Kočík Neonato Synchro Sport. Videli ste ho už?

moko123
30. jan 2009

videla už niektorá kočka tento kočík naživo ja ešte nie a dost ma zaujal... 😵
v Bratislave ho ešte nedodali nemám možnost ho obzriet 😵

lucrezia
30. jan 2009

ahoj, ja nad nim uvazujem....videla som ho aj na zivo, aj do obchodu ho chodim stale okukavat....a citala som na neho samu chvalu...
ale v bratislave ze by ho nemali? ja som z mensieho mesta a unas ho maju minim. v 3 obchodoch

moko123
autor
30. jan 2009

lucrezia Ahoj ja myslim konkretne tento kočik posielam link ----http://www.matko.sk/userdata/catalog/foto_syn92...

je to 2009 model a tento ešte v Blave neni

lucrezia
30. jan 2009

aha, mas pravdu, to je nova kolekcia a tu som este ani ja nazivo nevidela 😝
tu novu zatial okukavam len na interenete a aj tak som rozhodnuta, ze ak budem kupovat, tak len cez internet, vychadza to lacnejsie ako v kamennom obchode. ale v obchode som si ho bola otestovat (kolekciu 2008)

Inak teraz najnovsie zacinam uvazovat nad REVERSO SPORT TRIS, sice je to trojkolka, ale ma o nieco vacsie kolieska....na tie male kolieska som necitala velmi dobre ohlasy, hlavne cez zimu a na snehu je s nimi zevraj problem...

moko123
autor
30. jan 2009

lucrezia inak trojkolku som videla je dost super oproti CAM je uplne dobra aj jemne peruje ked nebudem spokojna s tym synchro tam som tiež vraela že ten sport tris,,,, len chcem ich mat osobne obkuknute aj na živo nech to možem porovnat 😵 😵
no a jasne cez net sa to uplne oplati,,,, obchody su predražene niekde aj 4 tisicky vieš ušetrit 😝

moko123
autor
3. feb 2009

takže asi nikto nemá ešte tu novu neonato 2009,,