Kočík Jané Slalom Pro 2008. Aký je presný názov nepremokavého?

anezena
25. júl 2008

Baby,
mate niektora sportak Jane Slalom 2008 - ten nepremokavy? Je naozaj nepremokavy alebo to len pisu? Chceli by sme ho kupit, uvazujeme nad tou modrou farbou. A aky je presny nazov toho nepremokaveho?

Vdaka

zuan
25. júl 2008

ako myslis nepremokavy? my mame slalom 2007 a hlboky kocik ma nepremokavy povrch, netreba nan davat prsiplast. mam to odskusane aj v dazdi aj v snehu. voda sa drzi na povrchu a stecie dolu.

anezena
autor
26. júl 2008

ale mne povedali v obchode, ze su dva druhy. jeden je nepremokavy a ten druhy neviem aky. a ten nepremok. je drahsi. takze je to asi jedno, je?

jitek
26. júl 2008

Anezena, nám v obchodě říkali, že ten tmavě modrý je nepromokovavý a že je jediný z jiného materiálu, než jsou ostatní barvy této kolekce. Ale jestli je opravdu nepromokavý, to zatím nevíme, teprve jsme ho objednali 🙂

anezena
autor
26. júl 2008

my sme tiez dnes boli objednat Jane tu farbu H 64 aj s nanoznikom. Som zvedava, aky bude. Mal by prist v utorok, tak sa tesime. Predtym sme mali Jane Slalom - trojkombinaciu 2006 a dnes sme ju predali. Tak dufam, ze nebudeme lutovat a budeme spokojni s novym.

bubatenko
21. aug 2008

ahojte, chcem sa spýtať jednu vec, na ktorú som zabudla keď som bola priamo v obchode popozerať Slalom. Zmestí sa do máleho výťahu v klasickom sídliskovom činžiaku a nemáte s trojkolkou problémy sa zmestiť napr. v obchode pri pokladniach? Ďakujem. Viem, že uvádajú rozmery, ale skúsenosti, sú skúsenosti 😉

kacka.va
21. aug 2008

bubatenko: já jsem neviděla zatím žádný kočárek, který by u pokladen neprojel 😉.

bubatenko
21. aug 2008

ja praveže niektoré trojkolky, ale to boli tie medzi prvými a odvtedy mam v sebe nejaký blok... ale keď tento kočík u mňa vyhráva, tak čo mám robiť.... 😉

katy1979
21. aug 2008

bubatenko my síce nemáme slalom ale casual ale v tescu v meste neprejdeme cez drogeriu pri pokladniach.

quika
21. aug 2008

katy - presne tam som vcera so slalomom uviazla 😒 ale bolo to zatial jedine miesto kde sa mi to stalo, a rovno mi predavacka povedala ze tam uviaznu skoro vsetky kociky - chybali dobre 3-4cm aby sa dalo prejst, a co sme mali 4kolku predtym tak ta bola len o 2cm uzsia, takze by tiez nepresla.
do vytahu ho natrepem, teda my mame ten pre 4 osoby s vnutornymi dvierkami a vliezli sme tam kocik+ja+manzel+velky trekovy ruksak a dvierka sme zavreli!!! da sa tam totiz dat napriec. vytah pre 3 osoby - to je ten najmensi co sa robil - ma segra, tam sa zmestime na dlzku, este sa nacpu vedla kocika dve stihle osoby, ale treba sklopit rucku a prepchat sa okolo nej, pre tucnejsiu osobu to rozhodne nie je vhodne. a nesmu byt vnutorne dvierka.

bubatenko
21. aug 2008

guika ďakujem - my máme ten najmenší výťah, preto som sa pýtala.

baby ešte jedna vec ma napadla, keď som išla dnes z práce, keď chodíte po schodoch, resp. po tých rampách, nerobí Vám to problémy s trojkolkami? Mne sa ten kočík veľmi páči, len sa nejak bojím tých troch kolies, aj v obchode hovorili, že je v pohode.... môžete sa podeliť so skúsenosťami? Ďakujem veľmi pekne za všetky názory.

anezena
autor
21. aug 2008

bubatenko,
co sa tyka vytahov - tak my sme sa zmestili do vsetkych az na jeden - ten v nasom cinziaku - ale mame nastastie este aj nakladny. ten maly je total maly a su tam este ja dvere, je este z roku.... neviem akeho, strasne malinky, nezmestime sa tam ani ked ideme iba s vajickom. alôe to je naozaj vynimocny vytah 😀

a co sa tyka ramp -. v pohode, musis sa otocit chrbtom k dveram a tahat kocik, tak to ide uplne v pohode. a dole ked ides, len nadvihnes predne koliesko.

