Kočík na zimu s veľkou vaničkou. Poznáte nejaký?

sjuzocka
23. nov 2008

Nemam velmi preskumany trh, ale vsimla som si, ze dnesne vanicky byvaju strasne krpate ☹ podarilo sa tu niekomu najst kocik s priestrannou vanickou, kam vojde aj zababuseny valibuk? Vdaka

mirka755
23. nov 2008

velké korby mají kočárky Roan Marita, nebo Ballerina-mají je známé. Ale jelikož máš ještě malinké miminko tak se ti musí vejít do každého kočárku s fusakem. Kamarádka vozí dcerku v kočárku Bolder a vejde se jí tam ještě teď i s fusakem a to jí¨jsou 4 měsíce, přes zimu to odjezdí.
Snad jsem ti rozuměla správně 😉

frog
23. nov 2008

Velkou vložnou tašku(pevnou,ne tu měkou)má Hoco,malá mi v ní jezdila od září do dubna a i s fusakem v poho..

qetinka
23. nov 2008

steggi lux...odporucam,ma velku vanicku a je priestranny,ja som snim bola spokojna... 🙂

ren1
23. nov 2008

Sjuzocka, my sme mali kocik Peg Perego a oni maju uzasnu vanicku Navetta. Tiez sme sa narodili do zimy a s touto vanickou sme boli max spokojni! Jednak, ze sa nam tam dcerka zmestila so zimnym overalikom, s fusacikom a s dekou, plus nanoznik, ktory mal super clonu, ked fukalo, sa dala zodvihnut. Ale ci je ta vanicka vacsia ako ine, neviem! Nemam s cim porovnat, nakolko sme mali len tu Navettu. 🙂

horalka7
23. nov 2008

Velikú vaničku má Inglesina Ottuto ak nechceš samostatne len hlboký kočík, my sme mali samostatne hlboký kočík, tiež Steggi, 3 kombinácie typu Chicco alebo u Peg perega Navetta sú prťavé...

apel
23. nov 2008

já mám firkon quatro,malej má 7měsíců a v pohodě místa tam má dost ,zimu v tom ještě v pohodě odjezdíme

veronikahel
23. nov 2008

sjuzocka, podla albumu to vyzera, že mate casualplay... a ten vam je uz maly?? Myslim, že v pohode vydržite zimu v tejto vaničke... a v pol roku už malý asi moc nebude chcieť iba ležať, takže budete dávať športovú časť...
ja si myslím, že vydržíte 😉

sjuzocka
autor
23. nov 2008

Ja neviem, kebyze nejde zima tak ok ale napr. Zdedila som perfekt fusak a nevojde tam. Dala som teda deku a tu zavinovacku emitex a maly do overalu a bol tam jak jaternica, nalezite dal aj najavo co si o velkosti vanicky mysli.

mkr
23. nov 2008

máme implast bolder a malou bych tam dala v pohodě i ted s fusakem 😉

taanak
23. nov 2008

Inglesina Magnum 😉 v pohode sa mi do nej vosiel kozusinkovy fusak

janka5861
23. nov 2008

na zimu sme mali cortinu x3 evolution.mozem odporusit ...vosiela tam aj s fusakom a to mal 6 mesiacov a stale tam mal priestor. no sportova cast tohto kocika je radsej bez reci ...nekomentujem 😒 😒

