Kočík Inglesina Magnum s podvozkom Allum. Aký je?

kotenko
1. aug 2007

Ahojte dievcata, mam zaujem o tento kocik, fotku mam aj v albume. Ale rada by som sa chcela najprv poradit, ci je kocik bezpecny pre dietatko, ci je vhodny na zimu, kedze mala by sa nam mala narodit zaciatkom oktobra. Nepacia sa mi vsak kociare s velkymi kolesami, tie su nemotorne a tazke, tento kocik ma spolu s vanickou iba 9 kg, co je super pre mna, kedze som drobna a po porode budem este aj slaba.
Na slovensku som tieto kociky vsak nevidela v slovenskych obchodoch a na internete taktiez nie. Maju ich iba v Cechach, takze by som poprosila kazdeho o skusenost s tymto kocikom, nakolko som sa s nikym este nestretla, kto by mal kocik INGLESINA MAGNUM s podvozkom Allum.
Dakujem vam velmi pekne, s pozdravom Iwka - Kotenko

tereziep
21. jan 2010

mpavlinka roan je sice hezký, ale na můj vkus má složitější nasazování korbyčky a sedačky a musíš skladovat 2 korby (sedačku a hlubokou). Oproti tomu inglesina ne. No a co se týče stabylity. Kočárek se mi nikdy nepřevrhl a to v něm vozím 1,5 roku starou dračici. Jinak má tendenci se trochu jakoby převrhnout přes rukojeď dolů, ale to se mi stalo jen jendou, když jsem přes rukojeď měla těžkou tašku, 2 bundy a deku. Takže kočár šel docela lehce převráti dopředu, když jsem najela na chodík. To ale malá už seděla. Jinak jako hluboký surp stabylita, no a když dítě sedí, tak otočíš korbu dobředu a stabylita opět supr.
Jinak mrkni sem
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

mpavlinka
21. jan 2010

No já abych to vysvětlila, proč tak řeším tu stabilitu. Mám dva psíky a budou koukat do kočárku, či mi trhnou vodítkama a přišlo mi, že ten Roan je prostě stabilnější 😖

mpavlinka
21. jan 2010

Jo a teda sporťák používáš? Jseš spokojená? Přijde mi, že spousta lidí pak spíše koupí sporťák něco typu x lander a nechtěj už čtyřkolák. Když už bych ale investovala do Inglesiny, tak bych teda sporťák chtěla taky použít.

tereziep
22. jan 2010

mpavlinka já sporťák už nepoužívám. Musela jsem koupit jiný. Malá je na svůj věk hodně velká. V půl roce byla tak velká jako jiné děti v roce. No a v roce měla přes 86 cm a do sporťaku už se z krátka na spaní nevešla. Já hodně s malou jezdím a tak v kočárku i spí - teda spávala. Jinak pokud by jenom seděla, tak bych to neřešila, ale to spaní byl děs. No a teď v zimně jsem inglesinu vytáhla opět. Do sněhu ideální. Malé je 18 měsíců, ale vypadá spíš jako dvouletá a vejde se tam docela dobře i s pytlem, ale to sedí spát už tam nejde, ani by tam už nespala. Máme teď něco kolem 90 cm. Mám vyzkoušený oba kočárky a u mě jednoznačně vede inglesina. Roan má jenom trochu níž sedačku.

kutcher
23. jan 2010

Mam inglesinu otutto vypada jako magnum, jde slozit zatlacenim do boku, takze nema usi na prenaseni jako magnum, podvozky mam oba a nemuzu si to vynachvalit.

czechzuzanaba
8. mar 2010

Ahojte. Dnes jsem si koupila Magnum na tomto podvozku Allum a ted dumam, jakou na to autosedacku? Ty Huggy na to jdou nakliknout vsechny? Diky moc za kazdou radu.

lubiky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brumca
2. nov 2010

ahojte 🙂 nema niektora z vas novsie skusenosti s tymto kocikom? celkom sa mi pozdava, ale bola by som rada ak by este niekto napisal, ako je s tymto kocikom spokojny 🙂

evlyn
5. nov 2010

@brumca Mám, z kolekce 2009 včetně nacvakávací autosedačky, kterou ale moc nevyužíváme - vozím s sebou většinou celý kočárek a autosedačku používám jen po nezbytně nutnou dobu přesunu autem. Kočárek super jak na jízdy po městě (nejezdím teda hromadnou dopravou, u nás se dá všude pěšky 🙂 ) tak i na hodně kruté terény - jezdím s ním sama po loukách a polních cestách, když s náma jde na procházku pes, a všude projedu. Zatím ho používám jako hluboký s hygienickou vložkou, jenom záda má malý kvůli refluxu přizvednuté. Za sebe jsem s ním moc spokojená.
Co konkrétně by tě ještě zajímalo?

kaja79
11. jan 2011

@brumca ahoj, teraz mi tu padla do oka tato tema...neviem ci moj nazor na Inglesinu ti bude este aktualny. Kocik je super, vanicka velmi velka - moj maly ma 6 mesiacov a este v pohode vlezie do nej aj s fusakom.A pri tom Radko je dlhy, nosi vel.80.V porovnami s inymi kocikmi, sa uz 6 mesacne deti davaju do sportaku a to je este na ich chrbticu zataz. Aj do terenu sa osvedcil, v snehu s nim nemam problem a diery na chodnikoch zvladame suprovo. Je dobre odpruzeny a vanicka sa da otacat co ocenim iste pri sportovom. Autosedacka sa jednoducho naklikava na podvozok - to sme casto vyuzivali ak sme isli nakupit a zaspal pocas cesty.Ak este budem raz kupovat kocik tak urcite znova tento, ale inu farbu( mam kolekciu 2010 oliva). Teraz v novej kolekcii su krasne farby a cervena nema chybu.Asi v skratke tolko o kociku.

cincinnati
13. feb 2011

Ahojky, pořídili jsme si kočárek Ingelsina Magnum 2010 včetně matrace a hygienické vložky. V kočárku samotném jsou popruhy na uchycení miminka. Hygienická vložka obsahuje otvory, kterými se dají popruhy nahoře, dole a uprostřed provléct. Ale u matrace Inglesina fakt nevím, jak ji tam umístit. V ní otvory nejsou. Nevíte někdo, jak se do kočárku umísťuje, aby se daly používat i ty popruhy ?

kaja79
15. feb 2011

@cincinnati Ahoj, mas kocik peknej farby🙂....my sme matrac pouzivali len v hlbokom kociku a tam som popruhy nepouzivala.Tam su este zbytocne, babo len lezi, este nevyskoci...Ak som kocik prerobila na sportovy, matrac som vybrala a dala som tam vlozku od emitexu - ta ma diery na popruhy.

amulienka
26. okt 2011

Ahojte. Jazdite uz niekto s Magnum 2011 kolekciou? Aky je?