Kočík Mutsy Transporter. Poznáte?

millada
26. júl 2009

Nemate niekto tento kočik? Na slovenskych web strankach som ho nenašla. V ČR ho maju, aj v Polsku je uz rozšireny. Chcela by som vediet skusenosti, hlavne čo sa tyka velkosti vaničky a polohovania športovej sedačky. Je to cenovo prijatelny typ kočikov Mutsy a ja som sa donho zamilovala 😉

bebe2013
27. jan 2013

Kupili sme transporter a zatial, bez praxe s babatkom, som z neho nadsena.

nedockava4
4. mar 2013

Baby...ak by mala niektora z vas zaujem o Mutsy transporter v ciernej farbe v kombinacii so sivou,prosim IP.

mimca20
23. okt 2013

@bebe2013
@teress Baby tak ako vam sluzil tento typ kociara?? Vahovo je tazky??? Ma nejake minusy?? dik

teress
23. okt 2013

@mimca20 ja som bola spokojna, teraz mame evo od muts koli reverznému sedeniu a tiež spokojnost

mimca20
23. okt 2013

@teress vdaka a ako sa s kociarom chodilo napr. v zime?? Mala si len sportovu cast??

cemi
23. okt 2013

Ja mam starsi transporter a som spokojna velmi. Len ma mrzi ze sa neda sedacka otacat, ale to je vec zvyku.

michaelkanr
23. okt 2013

my mame evo, co je vlastne taka vyspelejsia verzia transportera, preto aj ten nazov🙂 sedacka sa uz da otocit v smere aj protismere jazdy. ma inu rukovat, na trasporteri je taka penova, evo ma kozenkovu, co je vyhoda. kocik je lahky, velmi skladny, ma pevnu hlinikovu konstrukciu, nerozhega sa, kolesa idu rovno. a to ho ja rozkladam a skladam kazdy den a niekolkokrat. nevyhody - pri vanicke som ziadnu nevyhodu nepostrehla. pri sportovej casti par ale nic katastrofalne - kratsia strieska, teraz uz nevadi, ale v lete by som veru dlhsiu uvitala. madielko je penove a da sa dat dole len cele. lepsie by bolo kozenkove a keby stacilo odopnut len z jednej strany. inak som velmi spokojna🙂

monstos
23. okt 2013

Mame tento kociarok a je super. Dkvelo sa tlaci, lahucko. Je super skladny do auta - netreba dvat dole sportovu cast. Maximalne otestovana nosnost nskupneho kosika - velmi prakticke 😊. Co mi na nom chybalo, bola otocna sedacia cast. A momentalne by som ale hladala kocik so sklapaciou strieskou. ( ochrana proti slnku a aj vetru) mam taky golfac a je to skvela vec.

teress
23. okt 2013

@michaelkanr aj my mame evo...ta kratka striečka mne ani nevadila, mala v kočíku nespávala...mame k tomu aj orig slnečník , tak v pohode...to madielko sme dali potiahnut kožov..tiež spokojnost...v zime tiež žiaden problém pri jazde v nehu

mimca20
28. okt 2013

@teress
@monstos
@michaelkanr mate tento transporter niektora???

teress
28. okt 2013

@mimca20 my sme mali vo farbe sand..teraz mame evo v striebornocierny

monstos
28. okt 2013

My mame tmavo hnedy

mimca20
28. okt 2013

@lorka ako si bola spokojna s transporterom??

mimca20
28. okt 2013

@monstos ahoj a ako spokojna?? Ja mam moznost kupit pouzivany, sesterka sa nan bola dnes pozriet ze je supeer, ale nestihla mi ho pofotit kedze ho bola pozriet vecer ☹. A zajtra mam pisat predavajucej co a ako, kedze ma dalsich 2 zaujemcov vraj.

monstos
28. okt 2013

Ja som pisala jeho negativa, takze ak to nevadi tak je uplne super. Hlavne tie jazdne vlastnosti. J som strasne vela kocikovala ( 2 x denne aj po 2 hodiny kym mal maly rok) a jazdilo sa snim perfektne . A je vidno, ze je kvalitny , velmi sme ho nesetrili. Potah je tiez super - lahko sa udrziava. Mne len vadila keby bola stahovacia strieska ( ale strieska je ako taka v pohode , neznamena zeby babo bolo v nom velmi nechranene. A ze sa sportova cast neda otocit . Dufam, ze som pomohla. Ale ak mam porovnat pomer kvalita cena tak je super a jazdenky idu za dost dobre ceny.

