bola zlacnena viac ako o polovicu, je to vlastne golfac so strieskou a s polohovatelnym operadlo chrbatika. http://212.89.182.11/WebShop/data/images/large/...
Aj ked my sa viacej nosime🙂.