Kočík Jane Nomad. Máte s ním skúsenosti?

glia
12. apr 2008

Ahojte...pozerame sa po kociary pre miminko a tak nejako nam zatial z celeho vyberu vychadza Jane Nomad...nema niektora z vas s nim skusenosti?

lucia79
12. apr 2008

ja ho mám, je celkom fajn, ľahko sa skladá, zmestí sa mi do auta, je veľmi pekný, ja ho mám v tej tmavošedej, ale čo sa týka veľkosti vaničky, no neviem, Martinko má takmer 4 mesiace a už je cez celú vaničku, neviem si predstaviť, že by teraz bola zima a má tam byť fusak a deky, to by sa tam asi nezmestil a pozerám, že ty by si s ním do zimy práve išla. ale možno že už všetky vaničky sú také malé. a ešte niečo do toho koša pod kočárom sa nič nedá dať.

glia
autor
12. apr 2008

lucia, dik za odpoved, mne sa tiez ten kos zda byt tak divne umiestneny, ze je nepouzielny...a hovoris, ze vanicka nic moc? jezisi a ked nechcem klasicky hlboky kociar, tak asi medzi tymito kombinaciami aj tak nie je nic vacsie, ci ano? 😖

lucia79
12. apr 2008

myslím, že teraz sú všetky tie moderné kočíky a ich vaničky dosť malé, no za mesiac už určite pôjde do športovej verzie. ale ináč sa veľmi ľahko kočíkuje.

glia
autor
12. apr 2008

takze ked to zhrnies, tak by si si ho po skusenostiach kupila znova, alebo by si si radsej vybrala iny? 🙂

dzanka3
12. apr 2008

ahojte....pozerala som rozmery vanicky a su take iste ako ma peg perego na navette..37x78cm....
http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...
to su asi ozaj nejake standardne rozmery....
inak aj mne sa pacil jane nomad - len ani jedna farba mi nesedela....tak ja uz mam kupeny peg perego centro + vanicka naveta + autosedacka prima vagio...vsetko vo farbe toffe (taka sedo cierno biela..)

- ja som tiez chcela co najvacsiu vanicku aby aj v zime sa s fusakom do nej mestil.....ale zase ci ho tam udrzim ked uz bude mat pol roka a bude chciet sediet ??? 🙂

bubadlo27
12. apr 2008

vedela som ze uz som ohladne mojho kocika niekde pisala, tak ak ti to pomoze, nasla som toto 😉

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

a dost je toho popisaneho aj tu

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

inak, mne sa ta vanicka nezda mala, lebo mala sa narodila v septembri a vanicku aj s fusakom sme pouzivali do februara a v pohode sme sa zmestili, no vydrzala by aj dlhsie, len mama sa uz tesila na sportak 😀

maatalka
12. apr 2008

ahojte. ja mam tiez Jane Nomad a nedam nan dopustit. vyborny kociar, lahko sa sklada a rozklada, skvele manipulovatelny v terene, lahko sa cisti a tak podobne. jedina nevyhoda je asi ten kosik, ale uz som si zvykla 😉 nasa sa narodila v oktobri a do marca sme boli vo vanicke, je to jedna z tych vacsich, pokial viem. podvozok ma dost velke kolieska, dalo sa s tym behat celkom aj v snehu. kociky s mensimi kolieskami mali problem. inak ja mam tu zeleno/cervenu kombinaciu a nedaleko nas byva mamina, ktora ma presne taky isty. kvoli nemu sme sa aj zoznamili a obcas :furikujeme: spolu 😀

glia
autor
12. apr 2008

bubadlo, na tych linkoch, co si tu hodila som sa docitala, ze sa nomadu rychlo rozbehnu kolecka, zacnu vrzukat a znicia sa, lebo su umelohmotne...a aj ze vyblednu farby...baby, radte...ja som uz z kocikov zufala...uz som vylucila vela, kazdemu nieco chyba...tento sa mi zda, ze ma vela prednosti, tak myslite, ze budem spokojna ked ho kupime? 😅

bubadlo27
12. apr 2008

glia, mozno si sa tam docitala, ako som to vyvratila, lebo nam koliecka nevrzgaju a ani su neni rozhegane 🙂 , farbu mam stlale rovnaku, ja mam kombinaciu sivo-cierno- kriklavo zlty tusim je to ta H17, ale napr. som videla kombinaciu oranzovej a to bola kolekcia este z pred roka a ta teda vyzerala otrasne ☹
asi sa poucili a v roku 2007 mozno pouzili inu technologiu, lebo ja naozaj s farbami nemam problem 🙂
byvam v meste a kezdy den chodim na prechadzku a aj po tych kockach, kachlickach a naozaj nehrkame 🙂

inak na kazdom kociku je asi nieco co by sa dalo zmenit 😉 , mne vadi ten kosik, ale som si zvykla a kedze mala uz viacej sedi ako lezi, tak s pristupom nemam problem 😉

ja som si minuly tyzden kupila aj golfac Jane Energy, rovnaku kombinaciu farieb ako Nomad a kedze do roka budem mat dalsie babo tak rozmyslam, ze kupim Jane Twin Two, len sportovu cast a vanicku si naklikam 🙂

danu
22. jún 2009

natalli27 • 36tt • Dnes o 09:11
precitala som snad vsetky prispevky ohladom tohto kocika, ale odpoved som nenasla. objednala som cez internet jane nomad a zistila som ze sa ta vanicka nejak divne kyve dozadu a dopredu. to ma tak byt alebo je to chybny vyrobok. 😖 dakujem

kacka.va • 1d • Dnes o 10:33
to je normální, že se to trochu kýve, to je u všech. to je tím, že je to nacvaklé jen v jednom místě. Já tím malou houpala 😉. stejně tak, když nacvakneš autosedačku, tak je tam vůle. Ale vůbec se nemusíš bát, že by se to vycvaklo, nebo tak něco.