monstos
28. okt 2013

@mimca20 este musim vychvalit aj kolesa ako take. Kedze nie su nafukovacie ale plastove ( akoby penove) nedostane nikdy defekt 🙂 a na zimu parada

mimca20
29. okt 2013

@monstos Dik, aj to postaci som aj za negativne reakcie. Nielen vychvalit kociar do "nebies", clovek kupi a otrasss. Mam moznost kupit 2kombinaciu za 100eur, je po 1dietati tiez max. vidiet pouzivanie na kolesach a min. krabance na konstrukcii - tak sa rozhodujem. Stari rodicia maju v plane kupit znova cisto novy nejaky kociar, ale zas ja nie som az taky zastanca novych, kedze uz cakame druheho drobca.

lorka
6. nov 2013

@mimca20 ahoj mimca, asi odpisujem uz neskorom, ako tu poslednu komunikaciu citam, a kocik uz mas... tak aspon ti viem potrvdit, ze som s nim ozaj velmi spokojna. velke plus davam za ovladanie, kolesa, potah, skladnost do auta, jazdnenie aj po snehu, dostatocne velka sportova cast na sedenie (maly je dost velke dieta a stale sa v nom pohodlne aj vyspi). napokon mi ani velmi neprekazalo, ze sa neda dat do uplneho lahu a tiez to otocenie sedacej casti tak, aby videl na mna... (pri takej verzii byvaju menej priestranne tie sedacie casti). ked trochu podrastol, tak uz chcel pozerat na svet, takze v podstate mi to fakt nechyba. za minus by som povedala velkost strechy - vo velkom vetre a pri velkom slnku dieta prilis neochrani - a tiez mi v streche chyba take to okienko, aby som na maleho videla pri kocikovani, co robi. a este nakupny kosik - je sice ozaj dost velky, ale ked ho plne nalozim tazsim nakladom (potraviny napr.), tak ked prechadzam napr. z chodnika na cestu, tak sa trochu sucha zospodu. ale nepovazujem to za nejaky obrovsky nedostatok. vanicka by mohla byt vacsia, to je fakt, ale zase mam pocit, ze v dnesnej dobe su takmer vsade su take male... :-/ inak nakoniec som celkom rada, ze som nekupila mutsy evo, ten ma ozaj biedne malu tu striesku - na zimu by sa mi zdalo, ze to dieta v nom dost prefuka a v lete v polohe lezmo vobec neochrani od slnka. ale nemam teda osobne odskusane...

bebe2013
13. nov 2013

@mimca20 ja som s tym kocikom maximalne spokojna. Pre nase potreby je super. Ale neskladam ho, lebo mame doma dost miesta. Keby si daco konkretne chcela vediet, spytaj sa. Ja som velmi dlho hladala a urcite by som si ho vybrala este raz.

estachova
15. apr 2014

viete mi paradiť kde sa dajú tieto kočíky opraviť?

eevulle
23. jún 2014

@michaelkanr Ahoj, prosim jste stále spokojena s kocarkem Evo? Ja nad nim uvazuji a chci se zeptat, jestli zvlada nejaky horsi chodnik nebo upravenou lesni cestu? Nedrnca moc? Dekuji.

michaelkanr
23. jún 2014

@eevulle ahoj, stale som velmi spokojna-kocik pouzivame uz 1,5 roka denno denne a je v super stave, nerozhegany, ziadne osmicky na kolesach. Ani nezvazujeme golfovy kocik - naco?🙂 mestsky teren zvlada v pohode, ma dost velke predne kolesa v porovnani s inymi dvoj ci trojkombinaciami. My sme s nim boli vsade -aj pri mori, aj v prirode-ziaden problem. Tento rok je dalsi mutsy - igo, sportovy kocik ma dlhsiu striesku a madlo sa da odpojit len z jednej strany - tento kocik uz je podla mna dokonaly🙂

eevulle
24. jún 2014

@michaelkanr dekuji moc...mam jen strach, ze bude dost drncat, kdyz nema odpruzeni ani nafukovaci kola..treba nekde na ceste, kde jsou kaminky...ale to asi problem neni, ze?

michaelkanr
24. jún 2014

@eevulle nuz, mutsy nie je pravd kocik do narocneho terenu, tam sa urcite hodia viac nafukovacie kolesa. Mne vyhovuje, pretoze 90% casu sme v meste🙂 to zvlada v pohode, ale ked ho planujes vacsinou vyuzivat v inych podmienkach, tak su mozno vhodnejsie kociky, nejake do terenu🙂

eevulle
24. jún 2014

@michaelkanr budu taky vice ve meste, ale chci aby zvladl sem tam prochajdu i mimo město...tak snad to zvladne

michaelkanr
24. jún 2014

@eevulle to zvlada urcite 😉

elly23
22. máj 2018

Do kolko rokov je ten mutsy transporter?

victoria710
3. jan 2019

@elly23 ja ho mám a športová časť je super. Veľká. Do 2 rokov urcite. Myslím, ze aj dlhšie. Je veľký.