Kočík Mima Xari - recenzie

minicko
1. feb 2013

ahojte..mate niektora skusenosti s kocikom mima xari?velmi sa mi paci design,len neviem ci je dobry aj po praktickej stranke..ak ho niektora mate doma,alebo ste si ho niekde odskusali,dajte mi prosim vediet..dakujem za vsetky nazory,ci uz pozitivne alebo negativne 🙂

zuzkahladekova
7. dec 2020

@sandra151 blizsie info na tel. c 0915 834 551

mija11
20. dec 2020

@jana2518 ja som bola veľmi spokojná..veľmi sa mi páčil a vysnívala som si ho 🙈😅 akože štýlové bol nádherný naozaj jediné čo ma niekedy hnevalo tak horšia manipulácia po dedine,keďže sme nemali cestu urobenú ale tak s tým som mohla počítať..ináč fakt nič čo by ma nejako sklamalo❤️

jana2518
20. dec 2020

@mija11 ďakujem za info už ho mám doma.😊 Hádam budeme spokojný.

sandra151
20. dec 2020

@zuzkahladekova ďakujem,už sme si vybrali iný 🙂

barbor_to
1. mar 2021

Ahojte, nepredáva náhodou niekto kočík Mima Xari ?

aduska256
8. mar 2021

@barbor_to pekny vecer ja mam na predaj skoro ako novu bielu zostavu ale bez podvozku😊

mapr
9. máj 2021

@barbor_to Dobrý deň, predávam mimu xari bielu, je to 3- kombinácia s bohatým príslušenstvom

lucia86
8. jún 2021

@loreal123 zdravím, kde ste prosím zohnali koženka na rúčku?

christina777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alenapiestany
20. jún 2021

Baby nemáte niekto záujem o mima xari Champagne? Som z Piešťan

zuzankka999
22. jún 2021

Zdravim, my mame mimu od známych ktorým rok stala a teraz nevieme zložit podvozok….teda ta prvá časť skladania (rucka) ide v pohode ale ten klb ako sú nákupné košíky by sa mal len po zdvihnutí za rukoväť zohnúť (predné kolieska pod zadné) a nejde to…ako keby bol zaseknutý alebo tam bola nejaká poistka. Nestretli ste sa s tým?
Dakujem

monniii
7. dec 2021

Zdravim ma niekto na predaj striešku na Mima Xari bielu? Súrne hľadám..nakoľko sa mi poškodila dakujeeem

christina777
7. dec 2021

@monniii Ak by ste mali záujem mam ušitý návlek sivý/šedý s hnedou strieškou ( návlek je v prechodoch spevnený pekne drží tvar)a k tomu aj ušitý návlek na rukoväť mama aj dieťa + putka na tašku nove nepouzite ak by ste mali záujem.

monniii
7. dec 2021

@christina777 ďakujem za ponuku, toto by mi nepasovalo nakoľko fusak aj iné veci mám do ružová zladené ...ale ak by nebola ina možnosť tak sa ozvem.dakujen

paulus123
24. jan 2022

@cacka dobry den kde ste kupila kocik? Prosim