Kočík Joolz Bloom. Máte skúsenosti?

petra2505
20. jan 2009

Mate niekto skusenosti s tymto kocikom?http://www.babyplaats.nl/kinderwagens/kinderwag...

kessiee
19. jan 2010

mne to teda ide v pohode dalej bez zasekavania 😉
teda ty a bee ste tusim nerozlucitelna dvojka 😀 bodaj by si ho teda co najskor zohnala 😉 mne sa tiez paci, ale este nikde som ho nevidela nazivo, ani som vlastne u nas nenasla net obchod, kde ho ponukaju. je to u nas skor vynimocny zjav, asi preto aj tak laka 😵
ja som nasla joolz na nemeckych strankach za super ceny, ale este to necham tak, bolo by mi luto dat neo hned prec, ale je to jednoznacna dalsia volba, spolu s briom 🙂

sveronikass
29. sep 2010

Ahojte, tak jaký máte kočárky?
Já si teď potřebuji pořídit kočárek a taky jsem se zamilovala do JOOLZU.

Jak jste s ním spokojené?
Verča

damanka
30. sep 2010

@sveronikass Já mám JOOLZ už rok a jsem velmi spokojená. Lehce ovladatelný, vhodný i do terénu, jezdíme lesem, po trávě, po kostkách. Je odpružený, velká kola jsou nafukovací. Malý je hodně zvídavé dítě, z kočárku má super rozhled, je tam spokojený, i to spaní je docela v pohodě. Když potřebuju, tak mi tam usne. Uvidím, jak to bude v zimě s fusakem, to zatím neposoudím. Já bych si ho koupila znovu. 😵

damanka
30. sep 2010

@sveronikass teď jsem ještě hledala nějaké fotky, aby jsi viděla kočárek v reálu. Našla jsem fotku z prázdnin, je vidět, že i starší brácha ho rád vozí. a ani nenám strach, kočárek je velmi stabilní a většinou jezdím s vyhrnutou stříškou.

damanka
30. sep 2010

@sveronikass pokud bude čas, tak to nafotím ještě, tato fotka je špatná, ale lepší jsem nenašla

damanka
14. okt 2010

Vkládám pár fotek pro lepší představu. 🙂

deyana
24. nov 2010

Taky se mi líbil, min. týden byl na aukru nový a projela jsem to ☹ vydražil se s poštou pod 5tis. komplet ☹ Paní, co je prodává, je tam má dál, ale už ne od korunky.. na to, že normálně stojí cca 20tisíc, tak na tom aukru to vyjde dobře.

katkaaalex
17. dec 2010

AHojte baby, poradte nejaky dobry kocik so skejtikom, najlepsie by bolo ak by bola vanicka a sportova cast v jednom. Dakujem 🙂

barboramarek
18. dec 2010

@katkaaalex peg perego skate ale najnovsia kolekcia 😉

katkaaalex
18. dec 2010

@barboramarek dakujem🙂

teresa124
21. jún 2011

baby čo hovoríte na Joolz Nautic, je to môj favorit, len nepoznam nikoho, čo by mal s nim skusenosti. Ak niekto ma, dajte pls vedieť.

teresa124
11. júl 2011

Halooo, nikto ho nemá? ☹

beatrisss1
14. júl 2011

Aj mne sa strasne paci len neviem ako s nim v zime:(tazko povedat

muddynek
3. okt 2011

My máme Joolz Day a pro mě nemá chybu. Super se ovládá, skládá, polohuje. Vyhovuje mi i to jak je sedátko oproti jiným kočárkům výš. Možná má malinko menší košík, ale mně stačí. Velké nákupy netahám na kočáru, od toho jej přece nemám. Komu by to vadilo, může dokoupit tašku/síťku, která se zavěsí na madlo. Super vychytaná je i síťka proti hmyzu - vyztužená obručemi 😅 , z kočárku udělá jakoby vajíčko, funkčně i vzhledově super. Zvažovali jsme ještě pořízení vytahovací sluneční clony, ale protože jsme žádný velký problém se sluníčkem neřešili, tak tu jsme nakonec nekoupili. Nejezdíme jen po městě, ale i po lesoparcích a loukách a bez problému. Úplně cestou necestou se s ním jezdit asi nedá, ale nám to tak stačilo. Ani v zimě žádný problém nečekám. Pro mě je Joolz prostě absolutně bez chybičky a můžu jen a jen doporučit!!!! Joolz máme jen sporťák, hluboký jsme měli Brio a s tím jsem tak spokojená nebyla - kola se zaaretovávaly jak se jim chtělo a brzy bylo madlo výkývané. Ovšem každý má na kočár jiné nároky a tak mu vyhovuje něco jiného.

