Kočík Mima Xari - recenzie

minicko
1. feb 2013

ahojte..mate niektora skusenosti s kocikom mima xari?velmi sa mi paci design,len neviem ci je dobry aj po praktickej stranke..ak ho niektora mate doma,alebo ste si ho niekde odskusali,dajte mi prosim vediet..dakujem za vsetky nazory,ci uz pozitivne alebo negativne 🙂

minicko
autor
1. feb 2013

nikto ho nemate? 😕

cacka
8. feb 2013

Ahoj kociarik mima xari mam a som spokojnaaaa 🙂

katka1710
10. feb 2013
katka1710
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cacka
10. feb 2013

@katka1710 urcite nie. O nicom takom neviem a to pouzivam kocik uz 8mesiacov

minicko
autor
10. feb 2013

@cacka a aku farbu si zvolila?

cacka
10. feb 2013

Ja mam mima xari flair camel kozeny

katka1710
10. feb 2013

Dakujem za info, velmi si ma potesila, kocik je naozaj krasny, nema chybu.

xipsa
27. feb 2013

@cacka Ahoj, mozem sa spytat kde si ho zohnala? Na SR strankach ho nevidim. A aj ked ano, tak vypredane.
Este by ma zaujimala aj priblizna cena. Mima Xari. Ak budes mat cas , dakujem ti zqa odpoved. 😉

cacka
28. feb 2013

Mam ho jedina na slovensku v tejto farbe 🙂 napisem do ip

@xipsa

xipsa
28. feb 2013

@cacka Dakujem ;)

xipsa
1. mar 2013

Prosim, naozaj sa tu nenajde nikto so skusenostou s tymto kocikom? 😕 😕 😕

xipsa
5. mar 2013

Prosim, naozaj sa tu nenajde nikto so skusenostou s tymto kocikom? 😕 😨

kaja13
21. mar 2013

@minicko Ahoj. Ja mám kočík Mima Xari a určite by som ho nevymenila za žiadny iný. Malá mi vydržala v hlbokom do 8 mesiacov a teraz mám športiak. Strašne ľahko sa s ním narába. Ja ho mám strieborný a jediná nevýhoda je,že na strieške sú vidieť škrabance. Ale určite ti ho odporúčam. Podľa mňa je to momentálne najkrajší kočík. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

minicko
autor
22. mar 2013

@kaja13 dakujem za odpoved..zaujimala by ma vsak jedna vec..ked som si ho bola obzerat,lebo som takmer na 100% rozhodnuta ho kupit..tak ma zarazila jedna vec a to je prave ta strieska..sklada sa ako keby z troch casti a obavam sa,ze ci v zime cez nu neprefukuje 😕

kaja13
22. mar 2013

Cez striešku mi neprefukovalo. A to sme chodili v každom počasí von. Ja mám k nemu aj originál fusak a keď som ju doňho zapla,tak bola dobre schovaná. Určite treba aj ten. 🙂

bibi12
25. mar 2013

ahoj...mozte mi poradit kde kupim kocik mima xari?dakujem

meiwe
25. mar 2013

Premamam v Bratislave ho ma, aspon surodenecku verziu urcite=)

petulka268
29. mar 2013

Ahoj.. Mate skusenosti aj so športovou časťou , vojde tam aj 2 ročne dieťatko??? Vahu sice pisu ze do 17 kg , ale velkostne ... Este sa chcem spytat aka je cena celej zostavy kocik + sada podloziek + fusak ... Dakujem 🙂

bibi12
12. apr 2013

@cacka ahoj,mohla by si mi prosim ta poradit?kde si kupila kočiarik mima xari? dakujem 🙂

janka2232
25. apr 2013

ahoj zachvilku aj ja budem majitela mima kocika vymenila som ho za stokke tak som zvedava velmi sa paci

lulkala
4. máj 2013

@janka2232 ahoj, prosim ta, mozemsa spytat kde si kupila, tento kocik? a kolko ta vysiel a co vsetko bolo v cene?? dakujem 🙂

janka2232
4. máj 2013

@lulkala kocik cca900 eur vlozka do sportovej casti 50 a slnecnik 47 eur kocik je komplet vanicka sportovy ma dva nakupne kosiky a plastenku

georgia333
4. máj 2013

ja som ho videla v Hlohovci v predajni na námestí

janka2232
5. máj 2013

@cacka
@kaja13 baby nemate nahodou aj prebalovaciu tasku chcela by som ju vidiet aj z zvutra ale nikde neni vyfotena

kaja13
5. máj 2013

Ak myslíš tú čiernu koženú,tak ja ju mám. Je dosť veľká,ale ja ju moc nenosím lebo mi zavadzia hlavne keď mám športiak. 🙂

nikuska124
14. máj 2013

@minicko ahojko ja mám tento kocik respektíve mám mima kobi čo je surodenecky, ja som s ním max spokojná . Mám ešte stokke a s oboma som spokojná.

petraf01
21. máj 2013

AHOJTE ...A čo kolieska na kočiariku? sú kvalitné? 😅 Potrebujem kočiarik na cestovanie aj do zahraničia a tak. Dik..

janula845
20. jún 2013

@cacka Ahoj, prosim ta, nie je mala sportova cast kocika? Na fotkach vyzera, ze ked je uz dietatko vacsie, tak nema pohodlie s nozickami, lebo nie je polohovatelny nanoznik. A ake rozmery ma prosim ta hlboka vanicka? Dakujem

janula845
20. jún 2013

@janka2232 Ahoj, prosim ta, preco si ho vymenila? V com sa ti stokke v porovnani s mima xari nepacil? dakujem