Kočík Joolz Bloom. Máte skúsenosti?

petra2505
20. jan 2009

Mate niekto skusenosti s tymto kocikom?http://www.babyplaats.nl/kinderwagens/kinderwag...

petra2505
autor
21. jan 2009

to nikto nema skusenosti s tymto kocikom baby?

hankahc
27. jan 2009

ahoj petra
pozeram ze aj tym mas zalusk na ten isty kocik ako ja. zatial nepoznam nikoho kto by mal skusenosti s tymto kocika, ale vyzera perfektne. ja este poskulujem po sportovom kociku stokke xplory ten je fakt uzasny..ak nieco zistim dam vediet 😉

danulik
27. jan 2009

aj ja som ho uz obzerala 🙂 skoda ze uz mame kocik 😀 vyzera super 😉

romanjanis
5. mar 2009

Joolz je 🙂 nově v čr a sr: www.babygroup.cz

kikuska551
5. mar 2009

ahojte baby velmi je krasny ten kocik len neviem ci je dobry aj pre starsie dieta ja mam rocneho chlapca pozrite stranku a tie farby a kombinacie fantazia www.my-joolz.com/

romanjanis
5. mar 2009

Joolz je určen pro děti do 30měsíců,má hodně prostoru od sedátka ke stříšce váha do 15kg 🙂 mužete otestovat při premiéře 18.3 až 22.3 2009 na veletrhu Prodítě v Brně.

lia
21. jún 2009

halooo,nikto ho este nema??

standu
21. jún 2009

jaaj baby krasny je....ale.....ked vam babo vyrastie z vanicky a pojdete do sportiaka nebude vam vadit v akej polohe vam babo spinka? lebo podla toho, co som videla na webe mam pocit, ze sportiak sa polohuje systemom chrbatik+nozky spolu (opravte ma, ak sa mylim)....no a mne to vadilo hrozne, ze sa chudak mala nemoze vystriet a vyspat riadne a preto sportiak takehoto systemu (mam len ABC design) uz nechcem ani zadara. tot moj nazor. ale kocik je to krasny 😀

lia
22. jún 2009

musime si to vyskusat,ja este kociar ziadny nemam,tak si to neviem ani predstavit a v skutocnosti som ho tiez este nevidela.
ze by ho este nikto nemal??

ywushka
4. aug 2009

Moc by me zajimal vas nazor na tento kocarek!???

janac
5. aug 2009

ahoj holky🙂 kocarek joolz ma moje kamaradka a je opravdu nadherny, ma tedy jenom sportak, koupila ho na tom veletrhu v Brne.. ja za sebe musim rict toto... nadherny design...nozni podperka se posouva smerem dolu jak dite roste, da se otocit na oba smery, jde do lehu..... ALE..... striska je strasne malinka, ze bez slunecniku vyjet nemuzete...me slunecniky otravuji porad ho prevracet kde zrovna sviti slunce .. no des.... taky jak je malinka, tak kdyz se sportak polozi do lehu, tak jakoby tam nebylo nic... dite je uplne na slunci nebo na svetle.... kosik je uplne miniaturni moc tam toho nedate..,ale je pekne uzaviratelny jako šuplik...kamaradky rocni klucina se ji uz ale na delku operky skoro nevejde....(pominu fakt, ze ji tam nechce stejne sedet 🙂)
ALE pro mluvi jednoznacne vyborne jizdni vlastnosti, a taky ten design noo 🙂

ejaja
4. nov 2009

mně se taky líbí, ale koukala jsem, že mimčo nemůže plně ležet (jako u bugaboo) a nelze ho ani "sklopit" do polohy spánku. to je pro mě velký mínus.

alta
9. nov 2009

No ja ho teda neodporúčam. Mali sme Bébé confort High trek, bol výborný, ale plocha na ležanie dosť plytká - nechránené dieťa, tak sme kúpili tento - iba šporťák v auguste tohto roka. Je nádherný, moderný atď, ale na zimu sme museli kúpiť ďalší, lebo s fusakom tam malý nevošiel - hĺbka sedu je veľmi malá. ☹ . Aj to ležanie s nožičkami dohora nie je bohviečo - synček má 1,5 roka - tak neviem ako tam vojde 3 ročné dieťa. Teraz máme Bumbleride a zatiaľ celkom IK, aj keď ideálny kočík ešte nikto nevymyslel. 😀

kessiee
26. dec 2009

baby ja som sa do tohto kocika zalubila!!! perfektny dizajn, ale podla toho, co pisete, to asi nebude az taka jednotka... pozerala som si toto:

https://www.youtube.com/watch?v=xPGaxfnxEBw


a ta strieska sa mi nezda az taka kratka, aj ked... s fusakom by sa tam ten chlapcek, co sa vozi v sportaku asi nevosiel... ☹

duplicka
16. jan 2010

ahojte mate este niekto realne tento kociarik resp realne foto s dietatkom

beruskanula
16. jan 2010

ahojík, tento týden jsem měla možnost si kočárek vyzkoušet naživo 🙂 ... a hlavně ho na živo vidět... už od prvního shlédnutí na netu byl náš jasný favorit 🙂 a po shlédnutí na vlastní oči v krámě je i nadále 🙂
když pominu jeho design... tak má úžasně velkou korbičku ... žádnej jinej moderní kočár s tak velkou korbou jsme nikde nenašla... telskopicky nastavitelná rukojet je taky bezva a co se týče sportáku... polohovací 🙂 , a taky ta podperka pod nožky je polohovací... každopádně je ot i nadále náš favorit.. 🙂
ale jak píše duplicka...pokud máte někdo realna fota tohot kočárku i s dítkem, prosím také o zaslání do IP 🙂

duplicka
16. jan 2010

jej super, takze konecne pozitiva🙂 aj mna velmi zaujal a uz mam doma len jeden hehe tak rozmyslam opat nad nejakym super a tento sa mi ozaj paci

beruskanula
16. jan 2010

a jaký že máš doma? 🙂
joolz krom tý velký korby.. nám se líbí vysoký kočárky, což joolz splnuje 🙂 a je fakt prostorný...od kočárku pozadujeme prostornost a pohodlnost 🙂

duplicka
16. jan 2010

no momentalne mam uz iba concord neo so skejtikom pre druhe dieta🙂

beruskanula
16. jan 2010

🙂 takže už jedno dítko máš a druhé čekáš? teda pokud jsme to dobře pochopila 🙂
ten concord.. na ten jsem taky koukala, vypadá pěkně 🙂
jo u toho joolz je menší boudička než u ostatních, ale dá se to řešit slunečníkem, bez kterýho v létě beztak nevyjedu - aby nepražilo slunko na nožičky 😎

duplicka
16. jan 2010

no ja uz mam dvoch🙂, takze fungujem so skejtikom, concord je super🙂, ale mam rada zmenu🙂

beruskanula
16. jan 2010

😀 jsem jaksi přehlídla se skejtikom... jasný, už máš dve dítka 🙂

kessiee
16. jan 2010

duplicka, pokukujes po dalsom? tusim mame rovnakych favoritov 😉 na tom linku, co som sem hodila, je aj s dietatkom, odhadujem tak 1,5 - 2 rocnym

duplicka
16. jan 2010

heheh,jasne mame rovnakych favosov🙂, no ja uz nemam bugaboo bee, som ho predala, lebo som nasla,ze v usa bude bugaboo bee plus a ma lepsie riesenu striesku a ine kolieska,proste sa mi viac paci a hlavne chcem k nemu aj skejt a tu v okoli som nikde nepozhanala resp. bys om sa nacakala kym by mi skejt pozhanali, takze musim nejako doriesit ako dostat bee plus so skejtikom na sk🙂, takze uz mam iba neo, predala som aj quinny buzz🙂, neo je jednoznacne zatial favorit so skejtikom,ale joolz je nadherny

duplicka
16. jan 2010

favorit bez skejtiku bugaboo bee🙂

kessiee
17. jan 2010

aj sa mi zdalo, ze som nan niekde videla tvoj inzerat, pri vsetkych tych, co som videla, ked som hladala neo. ten skejtik sa neda zohnat aj nejaky taky "uni"? ci origos je lepsi?
teda tebe sa dari v tych predajoch 😉
mne sa paci joolz strasne, a aj brio go 😵 tak trosku pojazdime s neom a znova skusim nieco poriesit, aj ked s zatial je s spokojnost velika, az na tu brzdu - zacalo mi to zasekavat, ako si to prosim ta cistila? cele si to rozobrala a potom co? poutierat, naolejovat, ci?

duplicka
18. jan 2010

ahoj zo spodu je skrutka, tu odmontuj a vycisti a striekla som tam wd-40 a ide ako po masle.

kessiee
18. jan 2010

dupli, hotovo 😉 dakujem 🙂

duplicka
18. jan 2010

superrr, to som rada, lebo kde tu som citala,ze maminy sa na to stazuju, ale staci vycistit a neo ide super🙂, no a co ten joolz🙂 hehe , ja uz len striehnem na ten bugaboo bee plus a myslim, ze ked bude doma uz nepotrebuejm ziaden iny🙂