Kočík Mutsy Transporter. Sedí vám k nemu autosedačka Maxi Cosi?

sakura77
22. okt 2009

ahojte babule!
,chcem sa spytat ak niekto mate tento kocik,ci ste k nemu skusali nasadit autosedacku maxi cosi a ak ano,tak na ake adpatery,mne dodavatel tvrdil ze to ide na tie iste ako aj hlboka vanicka,ale nejak mi to tam dobre nesedi (mam maxi cosi cabriofix)tak neviem ci je to tak spravne.dakujem strasne moc za akukolvek odpoved

sakura77
autor
23. okt 2009

ok,problem vyrieseny,stala sa chyba,adaptery su na ceste 🙂

anamor
7. nov 2010

@sakura77 ako si bola s transporterom spokojna?

sakura77
autor
7. nov 2010

@anamor ahoj,vyborne ovladanie,lahucky,pekny,lahke skladanie,super 🙂 😉 ale odvtedy sme ich uz vystriedali par dalsich 😉 🙂 akurat jedna nevyhoda ze sportak je len v smere-co uz teraz by mi nevadilo,lebo uz sa vozime len tak,ale na ten vek 5-6 mesiacov ked este babo chce vidiet maminu,to troska chyba,inak nemam co vytknut

denda83
5. máj 2011

@sakura77 Ahoj mozem sa ta spytat???? mala si aj vanicku? ak ano tak by som chcela vediet ci sa da aj ta skladat alebo nie.......dakujem😀

sakura77
autor
5. máj 2011

@denda83 ano mala som aj vanicku,neviem ako myslis skladat? ked isla do auta,tak podvozok zvlast a vanicku dat dole z adapterov-ja som mala maly kufor na aute,takze podvozok v kufri a vanicka na sedadle spolujazdca 😅 ak myslis ako vanicku napr concord scout co sa cela tak posklada ako taska,tak to nie,je pevna,akurat striesku sklopis, a autosedacku maxi cosi cabrio,ta sa dala dat na podvozok nakliknut

denda83
5. máj 2011

@sakura77 No to som myslela, ci sa da zlozit na tasku....kvoli cestovaniu v lietadle....lebo som v koncoch aky kocik vybrat, mala som 2 favority mutsy trans.a bexu S12.....ale tak aj keby sa nedala ved nebudem jedina co lieta s vanickou....nechcela som polsky kocik ale do tej bexy som zamilovana 😅 takze snad sa rozhodnem spravne....dakujem😀

sakura77
autor
5. máj 2011

@denda83 aha,no tak to sa tak neda zlozit veru ...a gratulujem k bambulke 🙂 😉

denda83
5. máj 2011

@sakura77 🙂 🙂 dakujem velmi pekne 😵 a celkovo s vanickou nieje tazky?

sakura77
autor
5. máj 2011

nie je lahucky aj sa lahko ovlada

atanusa
23. júl 2011

mamičky, ktoré máte kočiar mutsy transporter, mohli by ste mi prosím napísať, aké vnútorné rozmery má vanička na hlbokom kočíku? Našla som rôzne údaje, s ktorých som teraz trochu zmätená... Ďakujem.

amexa
25. aug 2012

len tak pre info transporter 2012 uz ma otacaciu sportovu cast...