Kočík Joolz. Máte ho niekto?

dixy
27. máj 2009

čaute baby,máte ho niektorá???velmi ma zaujal?

denisab32
27. máj 2009

...ja len toľko, že som si ho všimla na výstave a odradila ma rapkajúca strieška 😒 ....

dixy
autor
1. jún 2009

nemáte žiadna tento kočík?

bambini
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leila13
3. apr 2012

😨 nikto nemá Joolz???

milankovazuzana
3. apr 2012

@leila13 ahoj, jedna moja známa ho má-teda športiak a má ho v bazáriku, tak sa jej skús opýtať ak niečo potrebuješ poradiť.

leila13
3. apr 2012

@milankovazuzana - Ďakujem. Chcela som len nejaké osobné skúsenosti mamičiek 🙂

milankovazuzana
3. apr 2012

@leila13 skús sa jej spýtať cez IP, je milá, určite Ti dobre poradí, ona kočiarik miluje 🙂 Ináč je nádherný a vysoký, to sa nedá porovnať s tými nízkymi 🙂 .

leila13
3. apr 2012

@milankovazuzana - ok. Pošleš mi teda na ňu nick?

alenka_
3. apr 2012

Ahoj, my mame joolz prima grande a sme s nim nadmieru spokojny. Velmi lahucky co ocenujem hlavne pri prenasani po schodoch, aj v tazkom terene sme v pohode s prednymi mensimi kolieskami presli. Manipulacia pri polohovani ci skladani nema chybu. Velmi som ocenila ked sme mali vanicku kryt na zips. A o nastavovani vysky rukovatka ani nehovorim ocenia hlavne vyssie osoby. Mame k nemu slnecnik, fusak i sietku. Nemenila by som ho urcite.

milankovazuzana
3. apr 2012

@leila13 ejka0812

leila13
4. apr 2012

Takže odporúčanie od ejka0812:
"Kočík je super 🙂
Môžem porovnať, lebo som už mala 6 kočíkov Casualplay, Jane, Quinny,Concord...
Jednoznačne naj na manipuláciu pre mamičku a pohodlnosť pre dieťatko,podobná rada ako STOKKE, len o čosi nižší
Naozaj len dopručujem
Ja mám už druhý JOOLZ, strieborný som predala a teraz mám červený, ale iný už nechcem 😀
Strieška je ok, vôbec není malá, lepšia ako v Concorde a vanička dostatočne veľká"

leila13
12. jún 2012

Neviete či sa dá dať na konštrukciu Joolz iba vajíčko Maxi Cosi?

e_z
21. jún 2013

Ahoj, budem rada, ak svoje skúsenosti s kočíkmi Joolz spíšete aj do Wiki Modrý koník: https://www.modrykonik.sk/kociky-joolz/ Vybrať nakoniec len jeden je náročné, takže skúsenosť je na nezaplatenie.
@alenka_

lusiana999
26. nov 2014

Na JOOLZ kočík sa dá dať autosedačka beSafe, maxi cosi, Cybex.