kacka.va • 1d • Dnes o 10:34
jinak když se třeba nacvákávají různé sedačky na jiné kočárky, tak to dělá taky. Protože jsem viděla, jak z toho jedna maminka byla v obchodě překvapená a prodavačka jí říkala, že to je normální.

natalli27 • 36tt • Dnes o 12:07
vazne to tak ma byt? fakt je to divne, ale na druhej strane som rada , ze nemusim im posielat kocik naspat.
vdaka.

mravvcek
11. júl 2012

Baby velmi sa mi paci tento kociarik na nete som nasla toto,chcela by som novy podvozok so sportovou castou
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=14273544&tab=1
myslite si ze podvozok je ok do zimy?Cakame miminko v septembri,pytam sa kvoli zdvojenym kolesam,ci sa tam sneh nezachytava.
A ktomu som rozmyslala kupit cez bazarik autosedacku a vanicku,ako zistim ci to bude pasovat?Poradte prosim,ci sa to oplati,800eur je mi vela dat za kociarik,a atakto ho viem dokombinovat do 550eur.

mmacko
26. aug 2012

Mam na predaj nove (pouzivane asi tyzden) zadne kolieska na Nomad. Ak mate zaujem, napiste mi IP, predam ich lacno.

mmacko
29. aug 2012

Maminky, tu je fotka kolies

pospina
27. jan 2013

ahojte, hladam nahradne kolesa na Jane Nomad. dakujem za typ.

svvay
5. máj 2013

@mmacko
ahoj, nepredavas k tym kolieskam aj tie osky na ktore sa pripinaju?

mmacko
5. máj 2013

@svvay kolieska su davno predane 😉

eja27
13. máj 2013

@mmacko ahoj ja mám tiež náhradne kolesá a mám možnost ich predat,ak smiem sa spýtat za čo si ich predala lebo nemám ani šajnu čo stoja nové,nikde to nejdem najist.dakujem za odpoved

mmacko
13. máj 2013

@eja27 fuha, uz si nepamatam, tusim okolo 30 e.

eja27
13. máj 2013

dakujem pekne 🙂
@mmacko

botudami
9. apr 2014

@eja27 dobry den, mala by som zaujem o 2 nahradne zadne kolesa na Jane Nomad. Kolko by stali? Vdaka za odpoved. Danka

eja27
11. apr 2014

Ja som ich uz predala za 20€ kamaratke.🙂

maminocka87
21. mar 2015

Zdravim, nema niekto na predaj kolieska zadne na Jane Nomad? Dakujem

hornyak
5. okt 2015

dobry den, potrebujem nahradne kolesa na jane nomad, dakujem

manna1101
26. jan 2016

zienky..chcela by som sa opytat..prosim vas nemate nahodou niektora na predaj zadne kolesa na kocik jane slalom pro? dakujem pekne

manna1101
26. jan 2016

zienky..chcela by som sa opytat..prosim vas nemate nahodou niektora na predaj zadne kolesa na kocik jane slalom pro? dakujem pekne 🙂

lenkasop
11. mar 2016

Ahojte kočky, ak by niektorá potrebovala hlbokú vaničku na jané a autosedačku jané rebel pro mám v bazáriku. S kočíkom som bola a ešte som max spokojná, ľahučký, pekne manévrovateľný, vojde sa aj do malého výťahu, keď sklopím rúčku. Vanička je priestranná, má polohovanie a odvetrávanie. Jednoducho sa naklikáva a dá sa využiť aj ako autovanička. Takže z môjho pohľadu kočík splnil a spĺňa moje kritériá.
Ja odporúčam.

matija83
26. mar 2016

Ahojte kocky, mam moznost objednat zadne kolieska na Jane Nomad. Idem objednavat sebe, tak ak by mal niekto zaujem, tak dajte vediet. V ponuke su so striebornym, ale aj s ciernym diskom. Cena za jedno koliesko je 50 EUR. Su to kolieska z poslednych zasob. Ak ma niekto zaujem, tak dajte vediet.

suzankka
20. máj 2016

@matija83 ahoj, prosim ta odkial objednavas? mne odstrelil plast na zadnom na zadnom koliesku a nikde neviem zohnat nahradny. bez plastu sa neda pouzit koliesko a tym padom ani kocik :(

matija83
21. máj 2016

Objednavala som z anglickej stranky Samuel Johnson. Tie kolieska tam Mali z posledných zásob.

konvalinka14
25. máj 2016

Ahojte maminy,

ja mám na predaj športový kočík jane nomad z r. 2009, akosi sa mi ho nedarí predať, aj ked ten kočík bol, je úžasný. Tak manžel nadhodil, že či ho nerozpredať na náhradné diely. Vidím, že tu zhánate nejaké veci. Mám ho v sivozelenej farbe, mám k nemu nánožník, pršiplasť originál, sieťku proti hmyzu babylove, rukávnik na madlo od emitex. Zadné kolieska nafukovacie.
Ak by ste mali niektorá záujem...ozite sa.....
Dakujem. ana