Kočík Kunert Silver

katka_kol
13. nov 2013

Ženy máte niektorá skúsenosť s kočíkom Kunert Silver? Ovládanie, hmotnosť, stabilita atď. Rozhodujem sa pre kočík a porovnávam. Ďakujem.

zuzicka144
7. jan 2014

Ahoj katka, zaobstarali sme si kočík značky Kunert prof, ružový a zatiaľ sme na nom nenašli nič hrozné, čo by ťa mohlo odradiť. Ovláda sa v pohode, dobre pruží, je pomerne ľahký. Príslušenstvo sme dostali zdarma k tomu. Aj vanička, aj šporťák aj autosedačka- všetko v pohode, bez nejakých chýb, resp. niečoho čo by nám vadilo. Má všetko čo by mal mať dobrý kočík a hlavne je za rozumnú cenu. Veľa šťastia 😉

kristinatina
17. mar 2014

Ahojte! Aj ja rozmyslam nad kupou tohto kocika a tu konecne vidim nejaku referenciu 🙂 tak sa tesim, ze nie je len pekny, ale aj dobry. @zuzicka144, kupovala si nafukovacie alebo plastove kolieska? Rozmyslam co bude lepsie... sestra mala totiz raz nafukovacie a stale musela riesit dofukovanie a defekty 😒

ankasmile
7. máj 2014

aj ja ho mam som spokojna len trosku neprakticky kosik, ked chcete nieco vlozit alebo vybrat ale vojde sa tam toho vela 🙂 mam nafukovacie

andreab221293
25. nov 2014

Rozmýšlam aj ja nad kúpov tohto kočíka.. Tal by som sa chcela spýtať na veľkosť vaničky.. Zmestí sa mi tam aj fusak??

zgamd
30. sep 2015

ahojte baby tak čo stále ste spokojné s kočíkom?? ja si ho chcem kúpiť

katka_kol
autor
30. sep 2015

Je krásny, ale nakoniec sme kupili CAM dinamico.S tym som max spokojna. Lahucky, pohodlny, lahko skladatelny,ale asi drahsi ako tento Kunert....zvolili sme komfortnejsi

zgamd
30. sep 2015

@katka_kol koľko ťa vyšiel??

katka_kol
autor
1. okt 2015

Uz presne nepamatam, ale okolo 600 plus minus. Pozri na stranke www.ricobaby.sk. v trencine maju predajnu.

zgamd
1. okt 2015

@katka_kol Ďakujem

nikol5889
25. jan 2016

Ahoj! Aj mne sa veľmi páči a rozmýšlam nad kúpou. no vydela som jednu fotku, kde je s jednou pani odfotený a zdá sa mi nízky. meriam 175cm a bojím sa že bude nízky. nemáte náhodou skúsenosť? ďakujem

michaelahorvatova
2. feb 2016

Ahoj vedeli by ste mi poradiť ?? Chceme kúpiť kočiar značky Kunert Silver a čítam tu že ste s ním spokojné čo ma veľmi teší. Ale vedeli by ste mi poradiť kde ho zohnať?? Na akej stránke alebo majú niekde predajňu špeciálne pre túto značku?? dakujem vopred

nikol5889
2. feb 2016
michaelahorvatova
3. feb 2016

nikol5889 dakujem tiež som to našla aj na bazoši ma ta pani inzerat 😉

mamik5
4. feb 2016

@zgamd ja prave tento predavam a bola som snim spokojna velmi ak chceš pozri si moj inzerát

zgamd
4. feb 2016

@mamik5 Ďakujem... ale nakoniec sme sa rozhodli pre iný a už ho máme aj doma ☺

zuzanamorauszka
16. mar 2016

Ahoj my ho mame tiez a nikdy by som si iny nekupila.Je velky,lahky,dobre sa sklada,vela motivov.Je super

michaelahorvatova
16. mar 2016

@zuzanamorauszka a môžem vedieť kde ste ho kupili a kolko stál?? dakujem

mamik5
16. mar 2016

@michaelahorvatova JA teraz predavam vo velmi dobrom stave dvojkombinaciu ciže bez vajička za 100 eur ak by ste mali zaujem je ako nový

michaelahorvatova
16. mar 2016

@mamik5 ja som chcela trojkombináciu a mam aj presne vybratý vzor, ktorý by som chcela ale môžte mi dať odkaz aj na ten váš rada si ho pozriem

monika_88
16. mar 2016

S pani denisou máme aj my dobru skúsenosť sestra má asi takyto a chystame sa od nej kúpiť aj ďalší pre nás

mamik5
16. mar 2016

@michaelahorvatova pozrite si môj bazarik som ochotná sa dohodnut ešte aj na cene

michaelahorvatova
16. mar 2016

@mamik5 aj tento Váš je pekný ale našla som taký ale s farebnými guličkami a ten sa nám páči viac.

zuzanamorauszka
17. mar 2016

@michaelahorvatova ja som ho kupovala v LV ale ked si ho date vyhladat na heureke tak vam ho tam najde a konkretne moj stal s komplet vybavenim 279 eur.Su aj lacnejsie ked nechcete vajicko ale ja som s nim bola velmi spokojna.Vsetky casti su velke takze dietatko je spokojne a mozete ho tam mat minimalne do roka nakolko hlboka cast ma 80cm.

laurinka_21
11. jún 2016

má prosím Vás otáčacie kolesá? ako sa Vám s ním manipuluje? prípadne skladanie do auta...

zuzanamorauszka
11. jún 2016

@laurinka_21 ano ma otacacie kolesa ale daju sa zabrzdit aby sa netocili.Sklada sa velmi lahko a rychlo.
Ja osobne by som nikdy iny nekupovala bo je velky a dcerka ma dva roky a 93cm a stale sa mi zmesti do sportaku.

janka7177
16. júl 2016

Ahojte,mate niektora skusenosti s kocikom Kunert Libero? Velmi sa mi paci kombinacia tyrkisova s bodkami a siva. Babo sa ma narodit zaciatkom novembra a neviem ci je vanicka dost velka na fusak,ma 82 cm.

nikki165
29. aug 2016

Ahojte, chcem sa spýtať či ste si niektorá objednávali kočík Kunert Silver z tejto stránky http://deti.bazar.sk/7914755-super-akcia-nove-k... a aké sú vaše skúsenosti s predajkyňou

eviii11
1. nov 2016

@janka7177 ahoj Janka, mas nejake info,tiez sa mi paci a hladam nejake infosky 🙂 ci nakoniec to vyhral iny?dakujem

janka7177
7. nov 2016

@eviii11 Ahoj, napokon som kupila RIKO Brano Eco Malachit, kedze dcerka sa narodila na zimne obdobie a zdalo sa mi, ze ten kocik ma malu vanicku a po case by sa mi tam s fusakom nevosla.

ivusik159
1. jún 2017

Pre mňa max spokojnosť porovnanie s cenou. I keď v zime som vo vaničke používala fusakotašku. Vanička je na zimu tenka iba z látky. Konštrukcia je skvela ľahká sa skladá. Športova časť úplne nádherná. Veľké plus je ľahko sa čistí smelo choďte do svetlých farieb.