cristinna
6. nov 2011

@muddynek
Ahoj,
zaujal ma tvoj prispevok o kociku Joolz day, chcela by som co najviac zistit o Joolz. Momentalne je mojou srdcovkou kocik Stokke, ktory som videla aj nazivo aj vyskusala, ale predsa este chcem postupne vidiet aj ine kociky.. Zatial ma oslovili este tieto dva, ktore som este nevidela nazivo: Brio go a Joolz Day ci Nautic kvoli tomu ze mam psov a chodim s nimi aj do lesa, na pole po cestickach a myslim si, ze Stokke nie je prave najvhodnejsi do terenu.Tak sa chcem spytat, kedze si mala moznost otestovat Brio aj Joolz, ze ktory z nich ma vyssie polozeny hlboky kocik aj sportovu cast a viac vhodnejsi na prechadzky do prirody? Dakujem 🙂

cristinna
6. nov 2011

@teresa124
Aj mne sa paci 🙂 zial nikoho nepoznam, kto ma skusenosti s tym kocikom.. Snad postupne sa pridaju nove babenky, co maju ten kocik, alebo Joolz Day.

leila13
9. mar 2012

@beruskanula - ahoj. Mali ste nakoniec ten kočík Joolz? 🙂 Aké máš skúsenosti?

beruskanula
9. mar 2012

@leila13 : ahojky, nakonec ne, nakonec vyhral Brio-jsme je porovnavali v krámě, vedle sebe...a Brio jednoznacne vitez..vetsi sporat., vetsi striska... a i vetsi nakupni kosik 😀 🙂 🙂

jinak joolz je krasnej, lehkej, snadno ovladatelnej 😵, ale bohuzel sportacek nepraktickej 😝

leila13
9. mar 2012

@beruskanula - ale Joolz má najväčšiu vaničku, akú som našla (82x37x21) - čo je podla mňa super. 😵 BrioGo má menšiu vaničku (76x31) 😒 i keď doteraz bol mojim favoritom.

leila13
9. mar 2012

ten JOOLZ je úúúúúžasný! 😀 Veľmi sa mi páči. Dúfam, že kým budeme mať baby bude stále na trhu 😅

beruskanula
9. mar 2012

@leila13 : u nas fakt bylo hlavni rozhodnuti v porovnani sportaku🙂...

mame Brio a nemenili bychom, jsme s nim max. spokojeni 😵 😵 😵

leila13
9. mar 2012

@beruskanula - takže najlepšie je mať Joolz - hlbokú verziu a potom vymeniť za športový Brio 😀

beruskanula
9. mar 2012

@leila13 : 😀 to je taky reseni, ale zas u korbicky joolz mala striska, tže když fouka je to naprd 😒

my byli jak s korbou, tak jsme i s hlubokmy Brio moc spokojeni 😵 😵 😵 ..malej je srpnatko a byl v korbe i s fusakem do dubna 😵 🙂 , i tak tam mel dost mista, do sportaku jsme prechazeli i s fusakem 🙂

leila13
9. mar 2012

@beruskanula Tá malá strieška sa ale dá vyriešiť UV clonou, ktoré sú na Joolz. Taktiež majú aj návlek-ochranu keď je vietor. Čo je super. Už to domysleli 🙂 Prikladám foto...

beruskanula
9. mar 2012

@leila13 : tak do nej pak jdete 🙂 drzim palecky, at se zadari 😵

ja bych i tak Brio nemenila 😵 😀 🙂

cristinna
16. apr 2012

@leila13
Ahoj,
ja sice este nie som tehotna, ale tiez pokukujem po dvoch kocikoch a to Joolz limitovana edicia Expedition, alebo Stokke xplory...
Uf, uz aby baby bolo...Ktory Joolz vyberas? 🙂

cristinna
16. apr 2012

@leila13
Maju aj limitovku swarowski 🙂
kukni link:http://joolz.com.sg/products/limited-edition-1/joolz-swarovski-gold-limited-edition.html
😀 😀

leila13
16. apr 2012

@cristinna - ani ja ešte nie som tehotná 😀 ale tiež dopredu vyberám. Mne sa páči strieborná konštrukcia a vanička čierna (antracit) alebo jemná šedá. V skutočnosti som kočík ešte nevidela.
Joooj ten Swarovský je pekný... 😵 ten šedý

cristinna
16. apr 2012

@leila13
ani ja som nazivo nevidela 😀 ale podla videi sa mi na Joolz paci to, ze je tiez vysoko, a da sa prisunut ku stolu skoro ako Stokke. A rychlo sa zlozi. Takze tak...
Len by to chcelo viac info od mamiciek, co vlastnia ten kocik aby mohli posudit klady a zapory..vidiet a vyskusat v obchode nestaci.Nechame sa prekvapit, ze co nakoniec vyberieme... Aj Brio je tiez stylovy kocik, ma vysoko vanicku, peknu sportovu cast..
PS: mne sa paci aj cierna konstrukcia. tak sup sup snazilkovat...🙂

beatrisss1
21. apr 2012

@leila13 Ja strasne zhanam tuto slnecnu clona , mam ale starsi typ Joolz one prime..neviete mi niekto poradit, ci to bude pasovat?dakujem..pripadne nepredava niekto?