denisocka
24. nov 2008

v pohode CAPAZO na kočíky Jane pro

laola
24. nov 2008

Velká je Inglesina, Roan, my máme Mikado 😉

mmusska
25. nov 2008

Ahoj Sjuzocka, ja osobne ti doporučujem Inglesinu s podvozkom Bike , my máme kvoli cene z bazaru (predsa len, nová je aj za 10tisíc a viac). My osobne ju začneme využívať asi za mesiac, keď sa malý vylodí 🙂, ale v našom okolí sú s ňou moc dobré skúsenosti (velľká plocha na ležanie, model ergo bike perfektné pruženie prejde aj hrbolatým namrznutým snehom, nerovný terén ako lúka a mierna lesná cestiča zvládá bez problémov a nemáš pocit, že tlačíš tank 🙂, ľahká - žiadne posilovanie pri zdvíhaní do MHD). Ako jedinú nevýhodu vidím porebu dokúpenia tašky na dieťa napr. Emietex (v prípade našeho modelu http://www.ajuty.cz/shop/kocarek-magnum+podvoze..., nemá klasik vaňu) ale s podvozkom Bike sa vyrába aj táto verzia http://www.ajuty.cz/shop/inglesina-otuttina-koc... a tam to ide bez tašky. No a ešte popravde dodám, že trochu je s ňou problém (v prípade prvého modelu po vytiahnutí tašky a prerobení na sporťák),to perfektné odpruženie a ľahkosť je vykúpená rlznou mierou nestability (závisí od živosti dieťatka). My sme sa rozhodli aj preto pre bazarovú, že časom dokúpime sporťák. Muška 🙂

yanna.o
25. nov 2008

mmuska, inglesina magnum je prostorná a do zimy i do terénu perfektní. Vozím v ní 16 měsíců a problém se stabilitou jsem nezažila. Pouze když byl malý už starší a těžší - kolem roku, tak byla jízda horší z prudkého bahnitého kopce na cestičce, která byla tak úzká, že jsem se na ní nevešla a všude kolem byly drny a mezi nimi kluzké bahno. Já ale kočárek nikdy nenechala stát venku samotný, vždycky jsem s ním jezdila. Kšíry jsem začala využívat až po 13. měsíci, a to jen občas, protože bylo léto a malého jsem většinou nechala běhat. Když měl těch 10 kilo, tak jsem se prvně zasekla. Nemohla jsem vyjet krátké velmi prudké stoupání po travnatých drnech. Byla tam taková hrbolatá hlína a bylo po dešti 😖 Do té doby jsem to ale vyjížděla běžně a bez potíží 😉 Myslím, že fakt není nestabilní. Ačkoliv sporťáky budou stabilnější - myslím nějaké ty dobré sporťáky 😉 S rostoucí váhou dítěte je znát změna. Osobně jsem si žádnou vloženou tašku nekupovala. Měla jsem tam tu hygienickou vložku a nánožník. Malé miminko jsem nosila do prvního patra v korbičce, později už v ruce, už se to špatně drželo s těžším větším dítětem - v těch pěti šesti měsících.. V tomto období by možná vložená taška nebyla od věci - je lehčí než korba a také menší a lépe se ponese.. Stojí nová 10 000 Kč a víc, ale bez výbavy. Hyg. vložka, matrace, pláštěnka, síťka, autosedačka. Je fakt, že si můžeš koupit jejich drahý nebo od jiné firmy levnější, takže máš možnost volby a můžeš ušetřit. I bazarová Inglesina klidně odvozí několik dětí, už jsem to četla víckrát. Já jsem s ní spokojená. Je praktická, pohodlná, příjemná, lehká. Dobrý kočár pro mě i pro děťátko 🙂 Já jezdím v terénu. Ale i ve městě a musím říct, že ty rozmlácené chodníky, záplatované silnice, koleje, hrboly a kočičí hlavy považuji také za terén. I když v přírodě zvládám i horší. A v obchoďáku jezdím normálně po jezdících schodech, úplně v pohodě na ně najedu, sjedu je.. Akorát třeba v nahňácaném knihkupectví s hromadou lidí a úzkými průchody mezi regály by se hodil malý golfáček s otočnými koly 😉 Jinak manévrování super a nemám problém 😉 Na zimu je dobré, že se dá otáčet korba/sedačka po a proti směru jízdy. A že má velký košík. Leccos tam odložím. Nevýhoda je, že jako sporťák má v sedě boudu nízko nad hlavou dítěte. Ale pro první rok je to ideální kočár a pak se každý rozhodne, zda půjde do golfek nebo nějakého lehkého golfosporťáku. Stejně ty děti začínají chodit a pokud začnou v létě, tak se kočár využije ještě méně, protože ho nikdo nenechá dřepět v kočárku. V zimě je to horší, to není na nějaké velké procházky. Já Inglesinu využila maximálně a teď teprv pokukuju po nějakých skladných golfech na cesty autem k dr. apod., jen na tu zimu nevím které.. 😖