Kočík Inglesina Magnum? Kde ho majú v Bratislave?

llaabbkkaa
21. jan 2009

Ahojte kočky, hladam kocik do terenu, kedze sme sa prestahovali na dedinu 😉 Rozhodujem sa medzi Steggi s nafukovacimi a Magnumom...Ten by som si chcela ist najprv omrknut, ako sa sklada a podobne. Tiez vobec netusim, ci mi vojde do kufra /mame male Polo/. Ak niektora viete, poradte, kde v BA ho maju v predajni. Dakujem moc!!!!

llaabbkkaa
autor
21. jan 2009

Zabudla som dodat, ze sme dnes boli pozriet v KIKA, ale tam mali len s podvozkom Alum - teda s malymi gumenymi kolesami...a ze celkovo nemaju doriesene papiere s Inglesinou...

denisab32
21. jan 2009

Llaabbkkaa jednotlivých predajcov Inglesiny nájdeš tu http://www.bambinomio.cz/inglesina_web/

Osobne sa mi kočík páči, ale to čo spomenuli v KIKE je všeobecný problém v prípade servisu, ktorý je v Čechách, takže to trvá o dosť dlhšie.
Ak do tvojho auta zmestíš STEGGI, zmestíš tam aj MAGNUM...Ak ho budeš využívať len ako hlboký radšej voľ STEGGI, je cenovo prjateľnejší a splní svoj účel....

llaabbkkaa
autor
21. jan 2009

Ahoj Deniska, dakujem! Vidim, ze pri dvoch detoch mas riadny prehlad v kocikoch. Ake si mala ty? Steggi ma dobru cenu, Magnum som chcela omrknut novy a kupit z druhej ruky. Neviem, ci je to len moj pripad, ale pri druhom babe sa mi uz tolko do kocika investovat nechce /pricom samozrejme neplati, ze cim drahsi, tym lepsi/. Este raz dik.

denisab32
22. jan 2009

Začínali sme na STEGGI 😉 , ale dobrý je len ako hlboký, športovú nádstavu sme nevyužili, museli sme kúpiť šporťák...Ja som zástanca "húpacej" klasiky

jasada
22. jan 2009

llaabbkkaa, Magnum maju napr. na Dunajskej v predajni For baby. A potom v Petrzalke v Babymarkete. Ja viem len o tychto 🙂

llaabbkkaa
autor
22. jan 2009

Denis - ja mam Steggi pozicany - taky len na dvor /chudacik/, ale ked potrebujem, sportova cast je super na uspavanie aj vacsieho dietata /maly bude mat tri/, ale na sedenie nic moc, mas recht.

Jasada - super, idem to omrknut na nete.
Moc ste mi, baby pomohli. Dakujem!

yanna.o
22. jan 2009

labka, mám nafocenou kolekci 06 (07 ještě stejná, od r. 08 jen malé větrací okénko a jiný nánožník, který lze nějak jinak odepnout, ale po bocích nelze tak dobře odvětrávat, jelikož je už moc překrytý zip).
www.svetobeznicek.rajce.idnes.cz

llaabbkkaa
autor
23. jan 2009

yanna.o - ty mas inak premakane fotky - idem sa do toho zakusnut 😉 Inak cervena je moja oblubena farba 🙂 Predpokladam, ze si s nim bola velmi spokojna.

yanna.o
23. jan 2009

llaabbkka, spokojená? 😅 no... velmi!!! 😎 Já o něm teď nedávno psala romány na koníka.cz, tak dávám odkazy 😀 Jsou tam i odkazy na další diskuze o Magnumu na různých fórech. Tolik chvály na kočár jsem v životě nečetla. A to jsem tomu v těhotenství dala opravdu hodně a prolezla X obchodů v Praze. 😅

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Červená nevyšisovala nijak. Občas mi kočár ohodil náklaďák bahnem, ale po uschnutí stačilo ošmrdlat. Bílá část potahu kupodivu nijak netrpěla. Jednou jsem potah vyprala a byl jak nový. Akorát jsem ho trochu vytahala, rozdíl je vidět na těch fotkách. Jenže to je vyloženě moje blbost.
Tahala jsem kočár denně po terénu, který vidíš na těch obrázcích. Bez poruchy. Velmi snadno ovladatelný jednou rukou. A hlavně velmi pohodlný pro miminko!!! díky houpacímu podvozku, který je v těch kloubech odpružený a tím, že houpe, není natvrdo v kontaktu se zemí. Korba/sedačka také výborná. Prostorná, odvětraná (do r. 2007 velmi dobře). V ČR je možné sehnat kolekci 2007 ve výprodejích novou. Ale pokud půjdeš do starší velká síťka tě nemine 😀 Otočná kola nechyběla, jelikož je lehký a má dobré těžiště a ovládala jsem ho jedním prstem nebo i žádným - teď v zimě mám ruce v kapse. Zhoršuje se to s váhou dítěte. Do roka ideální. A teď už je nějaký kočár jedno, však víš 😉 I když je stále potřeba, ale je to úplně o něčem jiném než u miminka.

yanna.o
23. jan 2009

a i ve městě se mi s ním jezdí líp než s golkama, jelikož kočičí hlavy, obrubníky a koleje jsou prostě nepříjemné překážky. A na jezdící schody s kočárem nastupuju úplně v pohodě. Normálně stojí na 4 kolech akorát že šikmo 😉 Nijak nemusím posilovat. A když vyloženě nechci, aby dítě bylo moc šikmo, tak přehodím sedačku.

yanna.o
23. jan 2009
yanna.o
23. jan 2009

letošní zima je vidět v albech oppidum závist a lesná.. (teď v lednu nám bylo rok a půl 😉 )

yanna.o
23. jan 2009

jo a ještě tady jeden odkaz na diskuzi 😅 🤐 (rozdíly mezi kolekcí novou a těmi staršími)
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

yanna.o
23. jan 2009

jo 😅 🤐 🤐 a to skládání do kufru musíš zkusit. Dá se složit podvozek i s nacvaklou korbou dohromady, ale ta se nedá splánout celá. Jen střecha. Jinak skládání je primitivní. Golfky se mi skládají hůř. A to mají klasické jednoduché skládání, že zatáhneš vzadu za páčku. Ale musím je tak nějak splácávat a ty moje neumějí stát samy, takže je furt musím přidržovat, aby mi nepsadly do louže. U podvozku Bike na stranách přitáhneš k sobě takové 2 obdélníčky, ono to povolí a potom to jen splácneš na placku. Chytíš za středovou tyč a hodíš do kufru naležato nebo nastojato. Korbu buď dáš vedle nebo jí necháš na tom podvozku.
Jo a maminky si jako hluboký také chválí Roan, který je levnější, jen o těžší, ale zas ne výrazně, jen je míň kvalitní, ale účel plní dobře. Na Magnumu se mi právě líbí to, že kvůli tomu polohování ho mohu využívat déle než samostatnou hlubokou korbičku a mohu si polohovat záda dle aktuální potřeby 😉

llaabbkkaa
autor
23. jan 2009

pocuvaj, s tymto by si sa mohla zivit 😀 musim muza spracovat, nech so mnou obeha nejake kocikove obchody / s nim je to katastrofa...ale aspon postrazi krpca/. Co sa tyka auta a skladania - mame VW Polo - ma o malinko vacsi kufor ako kratka Fabia. Skusim v obchode ukecat, ci by mi ho nedovolili narvat do auta.