Kočík Haberkorn. Máte s ním skúsenosti?

samika
8. sep 2008

Ahojte maminky, chcela by som sa opýtať na kočíky Haberkor od rakúskeho výrobcu.
Mate s ním nejaké skúsenosti? Ocením každú radu.Ďakujem 🙂

samika
autor
9. sep 2008

pleas, pleas

kika777
10. sep 2008

ja sa pripájam....cenovo je veľmi dobrý, ale tiež neviem nič konkrétne, len mám zistené, že priamo od výrobcu je cca o 3000,- lacnejší, než ho ponúkajú tu na Slovensku. Chcem sa ísť nanho aspon pozrieť do Hornej Kráľovej, kde ich majú. Ináč sa mi ešte celkom páčia Chippolino Gema a Babypoint V3, tiež cenovo prístupné, ľahké a dobre skladateľné a vlastne podobné ako Haberkorn

samika
autor
10. sep 2008

Ahoj Kika, ja som sa bola včera pozrieť na jeden už používaný, aby som vedela ako vyzerá v skutočnosti a zdal sa mi super. To bol clasic XL,nafukovacie kolesá. Dováža ich jedna pani so Šale.Tam sa chcem ísť pozrieť na trojkolku. A potom by som si ho chcela objednať cez rakúsky net. Tam víjde cca.180,- eur. Ja som aj písala priamo výrobcovi, pretože na stránke nemali ceny a odpísali mi, že majú na Sk zástupcu. Priamo od nich to nejde.
Jedine cez net. Ja som pôvodne chcela Hartan, teutonia...proste nemecké. Tie sa komplet vyrábajú v nemecku. Ostatné väčšinou v číne. Nevieš či Haberkorny sú komplet vyrobené v rakús?

kika777
10. sep 2008

Ahoj Samika, neviem,či sú vyrábané komplet v rakúsku, ja pozerám na Variosport, je podobný X-landeru a tiež na rakúskom nete je za 200 eur. A hlavne to, že je dobre skladateľný a ľahký, aspon podla obrázku, lebo bývame na treťom bez výťahu, takže paráda. Možno tiež dnes vybehneme do tej Kráľovej, to by malo byť to isté čo v šali a čo si mi posielala ten link.
Tak potom napíšem dojmy

samika
autor
10. sep 2008

Link je na pani čo je výhradným dovozcom. Neviem či si ten kontakt mala, tak som Ti ho poslala. Našla som si ho sama a poslal mi ho aj výrobca. Na akej rakúskej stránke pozeráš tie kočíky? ja sa trošku obávam toho objednávania cez net. a tiež neviem, čo s prípadnou reklamáciu. nie som taký frajer z nemčiny. ale rozdiel v cene je parádny. a čo obchody v rakús, nevieš či aj tam vychádzajú lacnejšie?

kika777
11. sep 2008

Ahoj, mám chvalabohu švagra čo sa vyzná a objednáva si veci pomaly z celého sveta, takže mi s tým pomôže. V obchodoch som v Rakúsku nikde nebola, ale podla mna by ten kočík mohol vychádzať tiež lacnejšie ako tu, ale asi nie lacnejšie ako na nete. stránku pozerám www.ebay.at alebo www.ebay.de
včera sme sa neboli pozrieť nikde, asi až budúci týžden...ked to ovšem vydržím, lebo už by som chcela vedieť, na čom som a či to teda naozaj bude favorit 🙂

samika
autor
11. sep 2008

Kika, prosím ťa, môžeš sa opátať švagra ako platí pbjednaný tovar? zvládla som sa zaregistrovať na ebay.chcela by som si niečo objednať, ale neviem akým spôsobom to môžem zaplatiť 😒 😒
ďakujem 🙂 🙂

kika777
12. sep 2008

hovoril, že kartou visa....ale nie visa elektron a že ten habernkorn sa dá kúpiť cez ebay iba v rakúsku alebo nemecku, inde do europy iba priamo v tom obchode www.preissturzat.at
dúfam, že som pomohla, ked tak pošli link na konkrétny tovar a prepošlem mu to, nech sa na to mrkne

samika
autor
12. sep 2008

Kika, dík 🙂 mala by som to zvládnuť 🙂

kika777
14. sep 2008

ahoj samika, dnes sme boli pozrieť kočík Habernkorn variosport...vyzerá veľmi super a myslím, že je to horúci favorit aj pani Siládiová je veľmi fajn a ochotná. Kočík je veľmi ľahučký a ľahko ovládateľný, v pohode jednou rukou...

