Kočík Moon Buggy Fit. Máte s ním skúsenosti?

saandra
8. feb 2008

Ahojte maminy,

mam 7-mesacneho syna a momentalne prenho hladam lahky, dobre skladny, sportovy kocik na leto. Mam vyhliadnuty Moon Buggy Fit alebo aj Moon Buggy Kiss.
Zda sa mi pekny, sikovny a za dobru cenu. Ale videla som ho iba na internete.
Preto by som sa rada opytala, ci niektora z vas s nim nema skusenosti. Zaujimalo by ma hlavne ci nie je velmi labilny, ci sa da dat opierka uplne nalezato...ale i ine pozitiva a negativa.

Dakujem vopred za reakcie. 😉

monkula
8. feb 2008

sandra, tu je slušne rozbehnutá diskusia o kočíkoch Moon
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

saandra
autor
8. feb 2008

dakujem monkula, nevedela som o nej. Zbezne som ju preletela, ale nespomina sa tam tento typ. On je totiz z nove kolekcie, ale uz by ho niekto snad mohol mat?! 😵

alyssa
19. mar 2008

ja tiež chcem kúpiť moon fit pre dcérku-mám doma patrón pluto a parametre sú také isté len na fite sa nepolohujú nožičky-lepšie by si dieťa v kočíku pospalo,ale nieje to až taký problém,pretože často v ňom spať nebude ......

danu
20. mar 2008

my sme cierny moon 3 wheels kupili minulu sobotu a je perfektny 🙂 Precitaj si recenzie na 3 wheels a 4 wheels na tejto stranke mas tam o moone vsetko 😉
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...

Velmi co je pre mna plus je ze je sedacia cast dost siroka ze tam nesedi ako taka "buchta" ale kraluje si tam chyti sa madielka a ide sa 🙂 Kocik sa da dat skoro uplne nalezato, vyhrada ktora je ze sa tazsie da dostat do nakupneho kosika ale ja osobne tam vela veci nikdy nedavam. Opierka je trochu tensia nie je uplne vystuzena, neviem odkial si ak z BA dala by som ti tipy kde ich maju nazivo. Mam ho aj v albume tusim dve fotky ak chces mrkni 😉

dominica
20. mar 2008

no, ja som o ňom uvažovala, ale nezdal sa mi moc vhodný, hlavne preto, že dieťa si nemá kam dať nožičky, voľne mu visia a tá opierka chrbta je veľmi slabá, akoby len nejakým kartónom vystužená a dať za to toľko peňazí, by chcelo lepšiu opierku. Imidž je imidž, ale nie je to všetko, preto som sa rozhodla pre praktickejšiu káričku...
Ale na rýchle presuny stačí.

zoja
20. mar 2008

ja mam tiež moon Buggy Fit 3 , kupovala som ho v rakusku kde stal 130eur - super kočár do auta 🙂

frzeiovn
19. feb 2011

Ahojte, aj ja mám buggy Moon fit, hnedý, ak by ste mali záujem pošlem detailné foto a možno by sme sa dohodli aj na cene, lebo ho už nepoužívame. Je skvelý, ľahký, má aj košík a ľahko sa zloží, isto odporúčam, mám k nemu aj nánožník....PAPA Ak máte záujem alebo nejaké otázočky napíšte mi na klaudia.fizelova@zoznam.sk