Kočík Jane Nomad. Máte s ním skúsenosti?

glia
12. apr 2008

Ahojte...pozerame sa po kociary pre miminko a tak nejako nam zatial z celeho vyberu vychadza Jane Nomad...nema niektora z vas s nim skusenosti?

lenkasop
23. nov 2016

@martinuss dobrý večer, snažila som sa odfotiť, na jednom koliesku je zlomená tá plastová časť, čím sa upevňuje na konštrukciu (foto). Ak budete mať záujem, navrhnite cenu.

bambulkasofinka
29. nov 2016

@matija83 Dobrý deň, máte ešte tie zadné kolesa? Neviete či by pasovali na concord?

matija83
30. nov 2016

@bambulkasofinka dobrý deň, mám zadné nafukovacie kolesa čiernej farby, ale naozaj neviem či by pasovali na Concord. Skúste sa opýtať na babylande. Tie moje zadné viem že sedia na Slalom a na Nomad.

matija83
18. dec 2016

Ahojte,
Mám na predaj časť bezpečnostného popruhu do kočíkovať Jane, celý poťah na sedadlo Jane Slalom R alebo Unlimit + poťah na Madlo, predné koleso na Jane Slalom R aj s brzdou, náhradný kĺb na rúčku kočíka. Ak by mal niekto záujem, ozvite sa.

dijany
19. feb 2017

Ahojte nahodou zadne kolesa z kocika jane nomad nepredavate?dakujem

lenkasop
19. feb 2017

@dijany ahoj, ja mám zadné z nomada, používané, nie je vidno už dezén a otlacene od kamienkov, tiež mám aj konštrukciu čiernej farby bez predných koliesok. Som zo Serede, ak by si chcela.

dijany
19. feb 2017

To su nafukovacky? Teraz tak rozmyslam ze som to mohla napisat . ja ich potrebujem na concord fusion 🙂

matija83
19. feb 2017

@dijany ahoj, ja mám zadné kolesá zo Jane Slalom Reverse, nafukovacie, sedia aj na Jane Nomad. Či sedia na Concord neviem. Ale pokial naň sedeli z Nomada, tak budú aj tieto.

dijany
19. feb 2017

@matija83 uz som odpovedala v druhom fore, vsak 🙂. Tie z nomad sedia tak potom musia aj na concord 🙂

veronka5
5. jún 2018

Ahojte, potrebovala by som náhradné kolesá na kočík jané nomad. Nájde sa niekto, kto ponúkne?

radka2010
16. júl 2019

Kolieska nahradne na Nurse run?