samika
autor
17. sep 2008

ahoj Kika, ja som sa tam ešte nedostala, tak som zatiaľ videla len ten použitý a to bol tušim Confort XXL, štvorkolesový. U mňa je táto značka tiež favoritom. A ideš ho kupovať cez internet? Ja som objednala malému nejakú súpravu z toho ebay, aj sa mi to snáď podarilo zaplatiť 😀 No veď uvidíme 😉

kika777
19. sep 2008

Ahoj, ja to idem vyskúšať dnes objednať, tak som zvedavá...Akurát dnes periem všetky vecičky a chystám pre malinkú...bože vôbec si to neviem predstaviť, takého malého drobca 🙂 ale tešíme sa veľmi

samika
autor
19. sep 2008

Ahoj Kika, tak ako vecičky popraté. Aj Ti tak trošku závidim toho malého drobčeka v brušku 🙂 🙂
Keby tie babatka tak rýchlo nerástli 😉 😉
Daj vedieť ako sa Ti to podarilo s tým kočíkom,držím palce. ja sa snáď dostanem k p. Siládiovej budúci týždeň.
Ako si nič nestíham 😉 😉

kika777
22. sep 2008

Ahoj, vecičky poprané, požehlené....kočík sme objednávali včera, len mám trošku obavu, že ak budeme riešiť nejakú reklamáciu, tak potom čo, ale aj 2000,- sú peniaze, ktoré potrebujeme. Mamina mi chcela urobiť radosť a kúpila mi súpravu s hniezdom do postielky, s volánikmi 🙂 som sa vytešovala pri žehlení 🙂
ináč všetko to strašne letí, ved ešte len teraz som zostala tehotná a zhruba za mesiac už budeme na svete...je to sila.
Tak sa zatiaľ drž, dám vedieť ked príde kočík 😉

maja.ka
2. okt 2008

ahojte 🙂
ja si prave pozeram na nete kočiarik Haberkorn, lebo dnes som nanho natrafila v jednej predajni a strasne sa mi zapacil a suprovo vyzera. Uz ste si ho niektora objadnala?

eva.k
2. okt 2008

Ahoj,hledala jsem něco o kočarku haberkorn variosport, protože se mi moc líbí až jsem se dostala na vaše stránky 😉 budu ho kupovat až v lednu a určitě v Německu.Vyjde tam na 220 euro. Pokud ho některá budete mít, budu ráda, když se podělíte o vaše zkušenosti.Ahoj Eva

kika777
3. okt 2008

Ahojte, ja som si objednávala Habernkorn Variosport modro-béžový, prišiel mi presne za 7 dní. Zatiaľ sa mi veľmi páči, je ľahučko ovládateľný a ľahko sa zloží a rozloží. Uvidíme ako s ním budeme spokojní keď ho začneme používať, určite popíšem skúsenosti. Ja som ho tiež objednávala z rakúskeho internetu za 205 eur + 30 eur bolo poštovné, ale stále to vyjde lacnejšie ako keď sa kúpi tu na Slovensku.

eva.k
3. okt 2008

je moc hezký, tak doufám, že s ním budete spokojeni, já se pak budu opičit 😉 a koupím si ho take. V Německu stojí 220 bez poštovného, takže si ho objednám asi také z Rakouska.Dívala jsem se ale na jejich stránky a měli tam na výběr jen dvě barvy. hodně štěstí!

kika777
4. okt 2008

http://www.preissturzat.at/ skús pozrieť túto adresu, tam mali na výber 3 farby..... ale čo som pozerala, tak zvýšili ceny a už iba ten modrý stojí 205 eur, dalšie dva 220.... asi im to ide na odbyt. U nás v Trnave som ani takýto kočík nevidela, tak sa teším, že budeme iní...tu je to samý x-lander. Ďakujem a tiež želám veľa štastia!!!

