• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Inglesina Magnum s podvozkom Allum. Aký je?

26. októbra 2011 
mpavlinka roan je sice hezký, ale na můj vkus má složitější nasazování korbyčky a sedačky a musíš skladovat 2 korby (sedačku a hlubokou). Oproti tomu inglesina ne. No a co se týče stabylity. Kočárek se mi nikdy nepřevrhl a to v něm vozím 1,5 roku starou dračici. Jinak má tendenci se trochu jakoby převrhnout přes rukojeď dolů, ale to se mi stalo jen jendou, když jsem přes rukojeď měla těžkou tašku, 2 bundy a deku. Takže kočár šel docela lehce převráti dopředu, když jsem najela na chodík. To ale malá už seděla. Jinak jako hluboký surp stabylita, no a když dítě sedí, tak otočíš korbu dobředu a stabylita opět supr.
Jinak mrkni sem
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=25663&vGroupOffset=80
21. jan 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No já abych to vysvětlila, proč tak řeším tu stabilitu. Mám dva psíky a budou koukat do kočárku, či mi trhnou vodítkama a přišlo mi, že ten Roan je prostě stabilnější :confounded:
21. jan 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo a teda sporťák používáš? Jseš spokojená? Přijde mi, že spousta lidí pak spíše koupí sporťák něco typu x lander a nechtěj už čtyřkolák. Když už bych ale investovala do Inglesiny, tak bych teda sporťák chtěla taky použít.
21. jan 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mpavlinka já sporťák už nepoužívám. Musela jsem koupit jiný. Malá je na svůj věk hodně velká. V půl roce byla tak velká jako jiné děti v roce. No a v roce měla přes 86 cm a do sporťaku už se z krátka na spaní nevešla. Já hodně s malou jezdím a tak v kočárku i spí - teda spávala. Jinak pokud by jenom seděla, tak bych to neřešila, ale to spaní byl děs. No a teď v zimně jsem inglesinu vytáhla opět. Do sněhu ideální. Malé je 18 měsíců, ale vypadá spíš jako dvouletá a vejde se tam docela dobře i s pytlem, ale to sedí spát už tam nejde, ani by tam už nespala. Máme teď něco kolem 90 cm. Mám vyzkoušený oba kočárky a u mě jednoznačně vede inglesina. Roan má jenom trochu níž sedačku.
22. jan 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam inglesinu otutto vypada jako magnum, jde slozit zatlacenim do boku, takze nema usi na prenaseni jako magnum, podvozky mam oba a nemuzu si to vynachvalit.
23. jan 2010 o 16:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Dnes jsem si koupila Magnum na tomto podvozku Allum a ted dumam, jakou na to autosedacku? Ty Huggy na to jdou nakliknout vsechny? Diky moc za kazdou radu.
8. mar 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “na žiadosť pisateľky komentára sa komentár zmaže”
17. mar 2010 o 10:52 • lubiky
ahojte :slight_smile: nema niektora z vas novsie skusenosti s tymto kocikom? celkom sa mi pozdava, ale bola by som rada ak by este niekto napisal, ako je s tymto kocikom spokojny :slight_smile:
2. nov 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brumca Mám, z kolekce 2009 včetně nacvakávací autosedačky, kterou ale moc nevyužíváme - vozím s sebou většinou celý kočárek a autosedačku používám jen po nezbytně nutnou dobu přesunu autem. Kočárek super jak na jízdy po městě (nejezdím teda hromadnou dopravou, u nás se dá všude pěšky :slight_smile: ) tak i na hodně kruté terény - jezdím s ním sama po loukách a polních cestách, když s náma jde na procházku pes, a všude projedu. Zatím ho používám jako hluboký s hygienickou vložkou, jenom záda má malý kvůli refluxu přizvednuté. Za sebe jsem s ním moc spokojená.
Co konkrétně by tě ještě zajímalo?
5. nov 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brumca ahoj, teraz mi tu padla do oka tato tema...neviem ci moj nazor na Inglesinu ti bude este aktualny. Kocik je super, vanicka velmi velka - moj maly ma 6 mesiacov a este v pohode vlezie do nej aj s fusakom.A pri tom Radko je dlhy, nosi vel.80.V porovnami s inymi kocikmi, sa uz 6 mesacne deti davaju do sportaku a to je este na ich chrbticu zataz. Aj do terenu sa osvedcil, v snehu s nim nemam problem a diery na chodnikoch zvladame suprovo. Je dobre odpruzeny a vanicka sa da otacat co ocenim iste pri sportovom. Autosedacka sa jednoducho naklikava na podvozok - to sme casto vyuzivali ak sme isli nakupit a zaspal pocas cesty.Ak este budem raz kupovat kocik tak urcite znova tento, ale inu farbu( mam kolekciu 2010 oliva). Teraz v novej kolekcii su krasne farby a cervena nema chybu.Asi v skratke tolko o kociku.
11. jan 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, pořídili jsme si kočárek Ingelsina Magnum 2010 včetně matrace a hygienické vložky. V kočárku samotném jsou popruhy na uchycení miminka. Hygienická vložka obsahuje otvory, kterými se dají popruhy nahoře, dole a uprostřed provléct. Ale u matrace Inglesina fakt nevím, jak ji tam umístit. V ní otvory nejsou. Nevíte někdo, jak se do kočárku umísťuje, aby se daly používat i ty popruhy ?
13. feb 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cincinnati Ahoj, mas kocik peknej farby:slight_smile:....my sme matrac pouzivali len v hlbokom kociku a tam som popruhy nepouzivala.Tam su este zbytocne, babo len lezi, este nevyskoci...Ak som kocik prerobila na sportovy, matrac som vybrala a dala som tam vlozku od emitexu - ta ma diery na popruhy.
15. feb 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Jazdite uz niekto s Magnum 2011 kolekciou? Aky je?
26. okt 2011 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok