Kočík Joolz Bloom. Máte skúsenosti?

petra2505
20. jan 2009

Mate niekto skusenosti s tymto kocikom?http://www.babyplaats.nl/kinderwagens/kinderwag...

beatrisss1
21. apr 2012

Baby prosim vas kto mate Joolz one prime??? Neviete,ci nan pasuje ta slnecna clona s tou strieskou , co je asi vyrobena na novsie typy?dakujem

leila13
23. apr 2012

@beatrisss1 - Clonu som ti našla napr. na tejto stránke: http://shop.babetkovo.sk/index.php/vyber-podla-...
ale píšu tam, že originálny doplnok k Joolz Day. 😒 Skús tam ale zavolať/napísať a možno ti poradia 😉

beatrisss1
23. apr 2012

@leila13 To som si nasla aj ja, aj som pisala,volala, kade take, niekde mi povedia ano , nikede nie, niekde nevedia..no hruza.Tak musim si zajst do toho obchodu sama a sama aj odskusat.:(

petra1402
3. aug 2012

Ahojte baby jednoznacne ak sa neviete rozhodnut ktory kocik navstivte velku predajnu predeti pri Ivanskej ceste , vedla Ikea ....ja som mala skusenost iba z Jane slalom pro bola som jednoznacne presvedcena ze chcem ten pretoze mi pride velky lahko ovladatelny ale ked som uvidela stokke a joolz neverila som vlastnym ociam a jane som uplne vypustila ... ale podstatne je ze vtej predajni maju spraveny chodnicek z roznych terenov na ktorom si mozete vsetky kociky vyskusat tak som si skusila stokke aj joolz oba su dizajnovo krasne joolz mi pride ovela prisposobivejsii a lahsi ten stokke mi pride ako uplna hrkalka a este aj tazka 🙂 mne pomohol vyber prave pre toto ako sa ovlada kedze byvam pod lesom potrebujem nieco scim nebude problem a vanicku to ma vraj jednu z najvacsich ake sa vyrabaju 🙂 my sme si nasli na bazare po jednom babatku a tento mesiac si ponho ideme tak ked porodim a budem snim chodit denno denne von Vám dam vediet pocula som nanho same chvali aj z okolia 🙂

alenka_
8. sep 2012

Nemate niekto prosim skusenost so skejtikom ktori sedi na Joolza? Dakujem moc krat.

leila13
10. sep 2012

@petra1402 Super. Budeme čakať na hodnotenia 😉

ifkael
2. okt 2012

kocky, prosim, zmestilo sa Vam aj vacsie dieta do joolz? syn ma 85cm, 13kg a 17 mesiacov..dakujem za info, moc mi pomozete.

kiakocikovsvet
2. okt 2012

@ifkael určite sa tam zmestí aj keď to nieje veľký športový kočík

neslusanka
6. feb 2013

Čafte baby. Jestli máte některá zájem o kočárek Joolz, sporťák i korbičku, tak mám k dispozici. Velice levně

veronica30
11. máj 2013

@damanka ahoj.peruje ten kocik?je dobry do terenu????dakujem

damanka
11. máj 2013

@veronica30 Pro mne už je Joolz minulost. 🙂 Přijde mi to dávno, co jsem s ním jezdila. Myslím, že moc nepéroval, ale v terénu nebyl špatný. Celkově jsem byla velmi spokojená. Vzpomínám na něj, jako na nějlepší kočárek, co jsem měla.

jennyska
15. máj 2013

Ahoj všem!

Na MK funguje Wiki Modrého koníka, která je knihovničkou pojmů, znalostí a zkušeností maminek maminkám.
Máte-li tedy znalosti a nebo osobní zkušenosti s kočárky Joolz, prosím, vložte je do https://www.modrykonik.cz/kocarky-joolz/. 🙂

Sdílení osobních zkušeností je ve Wiki daleko přehlednější než ve fóru a proto se snažíme, aby měly pod daným tématem místo právě ve Wiki Modrého koníka.

Děkuji Vám za sdílení svých znalostí a zkušeností, které budou spoustě maminkám k pomoci, radě a třeba jim usnadní i samotné rozhodování. Děkuji Vám, že si navzájem pomáháme! 😉

Mějte krásný den!
Jennyska

alliasa
3. jún 2013

Ahoj baby, tiez si vyberam kocik a rozmyslam nad stokke x-plory a joolz day. Moja svagrina bola so stokke velmi spokojna, hoci v zime sa tazsie tlacil po snehu. Teraz ako tu citam prispevky , tak sa viac priklanam k joolz, kedze je odpruzeny a pisete ze do terenu dobry. Nie zeby som planovala nejake extra vylety mimo mesta, ale nase mesto je kopcovite, cesty v hroznom stave, macacie kocky vsade, tak dufam, ze bude vhodny. Rada si precitam dalsie nazory o pouzivani pocas zimy 🙂 dakujem

nikyon
13. sep 2013

@alliasa ahoj, my tento kocik uz mame doma, este ho nepouzivame, lebo cakame kazdym dnom narodenie babatka, ale akurat tento mesiac prisli do predaja doplnkove kolieska (predne) urcene prave na zimu, takze nad nimi uvazujeme aj my. Inak je kocik velmi krasny, lahucky a co som si pisala s mamickami, kt. ho mali tak zatial vsetky spokojnost. Tiez sme povodne uvazovali nad Stokke, ale u nas rozhodla aj dlzka vanicky, pretoze je Jool day je omnoho vacsia. Co sa tyka tych povodnych prednych koliesok, tak jedna mamicka pisala, ze sa sem tam v zime zasekavali, ked isla vo velkom snehu, ale ze ked bol problem, tak isla cez neodhrnuty sneh cez zadne, kt. su mimochodom fakt dost velke, takze podla mna na zimu sa da prezit aj bez tych pridavnych prednych koliesok 🙂

adka12
15. okt 2013

Ahojte baby, aká autosedačka pasuje na tento kočík? Ďakujem za IP.

rodka
16. okt 2013

@alliasa ahoj, ktory si si nakoniec vybrala a ako si spokojna? ja sa tiez rozhodujem medzi stokke a joolz. diky.

rodka
16. okt 2013

@nikyon ahojky, tak kociarik uz mas vyskusany? aky je? som velmi zvedava na vsetky tvoje plusy aj minusy...diky

nikyon
16. okt 2013

@rodka uz ho skusame 🙂 minusy sme zatial nepostrehli, boli sme s nim vonku asi 7x a zatial spokojnost, aj kamosky mamicky co s nim skusali kocikovat chvalili, ze je lahucky, dokonca sme s nim boli aj na takej polnej cesticke a dobre sa islo. Trosku som sa bala prednych koliesok na zimu, ked bude sneh, ale zistila som, ze su vacsie ako na concord neo ale jane a keby moc chceme, tak sa daju dokupit uz aj tie predne terenne, tak uvidim, lebo segra ma Jane mum a povedala,ze si mam kupit a kamoska co ma ten concord,ze netreba, ze to pronajhorsom dame na tych zadnych. Kupili sme si aj ten origos fusak, je veliky, sluzi aj ako nanoznik na sportovu cast. Je fajn teplucky a ma aj dole zips so sietkou na vetranie noziciek. Mala mi pekne vzdy v kocari zaspi, aj ked pred tym huci jak blazon, tak som rada 🙂 ak by si chcela nieco konkretne este napis. Inak este som chcela, aj manzel je z neho nadseny, lebo chcel vyssi kocik, kedze on ma 193 cm a ja 164cm, tak tento je pre nas ideal, kedze sa da upravovat vyska rukovate.

nikyon
3. aug 2014

Kto by mal záujem, je tu skupina "Joolz - kočíky a doplnky" ... https://www.modrykonik.sk/group/6515/ stretnete tam aj majiteľky kočíka Joolz, ktoré vám rady zodpovedajú všetky otázky 🙂

lusiana999
6. dec 2014

@adka12 pasuje sem autosedačka Maxi cosi, Cybex Aton, BeSafe

skajkaze
18. sep 2015

Ahojte,ak by ste niekto chceli joolz,napíšte mi,kamoška má obchod a vie ho zohnať zs super cenu ;)

dendulka4444
3. jan 2016

Ahojte, prosim vas kde na slovensku by som mohla kocik Joolz day vidiet a vyskusat? Kde sa nachadza predajna kde ho predavaju? Nasla som len na internetových.. Dakujem.

nika0901
20. jan 2016

@dendulka4444 Ja som ho nasla v Babymarkete v Bratislave v Avione.Maju oba podvozky a predavajuce su tam velmi mile.

dendulka4444
20. jan 2016

@nika0901 Dakujem..

zmiriama
22. mar 2016

@skajkaze napisala som spravu☺ ohladom kocika joolz 😊 Dakujem😊