my sme maximalne spokojni a aj vajicko je paradne, je najbezpecnejsie na trhu este s jednou autosedackou, ale teraz nespominam s ktorou.

quika
22. aug 2008

bubatenko, ja tie rampy neznasam, u nas na nastastie da ist zadnym vchodom bez schodov tak vzdy radsej obchadzam dom 😀 musis ist tak ze dvihnes predne koleso - smerom hore tahas kocik za sebou, a smerom dolu sa ides zabit lebo sa k tomu musis zohnut. ale nerob si nadeje ze so 4kolkou je to lepsie - ked mas rampu cez 4-5 schodov tak to v pohode zvladas s hocakym kocikom, a ked je dlhsia, tak ten sklon rampy je tak brutalny ze to ledva vytlacis a dolu mas co robit aby ta to nestiahlo tak ci tak 😒
este si pre 3kolkach mussis trochu dlhsie zvykat na vychadzanie na obrubniky, lebo ked vylozis predne koleso hore a zdvihas zadne, tak ti to stoji iba nestabilne na jednom kolese, este aj otacavom, ale to si zvyknes velmi rychlo a viac si ani nespomenies ze to je nejaky problem.

petruci6
22. aug 2008

neviete kde sa da tento kocik zohnat za normalnejsiu cenu? aj v zahranici?

anezena
autor
22. aug 2008

petruci, na www.mimibazar.sk, www.babybazar.sk, aj tu na konikovi - my ms eho zohnali na mimibazare, ale uz som ho asi pred 3 tyzdnami predala - ale nie 2008, ale 2006. myslim si, ze tuto novu kolekciu 2008 ani nezozenies, pochybujem, ze niekto kto kupil tento rok kocik uz hgo aj predava. ale 2007 urcite zozenies. my sme pozerali v CR - tam maju o nicom ceny. take ako u nas. ale inde neviem.

co sa tyka stability trjkolky Jane -. tak Jane je jeden z najstabilnejsich, tie ostatne ako Cam, Peg Perego a pod. nie su az take kavlitne a ani stabilne, a nie su ani lahke.

petruci6
22. aug 2008

aj ja som pozerala v CZ,ale ceny su ako tu 😒 preco je to take drahe? cortina stoji okolo 19.000 a jane 26.990,- a je to porovnatelne kvalitou

anezena
autor
22. aug 2008

petruci, a jazdila si jednym aj druhym? nie je to porovnatelne. Jane je znacka, ktora naozaj ruci za kavlitu.
u Cam - opiekru noh a chrbta nadstavujes sucasne, a je takmer o polovicu tazsia ako Jane. a aj skaldanie je uplne ine. ja by som ju nechcela ani za nic. kamoska ma CAm - stvorkolesovy a len nanho nadava. a ake ma nervy ked ho sklada do auta, ide ju slak trafit

petruci6
22. aug 2008

bola som ich pozriet v obchode,najprv som bola rozhodnuta pre cortinu,ale ked som ho videla na zivo aky je vysoky a dlhy a pri mojej nizkej vyske...no vyzerala by som s nim divne,tak mi odporucili jane kvoli vyske,myslela som to tak,ze oba su aj so sport verziou,autosedackou,plastenkou,atd...a je to dost velky rozdiel cenovo

anezena
autor
22. aug 2008

petruci, anoo Jane su jedni z najdrahsich kocikov, a este aj S4, ale ten by som nechcela ani za nic, dne som videla kamoskin, sice ma S6, ale no hruuuza, ani to neperuje, na Jane mozes nadstavit tvrde a makke perovanie, kolecka su paradne, nafukovacie.
ale skus popozerat na tych bazaroch, tam sa da dost dobre nakupit

petruci6
22. aug 2008

skusim,dakujem za radu
my uz s dalsim babom neratame,tak pre jedno sa mi zda dost drahy tento kocik a potom ho nepredam tak dobre,ked zasa budu nove kolekcie

