Kočík Mutsy Transporter. Poznáte?

millada
26. júl 2009

Nemate niekto tento kočik? Na slovenskych web strankach som ho nenašla. V ČR ho maju, aj v Polsku je uz rozšireny. Chcela by som vediet skusenosti, hlavne čo sa tyka velkosti vaničky a polohovania športovej sedačky. Je to cenovo prijatelny typ kočikov Mutsy a ja som sa donho zamilovala 😉

trixi
26. júl 2009

ahoj millada, ja mam klasicky Mutsy a ked som sa teraz pozerala na ten Transporter, tak uvadzaju, ze ma vanicku 73x26 cm a klasicka vanicka Mutsy ma rozmery 73x33 cm, teda je sirsia a nasmu malemu aj tak bola mala. Cenovo je rozdiel nejakych 2 tis. CZK. Je to pekny kocik.

millada
autor
27. júl 2009

ahoj trixi, dakujem za prispevok 😉
Ked pozeram rozmery vaničiek, tak mnohe maju cca 73x33, ako mas ty. Je to mala vanička? Myslis, ze by som našla aj väčšiu? 😕 Ale je fakt, ze tento mutsy transporter ma fakt asi dost male rozmery. Aj ked na polskych strankach, kde ho predavaju, su rozmery väčšie, tak neviem, čo je pravda...

trixi
28. júl 2009

millada, dnes su tie vanicky male, teda vacsina modernych a peknych kocikov. Zalezi aj od dietatka. Nas Matej bol 5 kg takze sa nam tam na zimu horko tazko vliezol as s fusakom a navyse on nezniesol uzke, stiesnene priestory, takze bol vyslovene nervozny. Moji rodicia potom kupili nejaky polsky kocik (tank), strasne tazko sa ovladal, bol nekonecne tazky, zato vanicka bola obrovska aj pre 2rocne dieta. Pouzivala som ho vsak na spanie doma na terase, pretoze vonku sa mi s nim velmi tazko chodilo.
Inak niektore maminy su spokojne aj s tymi mensimi vanickami. Ono to zalezi ci je dieta letne, nemusis tam pchat velky fusak, alebo zimne. Ohladom Mutsy kocikov je tu este jedna tema, myslim ze sa vola Mutsy v Bratislave?
Ine kociky neviem a nemozem hodnotit, skus zajst do nejakej dobrej predajne kocikov a popozerat si a ked sa Ti nejake budu pacit pozri na hodnotenie mamiciek.

monstos
19. feb 2012

Ja mám tento kočiarik a som s ním maximálne spokojná. Mám ho síce len pol roka, ale malý sa tam ešte zmestí čo som fakt prekvapená. Hoci máme aj perfektný prispôsobivý fusak Lodger bunker 🙂)). on sa tam výborne prispôsobí. Jedinú chybičku má že sa nedá otočiť športová časť do proti smeru jazdy ☹

lenka03
5. apr 2012

baby a novinku mutsy evo ste uz niektora videli nazivo? mal by to byt kvazi transporter s reverznou sportovou castou ... z videi a obrazkov vyzera ok len neviem co to bude nazivo.

teress
31. máj 2012

@lenka03 my ho čakáme, tak uvidíme🙂

lenka03
31. máj 2012

@teress videla si ho nazivo? mas ho objednany alebo cakas kym dostanu vzor na nejaku predajnu a po obhliadke sa rozhodnes?
Z videi sa mi zdalo ze ma dost malu striesku ked babo lezi ale zdanie moze klamat.

teress
31. máj 2012

@lenka03 praveže nie...tiež len an videu..chclei sme najskor maxi cosi muru 3...ale ta mala žalostne malú sedačku a ked som na nu čítala recenziu tak som sa bala, a s transporterom sme max spokojný, len nema reverznú sedačku...tento ma...naši ho maju dovist z brna dnes večer...tak som veru zvedava🙂transporter je hlavne lahký, skladný, dobre sa sním jazdilo...čo mne vyhovuje..farbu sme objednali tu bieločiernu aj s fusakom, stal 7600českých našich nakych 290e a ešte fusak za 1300

lenka03
31. máj 2012

uz ho dviezli? aky je?
mura je na moj vkus dost traktor ... zbyutocne tazky, myslim ze vobec neumoznuje mamicke samostatnost a na to aka je tazka amohutna a aku ma nosnost ma dost nizko striesku takze vacsie babo si tam hlavu sucha ... predsa len sa daju aj lahsie kociky s terennymi kolesami - jane slalom, mutsy transporter a podobne, ktore prenesie mamicka aj bez cudzej pomoci ...

teress
1. jún 2012

@lenka03 prišli v noci tak čakam kedy dorazia.-)pofotím

teress
1. jún 2012

@lenka03 ahoj tak je už doma🙂 poskladaný, von sme ešte neboli leje ako s krhle...ale tak na pohlad je ok...malej sa vnom pači, sedačka je fajn...chrbatik vysoký, strieška je dost velka, ked sa to rozzipsuje je to porovnatelné s transporterom, sedačka je trošku užšia , ešte to premeriam, vahovo su na tom rovnako...sedačka sa lahko naklikne aj do opačnej strany...