eva.k
4. okt 2008

Už jsem koukala, děkuji. Snad nebude v lednu stát 300 euro 😀 u nás je ve dvou obchodech v celé ČR, co jsem našla na internetu.. tak ted aby byl kočárek pohodlný a ovladatelný i s dítětem a bude to super 🙂 je pěkný a za super cenu.Tak ahoj

zwillingemutti
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zwillingemutti
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luciar79
29. okt 2008

michaelamaranesi---čítála, veď včera sa tu snažila získať klientelu, dávala sem odkaz na svoju stránku. Aj tak stále ušetríš a prevodný príkaz netreba, buď zaplatíš priamo kartou alebo paypalom.Pre chlapca sa mi farebne nepáčiam, ale keby že zapracujeme do tretice na dievčatku tak by som ho asi kúpila 🙂

emjee
6. nov 2008

rudka • 30tt • Dnes o 17:38
Ahojte mamicky,

chcela by som sa spytat na kocik Haberkorn Variosport, velmi sa mi paci a na nete sa da objednat z Rakuska za cca 200-220 eur (na slovensku cca 8-9000 Sk). Kedze som ho nevidela nazivo chcela by som sa spytat ci ste ho niekto videli a vedeli odporucit alebo nie. Ako je to s vnutornou dlzkou a sirkou vanicky? Dalo by sa pouzit aj pre starsie dieta?? alebo naozaj len pre malicke..

Vopred Dakujem za informacie 🙂

Rudka

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kala12
18. nov 2008

ahojte baby, ja som mala Haberkorn Variosport este minuly rok, ked tu este o nom nebolo ani chyru. Tiez sme ho objednavali z Rakuska. No mozem vam povedat, ze uz by som ho nekupovala. Vanicka je dost mala, ani ta sportova cast nie je nejako extra priestranna. Ja som ho pouzivala od maja do septembra, potom sa mi mala do vanicky uz nezmestila a v zime som sportovu verziu nepouzivala, lebo som nemohla zohnat nanoznik a okrem toho kolieska niesu moc vhodne do snehu. A tym ze su plastove, rychlo sa vydrali a ked som s nim potom isla v supermakete po hladkej dlazbe, casto sa skrizili, kedze predne su otacave.
Co bolo fakt skvele na tom kociku, bolo skladanie. To islo lahucko, aj do auta sa v pohode zmestil. 😉

beadz
18. dec 2008

ahojte. rada by som sa opytala ci mate niektora skusenosti s kocikom variosport. da sa skutocne nakliknut sportova cast aj vajicko v aj proti smeru jazdy ?
rozhodujeme sa medzi tymto kocikom a pp pliko (ten sa ale neda nakliknut proti smeru).
dakujem za nazory.

beadz
22. dec 2008

dievcata, nemate ziadne skusenosti ? prosiiiiim

kika777
5. jan 2009

Ahojte, takže ja mám Variosport, je úžasne ľahko skladatelný a super lahučký, čo potrebujem, lebo bývame na treťom bez výťahu a v pohode si ho odnesiem sama aj s malou (na jedno plece spodok a do ruky vaničku s malou). Hlboká vanička aj športová časť aj vajíčko sa dajú nakliknúť v smere aj v protismere. To sú asi všetky výhody. Keby som si mala ešte raz vybrať,tak už by som si ho nekúpila. Nie sú k nemu žiadne doplnky, ani taška ani pláštenka ani nánožník. Sú všelijaké pekné kočíky s rovnako zladenými taškami a nánožníkmi, čo tento bohužial tento kočík nemá. Budem musieť hľadať niečo univerzálne. Dnes sme boli vonku v snehu a predné kolečká sa vôbec netočili, ale sme ho vlastne tlačili...takže nič moc a vanička hlbokého kočíka je tiež malinká, ale čo som porovnávala, tak rozmery vaničiek sú zhruba pri všetkých kočíkoch rovnaké 80x35x20 Teraz ked je zima, tak tam dám fusak a malá sa mi ledva zmestí. Keby nebola zima, tak v pohode.
Keby som si mala ešte raz vybrať, tak radšej kúpim Babypoint V3.Videla som ho naživo a je veľmi pekný a aj cena je v pohode a má pekné farby. Tento haberkorn nemá moc pekné farby.
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

Takže to sú moje postrehy. Majte sa a dobre sa rozhodnite