bubatenko
22. aug 2008

petruci6 ja som pozerala a pýtala sa dievčat aj na Viedeň... a majú ho v rakúskej KIKA ale asi tak drahý je ako u nás... potom som porovnávla BA predajne a v babymarkete vychádza cca o 1000 SKK lancejšie ako v babylande.... je drahý, ale neviem mu oddolať. Som bola v utorok babymarkete a som sa nevedla najprv rozhodnút medzi Concord Fusion a Slalom Pro, ale potom už nebolo o čom.... len tie tri kolieska ma ešte nejak brzdia, ale ako píšete je to asi len o zvyku. Dakujem za reakcie 😉

petruci6
22. aug 2008

aj mne ho odporucali v babymarkete 😉

bubatenko
22. aug 2008

mne ani nie ja som tam prišla s tým, že nech mi porovnajú tieto kočíky. On povedal , že jeho favorit je tu Casual.... len ja mam kritérium , aby bol kočík ľahky, to je pre mňa veľmi dôležité 😉 A ako farbu chceš ... ja ten hnedo -oranžový, čo tam mali vystavený.

sisa32
22. aug 2008

Ahoj holky, tady jsem si ho koupila já a celkem dost jsem ušetřila. www.o-baby.de

andy21
22. aug 2008

sisa hmm zajímavý tip, díky, opravdu to vyjde levneji, díky 😉

talinka
22. aug 2008

aj mne vychvaloval v babymarkete len tan JANE SLALOM,ale ja chcem asi JANE NOMAD a nemaju ho lacnejsi v babymarkete, lebo v babylande je uz v cene aj nanoznik, ktory v babymarkete nie je a ten stoji 1600,- takze cena je viac menej potom rovnaka....
aj ja mam obrovsku dilemu chcem tento JANE NOMAD alebo SLALOM, alebo este sa mi brutal paci Childwheels C-MAX lacnejsi a dobre vlastnosti ,len som este nevidela nazivo, lebo v BA ho nemaju, idem do TT kvoli nemu a potom Concord Fusion a QUinny speedy SX a Peg Prego GT 3 tieto si idem porovnat lebo sa neviem vobec rozhodnut, vy mi neviete niektore z tychto zamietnut? nech to mam lahsie, na zaklade vasich skusenosti????

talinka
22. aug 2008

a jedna holka co je na MMb ponuka takmer vsetky kociky na nete,maju predajnu v TT a zatial asi najlepsie ceny oproti Babymarket, Babyland,Predeti.sk,Kocikovo.sk, Biga ....tam si idem vsetko odskusat a uz sa chcem konecne rozhodnut,lebo kazdy den s ami paci iny kocik a uz mi z toho fakt hrabe... 😀

anezena
autor
22. aug 2008

talinka, ano v tt www.bambini.sk - da sa kupit aj cez net, a davau aj zlavy, da sa dohodnut. aj my sme tam kupovali, vlastne my tam nakupujeme vsetko

talinka
23. aug 2008

anezena, hej? no to je nahodicka 🙂
dnes som tam prave bola na vyletiku v tej Trnave...a som veeelice spokojna, konecne som vyriesila dilemu s kocikmi, uz som sa rozhodla pre JANE NOMAD a verim, ze nebudem lutovat, na kazdom kociku bolo nieco co JANE nemal...a tiez som si tam dnes nieco pokupila a aj ked som z BA, viem, ze sa tam budem vracat....strasne mili ludia tam a krasne vecicky...tam sipojdem nakupit vybavicku celu

bubatenko
23. aug 2008

talinka a smiem sa spýtať, koľko stojí Jane Nomad, alebo Slalom v tom obchodíku v Trnave? O koľko tam vychádzajú veci lancejšie a keď to porovnáš s obchodmi v Ba, čo je tam iné?

petrolejka
23. aug 2008

Bubatenko, já taky sháněla co nejlehčí kočárek a Jané vede (zkoumala jsem asi deset značek na trhu), a čtyřkolky jsou vždy cca o kilo lehčí než trojkolky, protože nemají nafukovací kola. Tak to chce rozmyslet, jestli budeš jezdit víc po městě nebo po venkovských cestách. S4 nebo S6 je taky hodně lehká, ale jané je v tomto směru lepší. No my máme nakonec bugaboo, ten je absolutně nejlehčí, můžu ho do MHD vzít sama v podpaží a to jsem fakt drobek. Ale je to dost drahej kočár, ale skvělej, jsme z něj nadšená. Já mám kámošky, co mají Jané a vesměs si ho chválí, mouchy najdeš na všem, ale Jané Nomad by byla určitě dobrá volba. 😉