lenka03
1. jún 2012

@teress znie to super 🙂 a co strieska- ked je chrbatik v lahu tak malu dost chrani? a chrbatik ide aj do uplneho lahu?

teress
1. jún 2012

ano do uplneho lahu...aspo ntak sa mi zda....neviem ako malu chrani...ešte sme neboli von, tak uvidíme 😉 dame vediet
@lenka03

lenka03
1. jún 2012

@teress je krasny 🙂 ale tu striesku mohli aj vacsiu spravit, slnecnik bude kazdodenny kamos pri spani 🙂

teress
1. jún 2012

@lenka03 už som nad tým rozmýšlala možno kupim ešte uni clonu...uvidíme v terene

ellysa
9. jún 2012

@teress ahoj, nejaké nové postrehy ohľadne používania evo? športová sedačka je priestranná? do koľko rokov myslíš, že je? neviem akú máš starú bambuľku, či sa tam pekne zmestí

teress
9. jún 2012

@ellysa ahoj my mame 11m a uplne v pohode, zatial je tam maličká🙂 použiva sa zatial výborne🙂 dufam že nam vydrží dlhšie

lorka
14. jún 2012

@teress ahoj teress, ak sa mozem opytat, vidim, ze si predtym pouzivala transporter. ja som sa tiez zamilovala do mutsy kocikov, akurat som sa nevedela rozhodnut medzi transporterom a evom, nakoniec som kupila transporter, ale neviem, ci nemam banovat... ak ich porovnas, vidis viac klady ktoreho? mna pri transporteri oslovila vacsia sedacia cast pre babo, hoci prave teraz rozmyslam, ci to bolo spravne kriterium, maly sa narodil koncom aprila, takze v cca 6m ideme na zimu do sportoveho a neviem, ci zase transporter nie je pre take male babo prilis velky... taktiez co sa tyka tej polohovania sedacky, neda sa dat uplne dorovna. zase evo sa mi zdala ta strieska strasne mala... ako to teraz vidis? ked mas doma oba 🙂

lorka
14. jún 2012

@teress a este prosim ta, kde v brne ste to kupovali? ta cena je vyborna oproti cenam na SK. dakujem vopred za info! 😉

teress
14. jún 2012

@lorka ahoj, do športaku sem šli tiež v pol roku...ale v lete a nebola tam stratená, transporter bol super🙂 nam chybala ta reverzna časť, stieška nie je až tak malá, a sedacie časti u rozmerovo rovnaké ..aspon tak písali🙂bola som sokojná s oboma🙂 evo ma niake vychitávky ako putko zo spodu na prenašanie-ked je kočík zložený, na strieške otvor zo sietkou aby si malé videla...ale oba su super🙂 kupovali sme v http://www.babypark.cz/kocarky

palculienka2011
18. jún 2012

@teress ahoj, prosim ta, nevies mi poradit, ci vanicka z transportera pasuje aj na evo? vdaka

teress
18. jún 2012

juj veru neviem mame športiak, ale su tam iné konektory ako na transpotery

ellysa
30. júl 2012

@teress ahoj, môžem sa znova spýtať ako si spokojná s kočíkom? je skladný? dobre sa s ním manévruje?? 😉

teress
30. júl 2012

@ellysa ahoj,stale som spokojná.-) skladný je, na manévrovanie sa nestažujem....všetko ok.-)...len si chcem kupit niaky organizer na madlo.... kvôli telefónu...nikde na kočíku nie je je žiadne malé vrecko...

teress
7. aug 2012

@ellysa pridavamnové foto aj s malou

amexa
25. aug 2012

@ellysa
@teress kocky len tak pre info novy transporter ma otocnu sportovu cast ktora je vacsia ako pri Evo (tak isto vanicka je trosku vacsia sa mi zda) ... nevyhoda oproti evo je ze nieje uplne dolahu ale zasa vyhoda su terenne kolieska (teda pre mna dolezite)... dalsia vec co sa mi zda je ze transporter ma dlhsiu striesku ako evo, pri evo by to chcelo asi este neaku clonu...

teress
25. aug 2012

@amexa naozaj idem googlit,ale menit asi nebudeme,ja som velmi spokojná🙂

teress
25. aug 2012

@amexa ja to neviem nikde najst,daj link🙂

amexa
25. aug 2012

@teress nikde to ani nevygooglis ale videla som nazivo ... sa cudujem
ze to nepropaguju poriadne... mna od eva kolesa odradzaju my mame fakt divoky teren... a teraz ten transporter vychadza fajn bo by mal mat sirsiu sportovu ako evo

teress
26. aug 2012

@amexa ved jasné my sme v meste...tak nám vyhovuje,mame dievčatko takže je nam aj dost velký,mala je drobna a vysoká nemá byt pokom🙂 hej tiež sa čudujem,hladala som kade tade a veru som ho nenašla...